Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez wiejskifilozof 20 lip 2014, 09:24
Moja siostrzenica ma tytuł magistra prawa :D pracę w kancelarii swego...ojca.Ale rozumiem,nie każdy ma ojca z własną kancelarią.

przez Makabra 20 lip 2014, 09:37
Beznadzieja.
Makabra

przez Indifference1 20 lip 2014, 11:58
Tylko, że oni wszyscy pokończyli dobre kierunki i już pracują. Ogólnie wszystko im w życiu wychodzi, jedna kuzynka już jest mężatką, kuzyn będzie się zaręczał. Są ze sobą 8 lat (od 15 roku życia) i są razem tak uroczy, że miło się patrzy. Inteligentni, masa znajomych, miłość życia, dobra praca, pieniądze, skończone dobre studia. Ich życie a moje to jakaś przepaść. Ale już się nie użalam. Wstałam z lepszym humorem i jadę do cioci na obiad, dzisiaj będzie lepiej.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marcin2013 20 lip 2014, 12:38
tragicznie sie czuje najchetniej to bym sie rzucil pod pociok

przez pan26xyz 20 lip 2014, 12:55
Indifference1 napisał(a):acherontia-styx, kuzynka ma magistra, kuzyn ma magistra, drugi kuzyn za rok będzie miał a jego dziewczyna ma magistra i inżyniera. A kuzynka, która jest w moim wieku dostała się na dzienne. Także trochę odstaję od reszty...

To że ktoś ma magistra czy inżyniera nie robi go idealnym człowiekiem. Właśnie to napędzanie przez wszystkich by mieć szkołę wyższą jest zgubne, bo co z tego że ktoś ma mgr czy inż. przed imieniem i nazwiskiem jak nie ma pojęcia o robocie którą za chwile będzie wykonywał, ba nawet powiedziałbym że niektórzy nie mają nawet odrobiny wiedzy w głowie po tych studiach. Wszystko klepane na pamięć "zapamiętać, zaliczyć, zapomnieć". Więc po co to wszystko? Uczę się dla siebie, zdobywam doświadczenie i wiedzę dla siebie, nie dla siostry, brata, kuzyna, babci, dziadka, mamy czy taty, a już tym bardziej nie robię tego dla cioci którą zobaczę dwa razy w życiu i która musi wiedzieć że mam magistra a nie tylko szkołę średnią. W nosie to mam kto co skończył, ma mieć wiedzę i kulturę, szanować ludzi i siebie. Znam kilku magistrów wysoko postawionych ludzi, co z tego że mają tytuł, nie potrafią zdania sklecić, wypowiedzieć się przed grupą ludzi w taki sposób by ci z chęcią ich słuchali, pominę już kwestię kultury osobistej która u nich leży poniżej normy.

Więc pytam po co wbijać sobie że odbiegam od kogoś i nakręcać się że jestem gorszy bo nie mam mgr czy inż, przed nazwiskiem. Bezsensu.
____________________________________________________________________________________________________________________

A teraz chwila dla mnie o mnie.. :)
Wstałem z humorem normalnym jak zwykle, czyli twarz ponura :) masturbacja na dobry początek dnia (i już się wkurzyłem że znów to zrobiłem), śniadanko, kawa, chwila relaksu przed ulubioną grom, tableteczki ulubionego leku i świat jest różowy. A teraz książeczka i zabieramy się do nauki, zaznaczę że nie mam szkoły wyższej, ale wiedzę niezbędną do obsługi maszyn wirtualnych mam :)
Zaczynam coraz lepiej się czuć, coraz bardziej nakręcam się na działanie, co prawda nie wychodzi to najlepiej no ale wszystko małymi krokami. Muszę po prostu nauczyć się znów zacząć żyć, tak jak bym dopiero się urodził.
Ostatnio edytowano 20 lip 2014, 13:02 przez pan26xyz, łącznie edytowano 1 raz
pan26xyz

przez mrrafal 20 lip 2014, 12:55
jest za gorąco :why:

przez Marcin2013 20 lip 2014, 13:23
mrrafal napisał(a):jest za gorąco :why:

to sie ochlodz :P

przez palau 20 lip 2014, 13:26
mrrafal, zdecydowanie. Mordercze słońce, niech je ktoś trochę przykręci.
To jest tak, że wylatuje jedna cegła a burzy się wszystko. - Barbara Sęk "Dlaczego ona?"

przez Makabra 20 lip 2014, 13:29
Okropnie.
Makabra

przez Candy14 20 lip 2014, 13:44
Czu sie dzis fatalnie i fizycznie i psyhicznie. Oby jutro bylo lepiej
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 20 lip 2014, 13:46
niech to lato sie juz skonczy, nienawidzę tej pory roku, bo zawsze cierpie najbardziej ze swoja depresją i jestem jak zywy trup :-|
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez jazzowa 20 lip 2014, 13:47
Mam kaca..... Niee w sumie jeszcze pijana a zaraz spiewam poprawiny :105:
lepiej złamcie mi serce niż nos.

przez wiejskifilozof 20 lip 2014, 13:50
Candy14 napisał(a):Czu sie dzis fatalnie i fizycznie i psyhicznie. Oby jutro bylo lepiej

Można Cię jakoś pocieszyć ?

przez Candy14 20 lip 2014, 14:17
detektywmonk, kochany jestes. Ide sie polozyc
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg