Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez deader 14 lip 2014, 07:33
Dawno nie miałem takiej nerwówy z rana. Paradoksalnie to dlatego że dziś dzień wypłaty i przyznawania premii za pierwszy kwartał (nie pytajcie czemu dopiero teraz, taki mamy klimat). Nie chodzi o to że boję się małej premii czy wypłaty, jak dla mnie mogę żadnej premii nie dostać, chodzi o to że szefu uwielbia w takich sytuacjach żeby "usprawiedliwić" dlaczego premia taka niska - wyciągać z teczek jawnie podpierdzielonych w IPN-ie każdą wpadkę, każdą wtopę, każde zwalone zlecenie, nawet o wartości kilku złotych, i płomiennie przemawiać na temat kryzysu, Chińczyków, żydów i tym podobnego pierdolenia - cały czas w kontekście "nie mogę ci wprost powiedzieć że jestem skąpcem, wolę wprost wypomnieć ci każdą pomyłkę i tym usprawiedliwić to że premia wynosi 20 złotych". Serio wolałbym się wyprzeć tych kilku groszy w zamian za spokój ducha :/
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Arhol 14 lip 2014, 07:40
deader napisał(a):Dawno nie miałem takiej nerwówy z rana. Paradoksalnie to dlatego że dziś dzień wypłaty i przyznawania premii za pierwszy kwartał (nie pytajcie czemu dopiero teraz, taki mamy klimat). Nie chodzi o to że boję się małej premii czy wypłaty, jak dla mnie mogę żadnej premii nie dostać, chodzi o to że szefu uwielbia w takich sytuacjach żeby "usprawiedliwić" dlaczego premia taka niska - wyciągać z teczek jawnie podpierdzielonych w IPN-ie każdą wpadkę, każdą wtopę, każde zwalone zlecenie, nawet o wartości kilku złotych, i płomiennie przemawiać na temat kryzysu, Chińczyków, żydów i tym podobnego pierdolenia - cały czas w kontekście "nie mogę ci wprost powiedzieć że jestem skąpcem, wolę wprost wypomnieć ci każdą pomyłkę i tym usprawiedliwić to że premia wynosi 20 złotych". Serio wolałbym się wyprzeć tych kilku groszy w zamian za spokój ducha :/

Deader i pjerdolnięty boss,volume 17 chapter 127 . Na dodatek szef lubiący szerzyć mondrości i dzielić sie tymi wywodami z resztą pracowników wtedy gdoope
ją na to ochote jak na całowanie smoka w doope
Indeed - its hell D:
Co do mojego samopoczucia - zmięcie z nutą wkurwu,tradycyjna kolej przedmiocików
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 14 lip 2014, 07:57
Kestrel napisał(a):Deader i pjerdolnięty boss,volume 17 chapter 127

Ciekawe ile tych woluminów mi przyjdzie jeszcze napisać :roll:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 14 lip 2014, 08:06
no fckin idea sir :mhm:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez siostrawiatru 14 lip 2014, 09:21
Muszę gdzieś wyjść dzisiaj teraz bo jestem na progu szaleństwa.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez pan26xyz 14 lip 2014, 09:30
Dziś czuję się ok, ale znów nie wyspany jestem, kiedy pójdę normalnie spać.
pan26xyz

przez Vexi 14 lip 2014, 09:43
Czuję, że znowu zaświeciło dla mnie słońce ;)

przez wiejskifilozof 14 lip 2014, 10:29
Myślę o banach w cieście,bo dziś na nie pójdę :D

przez JERZY62 14 lip 2014, 10:32
Źle się czuje, nie radze sobie poddał bym się eutanazji.
♪♪♪

przez AndreDA 14 lip 2014, 11:24
Zrypanie. Z jednej strony automatycznie ciągnie mnie do znieczulania się i ucieczki od rzeczywistości, z drugiej nie chcę, bo chcę czuć i być sobą nawet jak boli i chciałbym coś wartościowego zrobić. Znowu z pierwszej nic zrobić nie mogę. I tak w kółko, raz próbuję nie czuć, a zaraz sam szukam uczuć, które są dla mnie ważne i tworzą mnie, to kim jestem, chociaż bolą.

przez Makabra 14 lip 2014, 12:16
Przykro mi.
Makabra

przez coma 14 lip 2014, 13:35
wszystko stało się takie bez sensu, nijakie, rzygać mi się chce :-|
PEACE & LOVE

przez siostrawiatru 14 lip 2014, 13:46
Coś niepokojącego dzieje się w moim łbie. Nie wiem co to k.urwa i jestem przerażona.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Cognac 14 lip 2014, 14:07
Beznadziejnie. Po zdupanym weekendzie przy komputerze (nad projektem), czas na kolejny tydzień w robocie, przy komputerze (znowu nad kodem). Jaka szkoda, że nie jestem "artystką". Mogłabym schlewać się do woli, aż wszystko szybko by się skończyło. I dla nikogo nie byłoby to zdziwieniem czy rozczarowaniem. Tego mi brakuje - dekadenckich, alkoholowo-filozoficznych, inspirujących do przemyśleń, spotkań. Duchowej strawy takiej. Ale było, minęło, nie wróci... Bez sensu? No i co z tego? Tak czy siak jestem nikim, nikomu na nic nie przydatna. Przynajmniej byłabym może odrobinę szczęśliwsza.
Tylko spokój może nas uratować.
Mój blogowątek na forum.

Sortuj wg