Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 22:37
Spaidermessiah, ahh, właśnie gdy moja sąsiadka na gorze ambitnie uprawia seks, pojechałes z takim stwierdzeniem :mrgreen:

przez Bukowski 26 cze 2014, 22:44
mangiferaindica, :D no i o to chodzi, cnotliwa dla innych mężczyzn a dla jednego już nie. :D o to mi chodziło :mrgreen:
Bukowski

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 22:48
Spaidermessiah, cóż, dla mnie to jest oczywiste, nie wiem, jak dla innych kobietek niestety :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez antananarywa 26 cze 2014, 23:10
Zabic... noz kurde.... bezsennosc pieprzona. A wszyscy wokol zbyt glosno oddychaja

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 23:26
antananarywa, ja nie śpię trzecia noc, witam :blabla:

przez antananarywa 26 cze 2014, 23:32
Ja codziennie budze sie o 4. Dobija mnie to. Zaczynam bac sie spac.

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 23:35
antananarywa, ja z kolei koło czwartej to dopiero zasne na chwile, na koszmary i horrory stopnia trzeciego, by o siódmej się obudzić jeszcze bardziej zmęczona.

przez antananarywa 26 cze 2014, 23:55
Czyli ogolnie do dupy.

przez mangiferaindica 27 cze 2014, 00:17
Jakby na to nie spojrzeć - tak.

przez tahela 27 cze 2014, 01:51
Parę spotkań,
spacer z kolegą przepiękny wspólny zachód słońca,
całkiem miło było,
telefon od koleżanki,
jutro impreza...
i tylko ten jeden cień
kładący się odłogiem gdzieś obok ciągle...
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez SmutnaTęcza 27 cze 2014, 09:27
Mam mieszane uczucia - z jednej strony poprawiłam maturę o 11%, ale z drugiej to wciąż o 17% za mało, niż sobie założyłam i ile byłoby mi minimalnie potrzebne. :? Czyli znowu wszystko zepsułam... Obrazek :why:

przez siostrawiatru 27 cze 2014, 11:24
Senna i otępiała. Mam mnóstwo do roboty a siedzę w łóżku z kotem i nie mam siły się ogarnąć.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Arhol 27 cze 2014, 12:00
Lepiej niż wczoraj,czyli bez potrzeby zrobienia sobie czegoś i myśli samobójczych,został tylko wkurw i frustracja.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Nike2 27 cze 2014, 13:08
Koszmar... byłam u nowego psychiatry który bądź co bądź zna się na rzeczy bo jest ordynatorem oddziału (byłam prywatnie). Potraktował mnie jak kompletną gówniarę, zbagatelizował moje myśli samobójcze (pewnie dlatego że nie miałam w przeszłości żadnych prób) i ogólnie całą swoją postawą sprawił, że poczułam się jak ścierwo. Ciężko jest wyjaśnić co konkretnie zrobił, ale podejrzewam że każdy na moim miejscu zinterpretowałby to podobnie - a może to ja jestem po prostu jakaś przewrażliwiona :?
W każdym razie nie mogę się po tym otrząsnąć; owszem, przepisał mi nowe, silniejsze leki, ale jak płaci się 2 stówy za wizytę to nic dziwnego że był łaskaw coś przepisać.
Najbardziej mnie zszokowało jego pytanie tak już pod koniec, kiedy mu powiedziałam o wszystkim - o tym że praktycznie nie mogę stać z łóżka, nie mogę jeść, spać, wszystko mnie przerasta albo jest mi obojętne, jestem bardzo apatyczna i strasznie wykończona, wręcz na granicy wytrzymałości i tym podobne sprawy - zapytał mnie jakby nigdy nic "a jakie masz plany na wakacje?". Mnie po prostu zatkało; w końcu odwarknęłam mu że "będę leżeć w łóżku i czekać aż leki zaczną działać". Ten taki zdziwiony "O, a dlaczego?".
Nie mieści mi się to w głowie. Nie mam pojęcia co on chciał osiągnąć przez takie pytanie. Wiem że nie powinnam się tym tak przejmować; może nie miał nic złego na myśli... nie wiem już sama
Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem, skoro, żyję w świecie, którego celów nie podzielam, którego radości są mi wszystkie obce.

Sortuj wg