Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bukowski 26 cze 2014, 20:41
mangiferaindica napisał(a):Strasznie, koniec dobrych czasów chyba nadszedł.

a początek nieoczekiwanych wydarzeń.... to jest to. :great:
Bukowski

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 20:45
W moim życiu nie ma rzeczy nieoczekiwanych. Jest tylko pustka, nuda, byle przeżyć. Więc życzę udanej eksploracji tym, których czeka niespodziewane ;)

przez jolantka 26 cze 2014, 20:55
mangiferaindica napisał(a):W moim życiu nie ma rzeczy nieoczekiwanych. Jest tylko pustka, nuda, byle przeżyć. Więc życzę udanej eksploracji tym, których czeka niespodziewane ;)

Kogoś, kto nie robi nic, żeby przełamać nudę nie będzie czekało nic niespodziewanego, przygoda sama nie zapuka do drzwi albo z drugiej strony monitora. Czasem trzeba po prostu się spić i obudzić w nieznanym miejscu albo wsiąść do pociągu do miasta X i uderzyć w pierwszy lepszy bar/potańcówkę. Dziwne, myśli krążą niebezpiecznie blisko alkoholu. Nie wiem, może jakoś inaczej też się da, ale mi o tym nie wiadomo :D
jolantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Bukowski 26 cze 2014, 20:58
jolantka napisał(a):
mangiferaindica napisał(a):W moim życiu nie ma rzeczy nieoczekiwanych. Jest tylko pustka, nuda, byle przeżyć. Więc życzę udanej eksploracji tym, których czeka niespodziewane ;)

Kogoś, kto nie robi nic, żeby przełamać nudę nie będzie czekało nic niespodziewanego, przygoda sama nie zapuka do drzwi albo z drugiej strony monitora. Czasem trzeba po prostu się spić i obudzić w nieznanym miejscu albo wsiąść do pociągu do miasta X i uderzyć w pierwszy lepszy bar/potańcówkę. Dziwne, myśli krążą niebezpiecznie blisko alkoholu. Nie wiem, może jakoś inaczej też się da, ale mi o tym nie wiadomo :D

mangiferaindica, smyk ma racje. :D
Bukowski

przez jolantka 26 cze 2014, 21:04
mangiferaindica, aczkolwiek chyba lepiej zapisać się do lokalnej sekcji badmintona, czy jechać na spływ kajakowy mimo wszystko. Większe szanse konstruktywnego wyrwania się z marazmu życiowego. Tzn., co kto lubi ;)
jolantka

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 21:16
Czy ja powiedziałam gdzieś, że nie próbowałam? Oczywiście, że próbowałam, proszę państwa. Nie oczekuje recept na zbawienie.

przez mark123 26 cze 2014, 21:17

W moim życiu też przeważa nuda.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez jolantka 26 cze 2014, 21:20
mangiferaindica napisał(a):Czy ja powiedziałam gdzieś, że nie próbowałam? Oczywiście, że próbowałam, proszę państwa. Nie oczekuje recept na zbawienie.

Nie neguję Twoich starań, ale czasem trzeba po prostu porządnie przypjerdolić, żeby zwalczyć rutynę. Co robiłaś między innymi i czemu zaprzestałaś?
jolantka

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 21:25
jolantka, nie umiem się szjalac, pić samemu, podróżować w nieznane, wejść do pubu itp. Nikt mnie niczego nie nauczył, co nie byłoby obowiązkiem w życiu. Poznawalam sporo ludzi, chociażby w internecie, wszystko się rozpadło. Gadanie mi, że muszę to sama zmienić to jak powiedzenie dowolnej osobie w depresji 'weź się w garsc'. ;)

przez Bukowski 26 cze 2014, 21:33
mangiferaindica, chyba twoja niemoc wynika tylko z twojego przekonania ze nie potrafisz, nie umiesz....
Bukowski

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 21:36
Spaidermessiah, praktycznie nie robi to różnicy, skąd pochodzi. Nie wierzę, by to się tak czy siak zmieniło.

przez Bukowski 26 cze 2014, 21:38
mangiferaindica, blada dupa z tej twojej wiary, zmień ją na inną. :great:
Bukowski

przez mangiferaindica 26 cze 2014, 21:40
Spaidermessiah, to mi ją dostarcz do rąk własnych, kuriera opłace :mrgreen:

przez jolantka 26 cze 2014, 21:41
mangi, a czemu netowe znajomości się rozpadły? Może jakbyś zapoznała kogoś z względnej okolicy, kiedy byłaby szansa przeniesienia tego w real? Próbować i tak dalej warto, nie ma się co zrażać. Poza tym z tym klubem sportowym, to całkiem serio, w takich miejscach panuje zawsze przepozytywna energia i ludzie są otwarci i dobrze do siebie nawzajem nastawieni. Nie każdy musi lubić iść się zachlać i tak 'budować' znajomości, rozumiem. Czy zagadywać obcych prowokacyjnie na ulicy/w kolejce. Tylko mój ojciec chyba i tak poznał większość swoich dzisiejszych przyjaciół, ale wiadomo, że to trzeba mieć nasrane we łbie.
jolantka

Sortuj wg