Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pająk 22 cze 2014, 09:42
Czuję się dziś naprawdę dobrze ^^ Obrazek
pająk

przez Bukowski 22 cze 2014, 09:46
tarantula napisał(a):Czuję się dziś naprawdę dobrze ^^ Obrazek

Wskoczyłaś na pozytywny tryb w kobiecej zmienności falowania nastroju?
Bukowski

przez ( Dean )^2 22 cze 2014, 11:46
miumiu napisał(a):Ja tak samo - nie mam dla kogo i coraz bardziej jestem pewna, ze nie bede miala. Czasem pojawia sie ktos lub cos takiego i nagle znow okazuje sie to niemozliwe. Mialam kilka spoko miesiecy, choc moze nie pod wzgledem nastroju tylko bardziej sytuacji. Teraz znow wpakowalam sie w klopoty i tak zupelnie poza nimi to mam wrazenie, ze i tak oddalam sie od ludzi i przyjaciol. Nawet specjalnie nie chce mi sie juz z nikim byc.

Dean, a co sie wydarzylo? Czy nic sie nie zmienilo zbytnio i chodzi o sam nastroj, kiedy dopadaja takie mysli? (jesli wgl chcesz odpowiadac na to)
[/quote]
Ja się nie oddalam od ludzi,bo już jestem całkowitym wyrzutkiem,zupełnie sam.

U mnie sesja,trudna sesja,samotność,brak kasy.Standardowy zestaw problemów z którymi nie umiem sobie radzić.Mam zrywy w których walcze i ratuje sytuacje,ale potem znowu załamuje się,tracę nadzieję,przesypiam 2-3 dni i znowu mam problemy na uczelni.Nie ucze se regularnie,to fakt.Czemu?Bo chyba nie mam żadnej wiary,nadziei,nie mam sie po co,dla kogo starać.
Ciężkie studia,do tego samotność totalna.Ciągle się zastanawiam,czemu inni faceci mają dziewczyny,często fajne,a ja nie.Nie wiem w czym jestem od nich gorszy.I tak w kółko.
Brak mi zapasów emocjonalnych,dobrych chwil które dodawałyby mi energii,przypominały że warto walczyć,że jest po co.Tak to jedyną moja motywacją jest strach,a to kiepska motywacja.

A w jakie kłopoty sie wpakowałaś??
Najgorszy jest wiatr.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miumiu 22 cze 2014, 12:03
( Dean )^2 napisał(a):Ja się nie oddalam od ludzi,bo już jestem całkowitym wyrzutkiem,zupełnie sam.

U mnie sesja,trudna sesja,samotność,brak kasy.Standardowy zestaw problemów z którymi nie umiem sobie radzić.Mam zrywy w których walcze i ratuje sytuacje,ale potem znowu załamuje się,tracę nadzieję,przesypiam 2-3 dni i znowu mam problemy na uczelni.Nie ucze se regularnie,to fakt.Czemu?Bo chyba nie mam żadnej wiary,nadziei,nie mam sie po co,dla kogo starać.
Ciężkie studia,do tego samotność totalna.Ciągle się zastanawiam,czemu inni faceci mają dziewczyny,często fajne,a ja nie.Nie wiem w czym jestem od nich gorszy.I tak w kółko.
Brak mi zapasów emocjonalnych,dobrych chwil które dodawałyby mi energii,przypominały że warto walczyć,że jest po co.Tak to jedyną moja motywacją jest strach,a to kiepska motywacja.

A w jakie kłopoty sie wpakowałaś??

Ja mam przyjaciol i chce sie dla nich zmieniac. Nie potrafie dla siebie i nie chce. Nie mam jakos tyle sympatii do siebie samej. Tylko ich jest mi szkoda, ze wybrali sobie taka osobe jak ja i sie mna przejmuja.
Z tymi klopotami, to jesli cie to interesuje i chcialoby ci sie czytac, to wolalabym na priv napisac, bo to prawne klopoty i jakos wole nie pisac tak publicznie.

przez variable 22 cze 2014, 12:22
zle
variable

przez caramel rose 22 cze 2014, 12:51
zestresowana, zmartwiona, boję się obrony, nie wierzę w siebie i pewnie jak zwykle przez stres cała wiedza wyparuje mi z głowy :(
"Nawoływanie się w ciemności nie przynosi światła" E. Fromm
"Nikt nie może nigdzie dojść jeśli skądś nie odszedł" J. Updike

przez Bukowski 22 cze 2014, 12:56
Lewiatanxxx, jaki słouuuuuuuuuuuudki kotek, powodzenia. nie dziękuj.
Bukowski

przez caramel rose 22 cze 2014, 13:06
:smile: , no, oby jakoś to poszło...
"Nawoływanie się w ciemności nie przynosi światła" E. Fromm
"Nikt nie może nigdzie dojść jeśli skądś nie odszedł" J. Updike

przez taksamo 22 cze 2014, 13:10
smutno :( praktycznie cały długi weekend przesiedziałam sama. Nawet nie wstawałam z łóżka. Dobijające, że przez 30 lat życia nie "dorobiłam" się kogos kto chciałby spędzać ze mną czas. Tracę już nadzieję na wyjscie z tego doła. Nie chce mi się isć jutro do pracy. Zastanawiam się po co budzę się co rano.

przez Beric 22 cze 2014, 13:27
Czuję się jak emocjonalnie upośledzony. Im dłużej przebywam między ludźmi tym częściej odnoszę takie wrażenie :roll:

przez tomasz_xyz 22 cze 2014, 15:01
ciężko mi, bez leków jest zdecydowanie gorzej. nie wiem czy dam radę funkcjonować bez nich normalnie...

-- 22 cze 2014, 14:02 --

taksamo napisał(a):smutno :( praktycznie cały długi weekend przesiedziałam sama. Nawet nie wstawałam z łóżka. Dobijające, że przez 30 lat życia nie "dorobiłam" się kogos kto chciałby spędzać ze mną czas. Tracę już nadzieję na wyjscie z tego doła. Nie chce mi się isć jutro do pracy. Zastanawiam się po co budzę się co rano.

tak jak u mnie...
tomasz_xyz

przez Josephine30 22 cze 2014, 15:31
cześć, cześć
u mnie dzisiaj znacznie lepiej, niż przez cały ten długi weekend
wyszłam dziś z piżamy i przebrałam się w dresy
ale przez te 3 dni z domu nie wyszłam ani na moment
a miałam takie piękne plany na ten czas

ogólnie czuję się dobrze,
tylko się właśnie zdenerwowałam bo zginęło mi 20 zł w domu i nie wiem kto wziął, a nie chce nikogo oskarżać
kijowa sytuacja
a może pies mi zjadł - ehhh nie wiem - niech będzie, że pies - to jest wygodniejsza wymówka

przez wieslawpas 22 cze 2014, 16:15
na pewno piesl zjadl - one lubia dwuziestoslotowki

przez Josephine30 22 cze 2014, 16:45
wieslawpas napisał(a):na pewno piesl zjadl - one lubia dwuziestoslotowki

okazało się, że jak już spałam (na lekach) to brat mnie przebudził i zapytał się czy może wziąć
zupełnie o tym zapomniałam
dobrze :)
jak spię to można wszystko ze mną zrobić - na to wychodzi :)

Sortuj wg