Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ( Dean )^2 21 cze 2014, 23:53
Beznadziejnie.....muszę walczyć z samym sobą a mam przenikliwe poczucie że nie ma sensu,nie ma po co walczyć,nie ma dla kogo.Staram się,ale po co?Żeby móc dalej ciągnąć to żałosne życie.Tyle walczyć żeby za nagrode dostac samotność,smutek,beznadzieje.W takichchwilach jak dziś najlepiej widać że nie mam po co żyć.
Najgorszy jest wiatr.

przez Bill Haverchuck 22 cze 2014, 00:00
Spaidermessiah napisał(a):tahela, poderwij Billa, co? :D

Zazdrościsz? :D
Bill Haverchuck

przez Bukowski 22 cze 2014, 00:05
Bill Haverchuck, ja tylko podjudzam do złego jak wąż w raju.
Bukowski

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez miumiu 22 cze 2014, 00:06
( Dean )^2 napisał(a):Beznadziejnie.....muszę walczyć z samym sobą a mam przenikliwe poczucie że nie ma sensu,nie ma po co walczyć,nie ma dla kogo.Staram się,ale po co?Żeby móc dalej ciągnąć to żałosne życie.Tyle walczyć żeby za nagrode dostac samotność,smutek,beznadzieje.W takichchwilach jak dziś najlepiej widać że nie mam po co żyć.

Ja tak samo - nie mam dla kogo i coraz bardziej jestem pewna, ze nie bede miala. Czasem pojawia sie ktos lub cos takiego i nagle znow okazuje sie to niemozliwe. Mialam kilka spoko miesiecy, choc moze nie pod wzgledem nastroju tylko bardziej sytuacji. Teraz znow wpakowalam sie w klopoty i tak zupelnie poza nimi to mam wrazenie, ze i tak oddalam sie od ludzi i przyjaciol. Nawet specjalnie nie chce mi sie juz z nikim byc.

Dean, a co sie wydarzylo? Czy nic sie nie zmienilo zbytnio i chodzi o sam nastroj, kiedy dopadaja takie mysli? (jesli wgl chcesz odpowiadac na to)

przez ladywind 22 cze 2014, 00:32
White Rabbit napisał(a):ladywind, ja w ogóle nie czuje, kim jestem. Kiedy dochodzi zaostrzenie, jestem skora uwierzyć, że ta nowa to nie zakrzywienie obrazu, tylko ja sama. Mam jakąś niepamięć do tego, kim bylam przed chwilą i zawsze fiksuje, że takiej mne nikt nie zaakceptuje.

Wiem jak to jest, bo ja w stanach derealizacji /depersonalizacji mam cos podobnego, wydaje mi sie wtedy ze ja juz taka jestem, że to pozostanie a psychika tak szwankuje, że nie pamietam,kiedy byłam normalna, ten stan wtedy wydaje mi sie pernamentny. Wazne jest by sobie to racjonalizowac w jakis sposób ze to choroba a nie my, że kiedys to przejdzie i wrócimy "do siebie"
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Kontrast 22 cze 2014, 00:40
ladywind, mam pytanie. Ten stan jest podobny do tej niewiedzy niekiedy występującej po spaleniu marihuany, co się jest taką nieobecną sierotą?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez ladywind 22 cze 2014, 00:49
sesto, tak to jest bardzo podobne, mowi sie ze niektórzy dostaja derealizacji po wypaneiu zioła czy innych narkotykach, z tym ze róznica jest taka ze te po uzywkach zwykle szybko mijaja, a stany DD wywołane przez nerwice mogą sie ciągnac nawet miesiacami.I typowym objawem jest nieobecnosc, brak koncentracji, odczucie bycia zautomatyzowanym
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez jasaw 22 cze 2014, 00:52
ladywind, :great: Nie wolno zwątpic, bo życie straciłoby sens :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez ladywind 22 cze 2014, 00:54
jasaw, dokładnie:))

przez Kontrast 22 cze 2014, 01:02
ladywind, Miewałem kiedyś takie stany po wielotygodniowych ciągach używek. Oczywiście u mnie organizm zawsze się po paru dniach ,,załączał'' na dłuższą skale był by to obłęd.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez tahela 22 cze 2014, 01:31
Spaidermessiah napisał(a):tahela, poderwij Billa, co? :D

Poderwac to mozna sztange na siłowni:) a bila to mozna wyprowadzic z ciemnych mysli lasu
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Bukowski 22 cze 2014, 01:40
tahela, z ciemnych myśli lasu do tęczy zachwytu na niebie, taaaaaaaaaaaaaaaaa. bajkowa idea.
Bukowski

przez tahela 22 cze 2014, 02:00
Spaidermessiah,
tak daleko bym sie nie posuwała bo wtedy by wyszło ,że Bilu ma dwóbiegunowke a nie życze mu tego :P

kurde naprawde jestem jakaś taka dzisiaj jakby w mateczniku,zmeczona juz teraz
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez siostrawiatru 22 cze 2014, 09:15
Zmęczona, zamulona i brak perspektyw na dzisiejszy dzień :-|
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg