Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez liptint 18 cze 2014, 14:19
jak na razie dobrze ale zaraz ide do dentysty, boję się bo będzie bląbowanie...drzrzrzyyy drzrzy drzy.

przez kupmitrumne 18 cze 2014, 14:19
Do mnie nie napisała :cry:

przez estera1 18 cze 2014, 15:35
Ja dostalam kilka wiadomosci :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Josephine30 18 cze 2014, 19:30
czarnobiała mery napisał(a):Boję się jutrzejszej wizyty u lekarki. Boję się lekarki i boję się powiedzieć, że jest źle... Nie chcę tam iść.

nie bój się, ja wychodzę z założenia, że gadam wszystko, mówię jak jest
lekarz orientuje się w moim stanie, dobiera dobrze dawki i dzięki temu nie byłam już 2 lata w szpitalu :)

Dojechałam do mamy, własnie wypijam Żubra i zajadam się wafelkami, chociaż mówią w domu, że mi nie wolno :)
niedługo wezmę leki i będę się zbierała do spania
w stawie obok domu kumkają żaby, uwielbiam zasypiać z takim odgłosem

-- 18 cze 2014, 19:32 --

wiem, że na razie piszę tak do wszystkich i jednocześnie do nikogo, ale może z czasem mnie poznacie i polubicie :)

przez siostrawiatru 18 cze 2014, 20:07
Trochę wkurzona jestem. Miałam mieć coś dzisiaj a okazało się, że dopiero w piątek :? I to prawdopodobnie :evil: Nie lubię czekać. Nie cierpię czekać!!
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Josephine30 18 cze 2014, 20:12
wypiłam piwo i "mam w czubie" :)

przez siostrawiatru 18 cze 2014, 20:17
Josephine30 napisał(a):wypiłam piwo i "mam w czubie" :)

Ja chyba też łyknę jakieś piwko bo mnie nosić zaczyna :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez ladywind 18 cze 2014, 20:18
siostrawiatru, ja wlasnie pije desperadosa :? co u Ciebie? wyciszyła Ci sie nn? jak sie czujesz?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez siostrawiatru 18 cze 2014, 20:24
ladywind, dwa desperadosy mi się w lodówce chłodzą :mrgreen:

Prawdę mówiąc to jest coraz gorzej. Niby jakoś funkcjonuję, ale to taki letarg. Staram się nie dopuszczać do siebie złych myśli, ale to silniejsze ode mnie. Leki skończyły mi się parę dni temu a moja psychiatra będzie dopiero za tydzień :-| Wszystko się na łeb wali.

A co u Ciebie Kochana?

przez ladywind 18 cze 2014, 20:30
siostrawiatru, wyobraz sobie ze ja tez mam dwa desperadosy. Jedno koncze, moze drugie wypije, choc wolałabym nie folgowac sobie, bo wiem czym to sie pozniej konczy...;)

U mnie niestety nawrót nn, zawsze kiedy robi sie wiosna, lato to ja mam nawrót, taka ironia losu. Obecnie biore lek który mi pomagał, ale nie wiem czy nie bede zmuszona znowu zmioeniac. Daj spokójk ilez mozna zmieniac te leki...masakra. Jedni sie bujaja latami na jednym,który im pomaga a ja w ciagu roku kilka zmian, bo "cudowny" lek traci swe cudotówrcze dzialanie... :?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Josephine30 18 cze 2014, 20:35
siostrawiatru napisał(a):ladywind, dwa desperadosy mi się w lodówce chłodzą :mrgreen:

Prawdę mówiąc to jest coraz gorzej. Niby jakoś funkcjonuję, ale to taki letarg. Staram się nie dopuszczać do siebie złych myśli, ale to silniejsze ode mnie. Leki skończyły mi się parę dni temu a moja psychiatra będzie dopiero za tydzień :-| Wszystko się na łeb wali.

A co u Ciebie Kochana?

możesz poprosić lekarza rodzinnego o wypisanie leków, może nie dobrze, że przerywasz dawkowanie
ja nie biorę jeden dzień i już mam dziwny stan, może jestem uzależniona hahahhahah

właśnie połknęłam 7 różnych tabletek,
moja mama za każdym razem jak to robię patrzy na mnie z pożałowaniem - nie wiem czy jej smutno czy myśli jakim to czubkiem muszę być skoro biorę tyle tabletek :)

ostatnio wypiłam butelkę wina sama - dostałam od klienta firmy - było smaczne - ale rano był dramat
w lodówce chłodzi mi się jeszcze jedno piwo , ale to już na jutrzejszy wieczór

wiecie, życie jest zaskakujące
jak mój były chłopak oglądał mecze, to myślałam, ze go zabiję
teraz jego nie ma a ja oglądam mecze hihihih

przez siostrawiatru 18 cze 2014, 20:37
ladywind, z tymi lekami to u mnie to samo. Przeszłam już przez mnóstwo leków i albo działają krótko, albo wcale. Zostaje sobie chyba tylko w łeb strzelić.

przez Ferdynand k 18 cze 2014, 20:40
siostrawiatru, można dobrać lepiej ;)
Naczelny Użyszkodnik

przez ladywind 18 cze 2014, 20:41
siostrawiatru, ja tak samo, chyba wszystkie SSRI juz przeszłam, dokladnie strzelic sobie w łeb albo..ehh

Sortuj wg