Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Fugu 14 cze 2014, 23:05
Indifference1, niejaki Mick Jagger śpiewał kiedyś: "You can't always get what you want". Rozumiem, co przeżywasz, bo sam czułem się podobnie będąc w Twoim wieku (kurde, to brzmi jakbym był emerytem), ale staraj się po prostu to olewać. Porównując się z innymi podświadomie nakładasz na siebie presję ("inni kogoś mają -> ja też bardzo chcę kogoś mieć") i jeszcze bardziej się nakręcasz. Życie to nie jest pier dolony wyścig. To, że teraz jesteś sama wcale nie oznacza że 1) zawsze będziesz sama, 2) akurat teraz musisz mieć faceta. Bycie w związku wcale nie gwarantuje szczęścia. Powinnaś czuć się dobrze sama ze sobą, a nie uzależniać swojego szczęścia od posiadania (lub nie) drugiej osoby.

Wybierasz się na studia. Niezależnie czy wyjedziesz do innego miasta, czy zostaniesz, to krąg Twoich znajomych na pewno się poszerzy. Może wtedy warto będzie dać się zauważyć odpowiedniemu facetowi? ;) (w końcu chyba wszyscy wiemy kto kogo wybiera, nie?)

Jeszcze raz - nie spiesz się, czasem warto poczekać niż wybrać byle kogo i się potem męczyć. Młoda jesteś, jeszcze zdążysz dać się związać :P.
Fugu

przez hooain 14 cze 2014, 23:22
jak to fajnie kraść neta sąsiadowi
jak to fajnie sąsiada w chvja robić
zajechana dziś się czuję z nastrojem dobrym jednak
ତ୍କୃ

przez Jesienny parasol 14 cze 2014, 23:22
Fugu, bardzo dobrze napisane.
Jesienny parasol

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 14 cze 2014, 23:32
Fugu, raczej inni mają wszystko a ja nie mam nic :/ Liczę właśnie na studia, zobaczymy jak będzie.

-- 14 cze 2014, 22:35 --

Cofam, jednak coś mam. Siostrzyczkę. To jedyne szczęście w moim życiu.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Beric 14 cze 2014, 23:50
Indifference1 napisał(a):Cofam, jednak coś mam. Siostrzyczkę. To jedyne szczęście w moim życiu.

Widzisz Indifference1 przynajmniej masz siostrę. Ja nawet z własnym rodzeństwem mam kiepski kontakt...

przez Widzę cię 14 cze 2014, 23:53
Jam Van Dahl napisał(a):Widzę cię, jesteś oszustką.
Jakie masz podstawy by tak sądzić?
Widzę cię

przez Bukowski 14 cze 2014, 23:55
Jam Van Dahl to cholerny troll ;)
Bukowski

przez Widzę cię 14 cze 2014, 23:57
Spaidermessiah, troll nihilistyczny? Nie wiem, co mu zrobić za to pomówienie...
Widzę cię

przez Bukowski 15 cze 2014, 00:02
Widzę cię, Nihilistycznie moralny.... zakopać go, ojjjjj głęboko.
Bukowski

przez Peter88 15 cze 2014, 04:42
Ludzie!
Zajarałem zioło i czuje się /cenzura/ dziwnie!, jak nie wiem co. Hahaha, nie wiem co się ze mną dzieje, jeszcze tak nie miałem. Chodzi chyba o to, że używki nie są dla mnie. Jestem b.pobudzony i jednocześnie zdezorientowany. Niby panuje nad tym ale nie do końca. Nie wiem czemu ale mam ochotę o tym napisać. Nosi mnie, że ja pjerdole!. Może ja zwariowałem?!. Jak jestem spokojny też mam tiki jakieś, ludzie!, może ja powinienem leczyć się na jeszcze coś?!. Zwariuje! Brałem extasy i fetę-raz tylko te specyfiki. Chcę się dowiedzieć od was, może macie jakieś zdanie, macie swoje doświadczenia. Kurrrrrrrrrrwwwwwwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Może ja zwariowałem?! Z jednej strony mam ochotę iść spać a z drugiej wypjerdalać. Jakiś jestem niezdecydowany, jednocześnie pojawia się trochę lęku jakiegoś nieuzasadnionego. Aha, i mam wysokie ciśnienie!. Czuje się jak idiota też trochę, mam ochotę coś sobie zrobić, taka mała autoagresja. No i to pobudzenie, mam ochotę gdzieś iść i jednocześnie nie mam. Po alko mam tak, że włącza mi się agresja do wewnątrz ale to jak się najebie fest. Macie też tak ludzie!?, chodzą mi nogi jak debilowi, no sorry jak dziwakowi. Ale się rozpisałem. Może ja mam chorobę sierocą?
To tak na gorąco.Później to przeczytam to będę się śmiał.
Ale wiem jedno jak się denerwowałem kiedyś na stole operacyjnym to miałem tak samo, tzn też jakieś tiki, masakra. Co o tym sądzicie, może coś ze mną nie tak?Czuje jednocześnie taką małą bezsilność ale małą. I jestem głupio pobudzony.
Ale jazda, zwariowałem balalalalalalalala
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez dominol 15 cze 2014, 06:46
czuje sie dobze ,ale dzis 24h w pracy nie wiem jak ja to przeżyje :why: jeszcze do tego urodzinny mam dotego spedzam je w pracy.

przez amelia83 15 cze 2014, 10:00
jest mi zle, czuje się głupia, najgorsza, niewarta, :-|
dominol, trzymaj się , niezazdroszczę
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Jesienny parasol 15 cze 2014, 12:32
Lepiej niż wczoraj, choć od rana spięcie w żołądku i jak na razie - nie odpuszcza...
Jesienny parasol

przez monk.2000 15 cze 2014, 12:58
Jak kukiełka w teatrze lalek. Jakbym to nie ja żył, tylko ktoś mną kierował. No i poczucie: nie warto się niczym interesować, bo jutro nic z tego nie będzie. Takie wypaczone podejście do chwili teraźniejszej. No i plus, że nie wkurzałem się na tatę ze schizofrenią, a potrafiłem to zaakceptować. Kwestia podejścia. No i zastanawiam się jak to będzie na zlocie.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg