Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez ladywind 11 cze 2014, 13:11
mam ochote zabić moją starą, kurve wredną

-- 11 cze 2014, 12:12 --

Szmata wredna bedzie sie na mnie wyzywac bo komus dała sie wykorzystac, nienawidzę jej z całych si ł!!!!!!!!
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Progressive 11 cze 2014, 13:32
ladywind, problemów ze współlokatorami-rodziną ciąg dalszy ? :?

Ja dzisiaj zupełnie nijak, rano nie mogłem spać, teraz mnie nosi strasznie.

przez ladywind 11 cze 2014, 13:52
Progressive, tak bez przerwy, a "matka" która powinna być za mną wytyka mi ciągle moje błędy i wyzywa od jakichtylko. Nienawidzę jej naprawde. Jest tak podła, nigdy nie była oparciem dla mnie. Nie dziwie sie ze choruje na nerwice, depresje i nieraz nie dwa miałam myśli s
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 11 cze 2014, 13:53
ladywind, współczuje :( a siostra?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ladywind 11 cze 2014, 13:59
khaleesi, siostra?? daj spokój z siostrą, to jest dno dna, całe zycie mnie obgadywała do rodziny a jak byłam dzieckiem to sie mnie wstydziła. Moja rodzina to istna patologia. Jeśli moge liczyc to tylko na siebie, a czasem brak tych sił i i jeśli sie sobie nie ufa:(((

przez Abbey 11 cze 2014, 14:25
nie mam siły na tę kobietę...
totalnie zrezygnowana...
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez khaleesi 11 cze 2014, 14:25
ladywind, nie wiem bo ja mam w porządku rodzeństwo więc nie wiem jak to jest mieć złe kontakty. Zdarzają się kłótnie ale nie umiemy się na siebie gniewać długo i nawet szybko przechodzi nam gniew czy żal.
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Rico 11 cze 2014, 19:30
Fatalnie. Nieprzespana noc, chyba w ogóle nie spałem aż do 5 może? a 5:50 wstałem do pracy, więc czułem się później nie lepiej przez to plus oczywiście nerwówka bezsensowna w pracy. Wróciłem, walnąłem się na łóżko i do 18 spałem, teraz znowu stresik i napięcie... WTF :why:

-- 11 cze 2014, 18:31 --

Fatalnie. Nieprzespana noc, chyba w ogóle nie spałem aż do 5 może? a 5:50 wstałem do pracy, więc czułem się później nie lepiej przez to plus oczywiście nerwówka bezsensowna w pracy. Wróciłem, walnąłem się na łóżko i do 18 spałem, teraz znowu stresik i napięcie... WTF :why:
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez amelia83 11 cze 2014, 21:12
2 bardzo dobre wiadomości o stnie zdrowia dwóch bliskich mi bardzo ludzikow bardzo poprawił mi nastrój
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Fugu 11 cze 2014, 23:40
Plecy pieką. Poza tym - znośnie.
Fugu

przez guitarquen 11 cze 2014, 23:47
Witam wszystkich. U mnie ciągły niepokój, już drugi dzień z rzędu. Pojeździłam trochę na rowerze, myślałam, że dobrze mi to zrobi, ale tylko się zmęczyłam.

przez dariusz1990 11 cze 2014, 23:58
Witam wszystkich!!! u mnie jako tako lęki przypyływają i odpływają mała chęć do robienia czegokolowiek i ta cholerna bezsenność
eh...................
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez Bukowski 12 cze 2014, 00:50
zagłębiam się w rytm swoich odczuć i czuje: brak skupienia.
Bukowski

przez barbieturan 12 cze 2014, 01:16
wszystko jak dotąd nędznym paliatywem cokolwyeek by nie było czujè pielęgnując cudownie zobaczyyymycobędzizmmm pah pah
Jestem pod nieustannym gradem niepokojów. Czego chcę teraz, tego już nie chcę za chwilę. Gdy wszedłem już po schodach na górę, nie wiem jeszcze, w jakim będę nastroju, gdy wejdę do mieszkania. Muszę nagromadzić w sobie niepewności, zanim staną się one jakąś małą pewnością.

Sortuj wg