Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Rico 09 cze 2014, 14:56
Witam, dawno tu nie zaglądałem. Skończyłem inżynierkę, nie przyjęli mnie na dzienne, trochę się wkurwiłem, ale spoko, miałem trochę wolnego czasu, coś kminiłem z robotą, udało się załatwić chyba całkiem niezłą pracę, zacząłem od maja. Na początku "moich wakacji" czułem się w sumie dobrze, ale później pojawiły się problemy, czasami nie mogłem zasnąć. Przed zaczęciem pracy czułem się mega zestresowany, sam nie wiem czemu, bo wiedziałem, że będzie ok, no ale cóż, psychika czy tam mózg nie chciały tego przyjąć do wiadomości i przed pierwszym dniem nie mogłem zasnąć, zasnąłem chyba dopiero o 3. 1 i 2 tydzień też w sumie dalej miałem te problemy z zasypianiem, wieczorem byłem nerwowy, zestresowany mimo, że nie miałem czym się stresować tak naprawdę i parę razy znowu późno udało mi się zasnąć. Później już sam się nakręcałem, bo jak nie mogę zasnąć to mi się chce lać, leżę znowu i znowu lać i tak w kółko, aż później się stresowałem chyba samym faktem, że nie będę mógł zasnąć i będzie mi się chciało lać co chwilę przez to. Po 2 tygodniach skręciłem kostkę na piłce i miałem 2 tyg L4, musiałem siedzieć w domu, bo z taką nogą to nie można chodzić przecież. Pierwszy tydzień jakoś lepiej spałem, ale drugi już nie, apogeum miałem w weekend przed powrotem do pracy - w piątek wieczór w ogóle nie mogłem zasnąć, nawet już później czułem, że nawet mi się nie chce i nie zasnę z samego faktu zmęczenia jak to miało miejsce wcześniej koło 3 nad ranem, zasnąłem o 5 czy dopiero 6. Ten tydzień już nie był taki zły ale na noc brałem 4 a nawet 6 tabletek uspokajających i hydroksyzynę. W piątek nic nie brałem, siedziałem na kompie do 1:30 w nocy i jakoś zasnąłem szybko po tym, sobota no to 3 piwka z przyjacielem to się dobrze spało po tym, ale wczoraj tj. niedziela już powrócił niepokój, dodatkowo gorąco i trochę "mi zeszło z zasypianiem". Dziś jak wstałem to jakiś niepokój i stres :bezradny: Parę rzeczy miałem do zrobienia takich z "obowiązków domowych" - zrobiłem, zagrałem chwilę na kompie, teraz obiad robię, nic mi nie przeszło. Stresuję się trochę tak jakbym miał jakiś egzamin, ale jednak to inny stres trochę. Myślałem, że częściowo problemy z zasypianiem są z tego, że gram na kompie wieczorem/oglądam coś, idę się myć i chcę spać, ale takie piątki jak ten jednak temu przeczą (siedziałem dużo na kompie i zasnąłem). Masakraaa
"Zaniedbuje sprawy, wkurwiający nawyk mam, byle dalej od problemów, obowiązków, oto ja! Cały czas byle jak, byle brak koncentracji, na znikających dniach ciągły brak akceptacji dla świata, który zjada mnie od środka niczym rak."

http://youtu.be/Y5qKI95C0FQ

Łajz lajf...

przez Siddhi 09 cze 2014, 15:01
Wspaniale :?:
:D
Siddhi

przez liptint 09 cze 2014, 16:32
dobrze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez elo 09 cze 2014, 18:21
mam ochote zaczac strzelac nosi mnie ze ojapierdole ='(
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Bukowski 09 cze 2014, 18:55
elo napisał(a):mam ochote zaczac strzelac nosi mnie ze ojapierdole ='(

skocz na główkę, spadek napięcia gwarantowany. :great:
Bukowski

przez Absinthe 09 cze 2014, 22:23
tak gównianych 24 godzin dawno nie miałam...dobrze że jutro nowy dzień.
Trzeba coś zrobić żeby był lepszy.
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Arhol 10 cze 2014, 08:25
Dobrze.
Tylko czasza mi płonie od tej temp D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Lethality 10 cze 2014, 08:37
Katar, ból głowy i gardła, osłabienie

Indifference1, Zarażasz :evil:

przez izaa 10 cze 2014, 10:19
Rico, troche wyluzuj bo sfiksujesz. Nie znam dokładnie twojego podejscia do pracy i życia, ale musisz jakoś zmienić myślenie. Nie obwiniać sie też o nerwowośc (o to że takie głupie nic a ty zasnąć nie możesz). Ja przed jakimis wydarzeniami też mało śpię.
Pamiętaj- początki są najgorsze, trzeba obadać co i jak, na co mozna sobie pozwolic, potem będzie lżej.

Mnie też gardło boli -.- .... ktoś mnie zaraził!

przez koszykova 10 cze 2014, 12:27
Sama siebie niszczę, nie mogę przestać, nie mogę przestać się przejmować. Wstałam rano, patrze do lustra, czuje obrzydzenie. Mam ochote powybijać wszystkich, wszystko wokół.

:roll:
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez Saraid 10 cze 2014, 13:50
koszykova napisał(a):Sama siebie niszczę, nie mogę przestać, nie mogę przestać się przejmować. Wstałam rano, patrze do lustra, czuje obrzydzenie. Mam ochote powybijać wszystkich, wszystko wokół.

:roll:

Możesz przestań widocznie nie chcesz.
Saraid

przez ladywind 10 cze 2014, 15:10
Facet, z którym się spotykałam i mi na nim zależało, nagle napisał smsa że ważniejsza jest dla niego teraz praca niż wchodzenie w związek, na który nie ma czasu,że nic z tego nie będzie. Wszystko mi sie wali ostatnio...

-- 10 cze 2014, 14:15 --

A żonaci i dzieciaci pchają sie do mnie rękami i oknami :? /cenzura/....pech!
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Indifference1 10 cze 2014, 15:16
KochajacyFacet, wybacz :P

Byłam u lekarza i dostałam antybiotyk. Niech szybko przechodzi bo szału dostane :?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez variable 10 cze 2014, 16:51
Źle :roll:
variable

Sortuj wg