Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 28 maja 2014, 12:25
Indifference1, przeczytałem,ludzie przychodzą,odchodzą czasem na krócej czasem na dłużej - nie ma zasady.
Przyjaźń z normalsami w liczniku wiekowym 18-22 (pi razy drzwi ) to głównie od imprezy do imprezy,pojęcie "szczera przyjaźń" to zwykle mit,czy jakieś głębsze więzi,będą póki jest dobrze,gdy przyjdą gorsze czasy - znikną jak kamfora.
Co do charakteru,wredności - nad tym musisz sama po pracować,tu niewiele więcej da sie powiedzieć.
Jeśli chodzi o maturę, to czasem subiektywne widzimisie komisji,nic nie poradzisz na to.
Ale jeśli nie idziesz na humanistyczne studia ,to to bez większego znaczenia,a przynajmniej do momentu jak przejdziesz rekrutację,po tym będzie bez znaczenia.
Co do "zwykłości" ludzi..pozostaje ci szukać,szukać,szukać innej metody ni ma D:
slow motion, to taki hard prajd,poza tym lenistwo D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Indifference1 28 maja 2014, 12:39
Kestrel, jak miło, dzięki żeś się pofatygował :) Co do tych znajomości... Numer 1 to moja kuzynka, także znamy się od zawsze, a druga to moja przyjaciółka od piaskownicy. Boli mnie fakt że spycha mnie na drugi plan dla dziewczyn ze szkoły. Niby się znają już 4 lata ale jak ja znam 15 to chyba jest różnica? Poza tym już zaraz jak je poznała to wolała z nimi spędzać czas. Szokiem dla mnie było jak kiedyś wszystkie się spotkałyśmy a one zaczęły między sobą gadać o czymś o czym nie miałam pojęcia. Myślałam, że to ja jestem jej przyjaciółką. Także to nie są znajomości od wyjścia na imprezę :( I niby, że z nimi rozmawiam to czuję się jakbym została sama, gdzieś w tyle. Chcą jechać gdzieś nad morze na wakacje, ale wale to i zostaję w domu. To sprzeczne z wszystkim co do tej pory pisałam na forum ale nie chcę, nie mam sił się ruszać z domu na dłużej i to z ludźmi którzy mają mnie w dupie. Do końca wakacji przeczytam chyba całą bibliotekę.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez slow motion 28 maja 2014, 12:48
Kestrel, to lenistwo czasem może uratować życie.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 28 maja 2014, 12:52
czuje sie źle. nie wiem czy jechac na rozmowe o pracę,
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Harry Haller 28 maja 2014, 12:56
slow motion napisał(a):
Harry Haller napisał(a):Źle. Nie dość, że mi się dziś zasłabło i musiałem wziąć wolny dzień, to jeszcze samopoczucie mi spada. Chyba się skończy chorobowym do kończ tygodnia, czyli też nie dobrze. Chociaż, może w końcu porobię te cholerne badania...

zdrówka i raz dwa wykonać badania! nie wiem czy to konkretne jednostki mają problem z pójściem do lekarza czy mężczyźni? swojego też nie mogę zagonić.

-- 28 maja 2014, 11:01 --

variable napisał(a):Boje sie :?

czego?

Dziękuję. Zdaje się, że teraz to już będę musiał. Nie wiem, czy to cecha mężczyzn. Jakoś nigdy nie mam na nie czasu.

przez Nel 28 maja 2014, 13:07
Ahma, postaraj się
zrezygnowac zawsze zdążysz

Indifference1,
pamiętnik to dobry pomysł terapeutyczny
porządkuje myśli .... podobno

ps. Tez przeczytalam
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

przez kupmitrumne 28 maja 2014, 13:23
Źle , serce wali , zmęczona , spiaca , nie chce się żyć :cry:

przez Indifference1 28 maja 2014, 13:26
Nel, cieszę się :) A pamiętnik to faktycznie dobry pomysł. Przydałoby mi się uporządkowanie myśli.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez antananarywa 28 maja 2014, 13:27
Ledwo na oczy widzę ze zmęczenia :o położyłam się, by kimnąć, i nic. lokatorki za głośno gadają za ścianą

przez elo 28 maja 2014, 13:32
Kestrel napisał(a):Przyjaźń z normalsami w liczniku wiekowym 18-22 (pi razy drzwi ) to głównie od imprezy do imprezy,pojęcie "szczera przyjaźń" to zwykle mit,czy jakieś głębsze więzi,będą póki jest dobrze,gdy przyjdą gorsze czasy - znikną jak kamfora.

nie generalizujmy - moje dwie najukochansze znajomosci maja po 21 i 22 nastepne ktore se cenie ~ 29 ofc ale to nie jest to samo co z tymi mlodszymi : P
Kestrel napisał(a):Ale jeśli nie idziesz na humanistyczne studia ,to to bez większego znaczenia,a przynajmniej do momentu jak przejdziesz rekrutację,po tym będzie bez znaczenia.

ustne sa bez znaczenia niezaleznie od kierunku wiec juz moze sie wyjebac
a tak w ogole emocje z tym zwiazane sa chwilowe i pewno juz w czerwcu o nich nie bedziesz pamietac polecam wyluzowac i cieszyc sie poczatkiem wakacji

fizycznie czuje sie przechujowo jeszcze od rana mam nudnosci a na obiad wpieprzylam salatke z maka elo blagam zainwestuj w mozg plus od wczoraj cos rozwala mi leb od srodka i przez to nocka zarwana no zara zaczne strzelac
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

przez Progressive 28 maja 2014, 13:35
nie moge sie zebrac do roboty, moglby mnie ktos pieprznac w leb zeby sie ogarnac?

przez Bukowski 28 maja 2014, 13:36
krwa mać ja pierdoluuu
Bukowski

przez ladywind 28 maja 2014, 13:38
kurcze od kilud ni ta derealizacja nie puszcza mi, po jakim czasie moze mi to przejsc?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez jolantka 28 maja 2014, 13:40
Swoistym katharsis okazało się leżeć i zanosić szlochem do 6.30 jak ostatnia złamana ciota, także dzisiaj lekkie odwodnienie, ale mimo wszystko jakoś lżej, płynniej.
jolantka

Sortuj wg