Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Aranjani 23 maja 2014, 22:30
Amarant_89, ale jak napisałam... tak na prawdę znamy relację tylko jednej strony. Skąd wiesz jak ta druga strona zachowuje się w stosunku do nauczyciela?
Aranjani

przez kupmitrumne 23 maja 2014, 22:34
no dobra , nie wszystkie mają nierówno pod sufitem ;)

przez Amarant_89 23 maja 2014, 22:40
Aranjani, nie wiem i pewnie się nie dowiemy :bezradny: Nie jesteśmy ostatecznie sędziami, aby określić kto ma rację, a kto nie. Wierzę natomiast w ludzką uczciwość, więc jednocześnie wierzę, że Vett mówi prawdę. A nawet jeśli nie, to rozpatrujemy sytuację z jej perspektywy i staramy się pomóc jej, a nie nauczycielowi. Tak jak wspomniał Kestrel, nauczyciel to część systemu, więc mam możliwości, aby sobie z tym poradzić ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 23 maja 2014, 22:45
Amarant_89, rozumiem o co chodzi. Jednak zanm problem z drugiej strony ;)
A co do systemu i nauczyciela... w tej chwili nauczyciel jest na pozycji straconej pod każdym względem :)
Aranjani

przez Odyseusz80 23 maja 2014, 22:52
Ogólnie zmęczony jestem całokształtem świata. Mojego świata....
Co to jest praw­dzi­we Ja? [...] To kim jes­teś, a nie to, co z Ciebie uczyniono.

Paulo Coe­lho

przez Amarant_89 23 maja 2014, 22:52
Aranjani, w gimnazjum napewno :( Szczuny i wylęgarnia idiotów. Znałem nauczyciela ze szkoły średniej, fajny koleś. Nie mam pojęcia, jak on to robił, ale roztaczał wokół siebie aurę, szacunku i opanowania. Nie było momentu, aby ktoś był wstanie wyprowadzić go z równowagi (nie był nawet blisko), a najlepsze to to, że miał niesamowity posłuch, będąc jednocześnie kulturalnym i spokojnym facetem. Nawet jak jedynkę komuś wstawił, to nikt nie miał do niego pretensji :mrgreen:
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez Aranjani 23 maja 2014, 22:54
Amarant_89, ale relacje nauczyciel-uczeń jakby nie było zależą od dwoch stron i od ich wzajemnego szacunku;)
Aranjani

przez mark123 23 maja 2014, 22:59
Amarant_89 napisał(a):Aranjani, w gimnazjum napewno :( Szczuny i wylęgarnia idiotów. Znałem nauczyciela ze szkoły średniej, fajny koleś. Nie mam pojęcia, jak on to robił, ale roztaczał wokół siebie aurę, szacunku i opanowania. Nie było momentu, aby ktoś był wstanie wyprowadzić go z równowagi (nie był nawet blisko), a najlepsze to to, że miał niesamowity posłuch, będąc jednocześnie kulturalnym i spokojnym facetem. Nawet jak jedynkę komuś wstawił, to nikt nie miał do niego pretensji :mrgreen:

A w gimnazjum, do którego chodziłem, większość nauczycieli miała w miarę dobry posłuch.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Amarant_89 23 maja 2014, 22:59
Aranjani, to napewno, ale może zdarzyć się moment, kiedy jedna ze stron przegnie i wtedy wiadomo co się dzieje ;)

przez Aranjani 23 maja 2014, 23:14
mark123, bo może uczniowie byli w porządku...

Amarant_89, tylko że nauczyciel... tak na prawde nie moze nic zrobic
Aranjani

przez Amarant_89 23 maja 2014, 23:21
Aranjani, teoretycznie tak, ale sam miałem przypadki, kiedy nauczycielka fuknęła na mnie (i to tak fest) bo twierdziła, że rozmawiam, ale zapewniam Cię, że tak nie było. Musiałem przesiąść się bliżej jej biurka, żeby przestała, bo zaczęło się to robić dość wkurzające, wiedząc zwłaszcza, że robiła to bezpodstawnie :bezradny: Są to wyjątki, ale zdarzają się.

przez Aranjani 23 maja 2014, 23:24
Amarant_89, jasne że nie każdy jest idealnym nauczycielem. Ale tak samo ni każdy jest idelanym uczniem... tylko oblukaj sobie stosunek ilościoy... uczen- nauczyciel i odwrotnie ;)
I zapanuj nad 30 osobową klasą ;)
Aranjani

przez Abbey 23 maja 2014, 23:24
mark123 napisał(a):
kupmitrumne napisał(a):wszystkie matematyczki maja nie równo pod sufitem , tez miałam walnięta na mózg w gimnazjum :bezradny:

Na pewno nie wszystkie.

miałam w gimnazjum matematyczkę, która była mi bliska bardziej niż matka...

-- 23 maja 2014, 23:25 --

Davin napisał(a):Amarant_89, jeżeli np bierze leki to już co o niej pomyślą. Lecząca się dziewczyna na "głowę" naskakuje na nauczyciela i dupa. :evil:

nie leczę się, nie mogą mi nic zarzucić
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Aranjani 23 maja 2014, 23:26
Amarant_89, jasne że nie każdy jest idealnym nauczycielem. Ale tak samo ni każdy jest idelanym uczniem... tylko oblukaj sobie stosunek ilościoy... uczen- nauczyciel i odwrotnie ;)
I zapanuj nad 30 osobową klasą ;)
Aranjani

Sortuj wg