Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 13 maja 2014, 08:19
odd_look napisał(a):napisałem listy pożegnalne, ale jeszcze to odłożyłem na bliżej nieokreśloną przyszłość, czuję się najgorzej...

Znak że bazgrzesz o tym mówi że jeszcze walczysz i to nie pora by wędrować do tartaru.

Samopoczucie....przewidywana wczorajsza chujnia,ale nie wiem jak będzie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez deader 13 maja 2014, 08:23
Przypomnijcie sobie wszystkie najczarniejsze momenty depresji, ze spaniem godzinami, niemyciem się, chęcią odstrzelenia łba sobie i całej ludzkości - i wyobraźcie sobie że w tym stanie musieliście przyjść do pracy, zapierdalać jak dziki, uśmiechać się do klientów i wymyślać historyjki dla współpracowników co i rusz pytających "co ci jest". Tak właśnie mam.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez dar 13 maja 2014, 09:28
lepiej niż wczoraj bo w końcu odespałem wcześniejszą noc. 10 godzin snu poprawiło moje samopoczucie :D
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 13 maja 2014, 09:43
deader, w takim, a nawet gorszym stanie, to ja nie dałam rady wstać do toalety, a co dopiero pójść do pracy
magnolia84

przez deader 13 maja 2014, 10:11
magnolia84 napisał(a):deader, w takim, a nawet gorszym stanie, to ja nie dałam rady wstać do toalety, a co dopiero pójść do pracy

Niestety nie miałem wyboru. W tamtym tygodniu jak próbowałem uszczknąć sobie trochę dodatkowego wolnego to wysłali po mnie samochód firmowy żebym przyjechał zapierdalać, bo nikt inny nie umie tego co ja. A na totalne zlanie pracy też nie mogę sobie pozwolić, bo zwolnienie się / utrata obecnej pracy to dla mnie pewniackie samobójstwo. Nie będę miał zwyczajnie siły szukać nowej pracy, przyzwyczajać się do nowych ludzi, rozpoczynać pięcia się po drabinie jałmużny śmiesznej do jałmużny tragikomicznej (bo inaczej określić moich pensji się nie da). Albo przepracuję w tej firmie do emerytury, albo zabiję się miesiąc po zwolnieniu. Miesiąc po, bo sobie przynajmniej przez miesiąc poużywam za wszystkie nieliczne oszczędności, a potem - wycieczka na tory i goodbye cruel world.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Indifference1 13 maja 2014, 11:24
Koszmarnie się czuję. Głowa boli mnie niesamowicie i jest mi słabo. Myślałam że zemdleje jak ścieliłam łóżko :? Zjadłam śniadanie ale dalej nie mam sił wstać i zrobić kawę.

-- 13 maja 2014, 10:28 --

deader, współczuję. U mnie też był moment, że chciałam się zaszyć w łóżku na dobre a nie mogłam bo rodzice, bo szkoła. Ale to dobrze, że nie mogłam ;)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez muszysko 13 maja 2014, 11:34
Tragedia, siedzę w robocie i nic nie robię, nawet kawa nie smakuje tak samo :time:

przez monk.2000 13 maja 2014, 11:35
Z jednej strony myśli, że moje życie zmierza do odmóżdżenia i funkcjonowania na autopilocie odruchów do końca życia, z drugiej nadzieja że w końcu zaznam spokoju jako przysłowiowy mnich.2000 i nie będę się martwił przyziemnymi problemami, a wszystko wyjdzie spontanicznie. Jednym słowem rozdwojenie pomiędzy myślenie i działanie a nie-myślenie i święty spokój.

deader, współczuję położenia. Nie daje ci ta praca żadnego poczucia przydatności, jakiegoś sensu życia? Ja siedzę na bezrobociu i czuję się jak wrzód społeczny, gdy nad tym się zastanawiam.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Siddhi 13 maja 2014, 11:46
@monk.2000
Grasz jeszcze czasem w AOEII?
Siddhi

przez monk.2000 13 maja 2014, 11:49
Siddhi, nie nie gram. Gram czasami w Hearthstone, karciankę. Czasem w jakąś przygodówkę, ostatnio mam ciekawą na tapecie, ale się zablokowałem i obawiam się najgorszego: sięgnięcia po poradnik. :D
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Siddhi 13 maja 2014, 11:55
Czasem w jakąś przygodówkę, ostatnio mam ciekawą na tapecie, ale się zablokowałem i obawiam się najgorszego: sięgnięcia po poradnik.
Ja najlepszą grę w historii cRPG (Planescape Torment) przeszedłem z solucją z CDA, mam wyrzuty sumienia do dziś :why: :mrgreen:
Siddhi

przez kupmitrumne 13 maja 2014, 12:04
Wyjątkowo nie chce mi się dziś żyć -.-

przez Rebelia 13 maja 2014, 12:23
U mnie dzisiaj w miarę spoko, mam jakieś drobne niepokoje, pierwszy raz od dłuższego czasu, ale mam nadzieję, że w trakcie dnia trochę przejdą.

przez lucy1979 13 maja 2014, 12:26
Jakby leki znów przestały działać? Nie, no jeśli przestaną to się powiesze. Działały dwa tygodnie, ja już nie moooooogęęęęęęęęęęęę.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Sortuj wg