Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez haharper 26 kwi 2014, 00:40
Hej, właśnie się zarejestrowałam. Jest tu jakiś czat?

-- 26 kwi 2014, 00:44 --

halo

przez pan26xyz 26 kwi 2014, 00:47
Właśnie przed chwilą wyobrażałem sobie jak skaczę z mostu a ludzie patrzą na mnie i ginę. Ale mam myśli teraz aż się boje. :roll:
pan26xyz

przez Aranjani 26 kwi 2014, 00:50
haharper napisał(a):Hej, właśnie się zarejestrowałam. Jest tu jakiś czat?

-- 26 kwi 2014, 00:44 --

halo

za "halo"... to wiesz gdzie walą?
Chyba fora Ci się pomyliły :shock:
Aranjani

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez haharper 26 kwi 2014, 00:54
hej, czuje się podle

-- 26 kwi 2014, 00:57 --

haharper napisał(a):hej, czuje się podle

Przepraszam, ale po raz pierwszy tu na forum. Źle mi na maxa, nie znam Waszych zasad.

-- 26 kwi 2014, 00:58 --

Kurde, nawet na depresji nie ma litości?

przez pan26xyz 26 kwi 2014, 01:07
haharper napisał(a):Kurde, nawet na depresji nie ma litości?

Tu nikt nie zamierza się litować. Albo mówisz do wszystkich i ktoś stara Ci coś wytłumaczyć, albo po prostu przyglądaj się jak ludziki rozmawiają ze sobą. :time:
pan26xyz

przez dominol 26 kwi 2014, 09:56
czuje sie nie wyspany poszedłem późno spac :(

przez pan26xyz 26 kwi 2014, 10:26
A ja czuje się świetnie tylko pogoda mnie dobiła trochę i ludzi.
pan26xyz

przez tomasz_xyz 26 kwi 2014, 10:43
dziś nieco gorzej niż wczoraj, mniej energii
tomasz_xyz

przez Maggda92 26 kwi 2014, 10:49
Nie najgorzej, trochę zamulona po lekach
Maggda92

przez Variable 26 kwi 2014, 11:10
/cenzura/.owo
Variable

przez margaritka1985 26 kwi 2014, 11:51
Czuje się zestresowana ,czuje napięcie ,boli mnie głowa .czuje się również nienaturalnie podkręcona mam euforyczny nastrój i taką hedonistyczną radość wiem ,że takie odloty u mnie wynikają z choroby .Odkąd nie jej czekolady zaczyna się w moim zyciu pojawia stres ale i radość.Stres jest naturalnym wyzwalaczem szczescia i radosci .A czekolada zamula też daje dobry nastrój ale taki uzalezniający.Doszłam nawet ,że użaleznienie od czekolady jest powodem mojej choroby schizofreni.Zamula ,daje nienaturalną radosc podkęconą i spadnki nastrojów kiedy jej nie ma .Poza tym sprawia ,ze człowiek się nie stresuje mój umysł się tak rozelniwił ,ze nie chce mu się myślec.Kiedy ktoś pisze ,że Madonna wyszła za mąż albo zle się ubrała myśle ,że to o mnie prawdziwe lenistwo intelektualne.Jadłam dużo czekolady w moim zyciu od 16 roku życia się nią faszerowałam dzień w dzień batonik albo czekolada.Przez 14 lat jest to uzaleznienie.Do tego czekolada niszczy wątrobe czytałam o człopaku który zywił się samą czekoladą i przeszczepili mu wątrobe same negatywy ,żelazo moge pozyskać w bardziej naturalny sposób.Kiedy zrezygnuje z czekoladay postaram się w ogóle odstawic słodycze ,jednak bede robic to etapami gdyż jest to za duży szok dla organizmu.Teraz się stresuje ale czuje się coraz lepiej to mnie motywuję.Mam do odstawienie jeszcze papierosy zakupy i kawe wszystke uzaleznienia zniewalają i niszcza nas psychicznie i fizyczni chce byc wolna.Poza tym czuje ospałosc ,złosc ,napięcie ,rozdrazenie i ten euforyczny podkręcony nastrój.

-- 26 kwi 2014, 12:39 --

Czuje ciągły stres nie moge sobie z nim poradzić mimo ,ze ogólnie moje samopoczucie się poprawia .Ciągle się stresuje wiem ,że musze przez to przejsc .

przez Indifference1 26 kwi 2014, 13:29
Miałam wstać o 10, wstałam pół godziny temu. Normalka. Ale humor lepszy ;) Dzisiaj się biorę za naukę.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Monar 26 kwi 2014, 13:32
Indifference1 napisał(a):Miałam wstać o 10, wstałam pół godziny temu. Normalka. Ale humor lepszy ;) Dzisiaj się biorę za naukę.

Mam podobnie, miałam wstać o 10, ale ostatnio w nocy nie mogę zasnąć i jak już zasnęłam o 8.00, to wstanie o 10.00 jest wręcz niemożliwe. Nie poszłam do szkoły... Dobrze, że wystarczy, jak jutro pójdę. Ale miałam iść dziś i jutro miałabym wolne... Nie jestem z siebie zadowolona :P

przez Indifference1 26 kwi 2014, 13:34
Monar, ja zasnęłam o 4 więc dałabym radę wstać o tej 10 :evil: Zmarnowałam połowę dnia! Jeszcze po maturze to mnie tam jest wszystko jedno, ale teraz nie mogę sobie pozwalać na jakieś marnowanie czasu :?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg