Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lukrecja. 19 lut 2013, 21:12
Ja tez mam problem z praca!!!
Zaczelam dzis prace,pierwszy dzien i jest strasznie ciezko!!!!! Chyba zrezygnuje :(
Lukrecja.

przez black swan 19 lut 2013, 21:24
Lukrecja., jaka to praca.

Ja z poprzedniej pracy zrezygnowałam, bo nie wyrabiałam psychicznie. Wszystko umiałam, wiedziałam co i jak, ludzie chcieli żebym została, ale ja się i tak wszystkim stresowałam. Poza tym nie potrafiłam znieść wizji bycia zamkniętą w biurze przez 8h dziennie w dalszym ciągu. Czułam cudowną ulgę po rezygnacji, bo jak na mnie długo tam wytrzymałam. Tylko ja mogłam sobie wtedy na to pozwolić... Na szczęście. Jeśli ktoś nie może sobie pozwolić na rezygnację z pracy to lepiej najpierw poszukać innej, wiem jaki to ból jak pójście do pracy przeraża. :?
No risk - no fun, no pain - no gain.

przez Śmiercionauta 19 lut 2013, 21:25
ech... :(
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 19 lut 2013, 21:28
Trzeci dzień na oddziale, i jakoś leci.
Uświadomiłam sobie, jak wiele pracy przede mną, ale też, że chyba może być lepiej.
Ciężko bo ciężko, ale chyba do przodu.
Dostałam disperghan na sen, zeżarłam, i czekam.
Mam nadzieję, że mnie nie zmuli jakoś koszmarnie, szczególnie jutro rano, bo muszę jakoś dojechać, a jadę samochodem, bo jutro "dzień kiecy", czyli spódniczki i sukienki, jakby mi było mało atrakcji :roll:
Ludzie koty chodzą własnymi ścieżkami

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Everything is boring and everyone is a fucking liar

przez amelia83 19 lut 2013, 21:30
chojrakowa, dobrze słyszeć, że u Ciebie wporządku sobie radzisz ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez freya 19 lut 2013, 21:31
Pierwsza sesja u nowej terapeutki. Jak na razie czuję się totalnie rozbita... :?
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez amelia83 19 lut 2013, 21:33
freya, początki zazwyczaj są trudne....niestety
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez jak_żyć 19 lut 2013, 21:39
Ja też bym chętnie rzuciła pracę w piz**...ale oswoiłam się z nią na tyle że daję radę. Wiem że zawsze mogę zrezygnować, ale czy jak zrezygnuje/my to nie będzie gorzej? Wychodzimy codziennie do pracy to jest+ , spotykamy codziennie ludzi to też +, a rezygnując przegrywamy bitwę(choć nie walkę :smile: ). Później jest ciężej oswoić się z nowym środowiskiem i pupa bo narażamy się na większy stres. Oczywiście nie neguję jeżeli ktoś ma ciężej z codzienną pracą....bo wiadomo nie każdy przypadek jest taki prosty....Trzymam za NAS kciuki. A wczoraj byłam pierwszy raz u psychiatry...ja to mam szczęście - trafiłam na jakąś zmorę :? Wcale mi nie pomogła swoim gadaniem (zresztą prawie nie mówiła a jak powiedziała że to FIZJOLOGIA to myślałam że z krzesła spadnę - bo nie życzę nikomu takiej fizjologii)tylko recepta w łapę i widzimy się za miesiąc :smile:
"niszczą mnie fobie, dziś muszę to przetrwać
coś wpycha w mą jaźń obrazy rodem z piekła
psychika żegna się, szał rozrywa sens,
padam z oczu płynie krew zamiast łez" Skor - labirynt

przez freya 19 lut 2013, 21:56
amelia83, ciężko mówić obcej osobie o swoich problemach i uczuciach. Mam nadzieje, że z każdym spotkaniem będzie lepiej.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez Ledoux 19 lut 2013, 22:59
Przerażająco trochę, mam wrażenie, że tylko zło istnieje na świecie, każdy cierpi, boję się
Ledoux

przez Candy14 20 lut 2013, 02:38
chojrakowa, dasz rade Slonce :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez halenore 20 lut 2013, 02:43
kasiątko, schiza chyba nie ma tu nic do rzeczy. Mam kolegę schizofrenika. Pracuje normalnie i dobrze sobie radzi, a ja nie mogę dać rady. Miałam staż w całkiem fajnym miejscu. Na początku było ciężko. Później jakoś się zaangażowałam. Wydawało mi się, że pierwsze koty za płoty i spokojnie dokończę staż. Była opcja na pozostanie w tym miejscu na dłużej. I co? I dupa. Po 2,5 miesiąca nerwica i depresja wróciły z taką siłą, że skończyłam na L4. Już nie wróciłam do pracy. Obecnie współpracuję z moją byłą szefową w ramach wolontariatu. Niech ktoś mi pwoie, gdzie w tym wszystkim sens...
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Arhol 20 lut 2013, 09:19
Obrazek
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez fozzie 20 lut 2013, 09:20
Wstałem o szóstej i jakoś mi tak fajnie.

Sortuj wg