Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mark123 15 kwi 2014, 06:43
Jakiś lęk nie pozwalał mi tej nocy spać, ale czuję się jak na razie trochę mniej senny, niż po nocach, w których śpię normalnie.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Arhol 15 kwi 2014, 08:21
Chyba ok D:
Choć musk,czy podświadomość tworzy podczas snu coś co moge nazwać "weirdest bullshit ever"
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Maggda92 15 kwi 2014, 08:25
jest tragicznie :why:
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez szeregowiec_ryan 15 kwi 2014, 10:46
Nie jest źle, o niebo lepiej niż wczoraj. Można powiedzieć: Obrazek

przez Arhol 15 kwi 2014, 11:47
Zaś natrętne myśli,oh come on,nie chcemy powtórki z wtorku tydzień temu >_>
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez kupmitrumne 15 kwi 2014, 11:51
Nihil6, Na całe szczęście mam dystans do siebie i poczucie humoru , dużo trzeba , żeby mnie wkurzyć albo obrazić , więc z mojej strony luz , nie wiem jak z innymi , więc lepiej czasem zamknij swą paszczę :)
Ogarnij się trochę , bo fajny facet jesteś :)

Boli mnie dupa , nogi , ramiona , wszystko , ledwo zwlekłam zwłoki z łóżka :cry:

przez monooso 15 kwi 2014, 13:42
Dziś? Raczej chodziło o TERAZ. W ciągu dzisiejszego dnia to przejdę stany od płaczu i wielkiej beznadzieji do śmiechu i radości życia. W tej chwili czuję się spokojnie, mam całkowitą pustkę w głowie, troszkę mi smutno ale tylko troszkę, łzy próbują wedrzeć się do oczu. Czuję się jak warzywko (ooo teraz z tego się śmieje). O kurde przepraszam, TERAZ to jest już nie aktualne co pisałem przed chwilą bo czuję się troszkę lepiej ale wiem, że za chwilkę znowu to ulegnie zmianie.
monooso

przez khaleesi 15 kwi 2014, 16:59
Martwie się :roll:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Arhol 15 kwi 2014, 17:18
Na świecie jest wielu rodzajów idiotów,są ci twardogłowi,ci ograniczeni i napaleni na punkcie czegoś/kogoś,fanatycy,ci którzy myślą że są mądrzy a tak naprawdę kanapka z pasztetem i dżemorem ma więcej IQ niźli oni,są idioci nieświadomi własnej głupoty,są ci którzy myślą że są nieśmiertelni i ci którzy mają wyjebane na wszystko.
I pewnie wielu innych,ja się wliczam do debili częściowo świadomych,tzw "niezdecydowanych oczekiwaczy" Niezdecydowany oczekiwacz...czeka
Na uj wie co,nie podejmie działania czy "wzięcia się za życie" (jakkolwiek głupio i ogólnie to brzmi),tylko czeka na nie wiadomo co,czeka bo jest leniwym knurem,albo nie wie czego chce,często oba.
Za siebie się weźmie,czy zacznie doceniać to co jest,dopiero gdy coś się zjebie,spie*doli,wtedy budząc się po czub głowy w mentalnym,abstrakcyjnym może i czasem realnym szambie nagle widzie TYLE możliwości,rozwiązań, z doopy pojawia się cudowna siła i chęć do działania,czy raczej ratowania własnego dupska,by móc nadal na nim siedzieć i psioczyć na siebie,świat,i spalone ziemniaki.
A tu czas tik tak tik tak zapierdala,potem może być za późno,a szambo jeszcze głębsze.
A idiota czeka,czeka na uj wie co,nie mogąc podjąć decyzji co dalej,czego chcę D:

Sam się w taki rodzaj debili wliczam,fajnie się trwa,ale co wtedy,sie zjebie to czy tamto?
A może tego trzeba?
Bo to nie tak że sie nie da..czy że jestem za głupi/ nie nadaje sie do czegokolwiek,nie wiem czy kwestia choróbska,czy lenistwa
Brain explode.
Moderator

przez tomasz_xyz 15 kwi 2014, 19:04
czuję się gorzej niż dwa dni temu. stres mnie zjadł na wizycie u dentysty- przestałem oddychać i szczęka mi się trzęsła. mam słabą koncentrację, słabo rozumiem czytany tekst :-(

tak więc nieszczególnie jest...
tomasz_xyz

przez DwaGuziki 15 kwi 2014, 19:09
Kestrel ,..... jakbym czytała o sobie ... ;)
Ja to ostatnio nawet nazwałam na terapii .. co do mnie pasuje ...
W moim wykonaniu to jest "I chciałabym, i boje się" :mrgreen:

Dziś jestem strasznie rozdrażniona ... :roll: to już standard we wtorki ..
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez hooain 15 kwi 2014, 20:02
japierdoffle, słucham czegoś tak mocnego, że indukuje ochotę na odstrzał realu. dziwnie faynie jest
ତ୍କୃ

przez ladywind 15 kwi 2014, 20:03
hooain, zapodaj w watku
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez hooain 15 kwi 2014, 20:14
ତ୍କୃ

Sortuj wg