Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nihil6 14 kwi 2014, 23:37
Maska błazna, forumowego wesołka zaczyna mi ostatnimi czasy coraz bardziej ciążyć ...

Nawiązując do tematu - fatuma ciag dalszy ... Ostatnio, jadąc busem (nie było miejsc siedzących, ale na ogół i tak nie siadam), rzucało mną (całkiem trzeźwy byłem, może w tym problem ? Po benzo, alko, opio bym jako tako ogarniał ...) jak tą pijaną dziwką (niech żyje moja spierdolona kordynacja psychoruchowa i zjebane napięcie mięśni ... :P Ehh, i pomyśleć, że swego czasu miało się to pierdolnięcie, znaczny potencjał sportowy ...), aż w pewnym momencie na zakręcie zarzuciło mnie na tyle, że wyjebałem łbem o barierkę, że aż mnie ludzie zbierali ... Głowa boli, czaszka raczej niepęknięta, przytomności niby nie straciłem ...

Ja rozumiem, wariancja itd., no ale ku*wa, mój pech od jakiegoś czasu już dawno pokonuje wszelkie prawidła statystyki :P

Jestem już tym wszystkim cholernie zmęczony ... Rozkurwy psycho-somatyczno-neurologiczne się nasilają, na jakąś wyraźnie zauważalną poprawę się nie znaosi, perspektyw brak - nic tylko się zaćpać na śmierć ...
"Volenti non fit iniuria."

przez Arhol 14 kwi 2014, 23:42
Nihil6, Cóż szefie,ujowo to wygląda,nie powiem ,jakieś idee by łeb przywrócić do jakiejkolwiek sprawności,czy to już po ptokach ?
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Nihil6 14 kwi 2014, 23:52
Kestrel, Był taki moment, że chciałem (ale jeżeli jestem [kto jest ? Co znaczy "jest" ?) tylko zdeterminowanym neurobiologicznie konstruktem to pojęcie "chcieć", "ja" traci jakiekolwiek znaczenie - determinizm neurobiologiczny vs. pojęcie mistycznej duszy, koncepcji "wolnej woli" itd.), podejmowałem "próby", ale obecnie "mam" ("ja", konstrukt zdeterminowany do tego żeby "mieć" i żeby myśleć, że [z humanistycznej perspektyw] on istnieje jako mistyczny "ON") już wyjebane :P Coraz mniej "mnie" ...

Nie wiem, będę się "suplementował", coby się na jakiś czas "odwarzywiać", konstrukt osobowy "krystalizować", zderealizowany świat "wygładzać", abstrakcyjne rozkminy o problemach natury absolutnej wytłumiać i może jeszcze trochę (póki nie wpakuję sobie ołowianej kuli w skroń, lub czegoś przypadkiem nie przedawkuję) pociągnę ...
Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, 00:00 przez Nihil6, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 14 kwi 2014, 23:59
Rano się czułem jak śmieć, póżniej byłem wkurwiony, a teraz jest ok. Pie.erdolona huśtawka nastrojów :D
Adam Smith

przez Nihil6 15 kwi 2014, 00:01
Tomcio Nerwica, jaki border :D

przez Arhol 15 kwi 2014, 00:07
Nihil6, Warzywiej i egzystuj jak najdłużej D: good luck D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez macieywwa 15 kwi 2014, 00:11
Tomcio Nerwica napisał(a):Rano się czułem jak śmieć, póżniej byłem wkurwiony, a teraz jest ok. Pie.erdolona huśtawka nastrojów :D

taki stan rzeczy to moja codzienność od 6 miesiecy..
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Nihil6 15 kwi 2014, 00:11
Kestrel, Ty, za co ostatnio dostałem 24 h bana (powód "obrażanie userów") ? :P Kminiłem nad tym (w tamtym jak i w poprzednim dniu nikogo "nie obrażałem" [bo nawet jesli komuś "jadę" to nigdy nie jest to nic personalnego i nigdy nie nosi znamion jakiejś złej woli - niektórzy już załapali ową specyficzną konwencję ;)) i wychodzi na to że raczej przyczyniły się do tego cycki trumienki :D No chyba, że to taki ban za całkoształt był :P

przez Arhol 15 kwi 2014, 00:14
Nihil6, Za całokształt D: piłuj do tych którzy mają na tyle dystansu do siebie,by nie traktować tego poważnie :pirate:
Moderator

przez Nihil6 15 kwi 2014, 00:15
Kestrel napisał(a):Nihil6, Warzywiej i egzystuj jak najdłużej D: good luck D:
Thx ;) Myśle, że jeszcze odrobinę shitstormu na forumie będzie mi dane wywołać :D

przez Aranjani 15 kwi 2014, 00:15
Nihil6, Kestrel, nie róbcie ot bo bana dostaniecie :mrgreen:
Aranjani

przez Arhol 15 kwi 2014, 00:18
Aranjani, Zgłaszam to do moderacji i prokuratury w trybie natychmiastowym :mrgreen:
Moderator

przez Aranjani 15 kwi 2014, 00:19
Kestrel, no mam taka nadzieję 8)
Aranjani

przez khaleesi 15 kwi 2014, 00:19
Dobrze jest :great:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg