Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Jeszoswiesz 12 kwi 2014, 16:18
Dzień idioty. Pierwszy prawie wolny weekend od dawna, a ja budzę się po kilka razy nad ranem o wiele za wcześniej z tym przerażeniem w półśnie, że o matko spóźnię się! Kiedy tak naprawdę, mogłem dziś spać legalnie do późna. Potem, kiedy faktycznie już miałem wstać, ubrałem się i wybiegłem na przystanek, bo dziś seminarium. Autobus się oczywiście spóźnił, bo po co przyjeżdżać punktualnie? Z tego wszystkiego nie kupiłem biletu i złapały mnie kanarki. Na miejscu, czyli na uczelni okazało się że Pani doktor niema... bo seminarium jest jutro --'.
Zmarnowane pół dnia, prawie wolnego dnia. Powinienem pluć sobie w twarz i żalić się nad swym nieudolstwem, ale chyba tak już do mego szczęścia przywykłem, że tylko śmiać mi się pozostaje. Totalna głupawka, ogłaszam dzień lenia aż do jutra. Nic nie robienie, samo leżenie, bo pitole to.
Show me the way to Copacabana, I want to dance samba tropicana

przez DwaGuziki 12 kwi 2014, 17:05
Nie najlepiej ... :roll: I nic mi się nie chce ...
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez Maggda92 12 kwi 2014, 17:10
dalej do doopy ale zaczyna chcieć mi się spać, może to przetrwam i zasnę trochę później i prześpię normalnie noc
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez acherontia-styx 12 kwi 2014, 17:14
zmęczona, a tu jeszcze tyyle nauki przede mną :roll:
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez szeretet 12 kwi 2014, 18:12
samobójczo jak ja pier , cholera. nie mam siły, no

przez Lusesita Dolores 12 kwi 2014, 18:24
czuje sie lepiej niż wczoraj, wczoraj to była tragedia
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez Amarant_89 12 kwi 2014, 19:54
Całkiem spoko. Nowa znajomość fajnie mnie nastraja ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez Variable 12 kwi 2014, 19:57
Chce mi sie kurva plakac ze zlosci i bezradnosci.
Variable

przez ( Dean )^2 12 kwi 2014, 19:59
Na prawde strasznie,niszczy mnie to po prostu niszczy,wyżera od środa;/
Najgorszy jest wiatr.

przez kupmitrumne 12 kwi 2014, 20:04
Bolą mnie plecy .. :cry:

przez mangiferaindica 12 kwi 2014, 20:28
Zadziwiająco czuję się dobrze, ale czuję pod skórą, że już tradycyjna wywłoka się zbliża. Eh.

przez eurydyka1 12 kwi 2014, 22:14
"Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?" -Nie, nie umiem tego opisać, kurw. nie wiem kim ja się stałam, robotem/warzywem?? Od kilku miesięcy starałam się oszukać samą siebie (i innych przy okazji), że potrafię COŚ czuć, COKOLWIEK i gówno z tego wyszło, prawda jest taka, że od ok. 1,5 roku nie czuję NIC, nie jestem w stanie stwierdzić jak się czuję, czy mam na coś ochotę- mam na myśli najzwyklejsze rzeczy typu: zajęcie się czymś, obejrzenie filmu (kiedy ja ostatnio coś oglądałam z zaangażowaniem?! rok temu? 2 lata?), przeczytanie książki (z tym już dawno temu się pogodziłam, nie ma to sensu, mogę oglądać tylko obrazki jak małe dziecko, czasem mini-tekst w jakichś chmurkach i to wszystko, nic więcej nie jestem w stanie zrozumieć z tekstu, naprawdę kurva!!!!!). Nie mówię już o takich poważniejszych sprawach typu zdolność do jakichś wyższych uczuć (może przemilczę 4-miesięczną żałosną próbę "związku" w moim wykonaniu hahahahahhh dobre sobie, zachciało się zakosztować "normalnego" życia)- chociaż dlaczego mam to przemilczeć i co, pogodzić się, tak po prostu?? Pogodzić z tym, że żyję jak zwyczajne warzywo, nawet nie dziecko, bo ono ma przynajmniej wyobraźnię. Ja nie mam już nic. Nie ma MNIE we mnie. Kiedyś byłam, kiedyś czułam, wpadłam w depresję, non stop ryczałam, chciałam się zabić- ach jak bardzo tego chciałam!! Myślałam wtedy, że to straszne, że już nic gorszego nie może się stać, bo przecież czułam się tak paskudnie, tak samotnie- przerażająco samotnie, ale właśnie- CZUŁAM SIĘ. Wszystko to czułam całą sobą, nie mając pojęcia, że może być jeszcze gorzej- nie czuć niczego, nikogo, mieć wyłączone zmysły. Wegetować.

I nie, nie jest to stan zobojętnienia spowodowany ssri- wenlę łykam przecież od pół roku, a derealizacja, otępienie i całe to gówno, które nawet nie wiem jak już nazwać, zaczęło się przynajmniej rok wcześniej, po 4 latach ciężkiego epizodu depr. Jezu, jak ja bym chciała teraz napisać, że nie mam siły żyć, że czuję się jak śmieć, że chyba zaraz się zabiję, że tak mi smutno i samotnie, jeeeeezu!!! Naprawdę, wchodzę na forum, przeglądam wątki, a tu tyle uczuć, tyle emocji, tyle przeżyć, tyle dylematów, tyle przemyśleń- a w mojej głowie pustka, czytam temat wątku i zastanawiam się- czy ja kiedykolwiek "się czułam"?! To niesamowite, jak pamięć potrafi się kasować, kasować wszystkie wspomnienia, nawet nie pamiętam co robiłam wczoraj czy w zeszłym tygodniu. Mam tylko dowody na papierze w postaci zapisków z tamtych depresyjnych lat i tylko one są dla mnie wyznacznikiem emocji, muszę im wierzyć, choć sama tego zupełnie nie pamiętam!!

Nie wiem co mi się stało, że byłam w stanie to opisać- tzn wiem, poczułam nagle (tak, nagle coś tam poczułam) jakąś złość, nigdy w ogóle jej nie czuje, nie umiem się na nic i na nikogo wkurzać, dryfuję w niebycie i przechodzę obok każdej sprawy/sytuacji obojętnie. Ale wchodząc po raz kolejny na forum, pośród tylu emocji ech....no nic, już mi przeszło, w sumie to whatever, idę zaraz spać i tyle, fajnie że ostatnio bezsenność zamieniła się w przesadną senność, więc pewnie wstanę za 15 godzin, tak jak to było dzisiaj. Ze wsparciem posłusznej miansy oczywiście.

No to cóż, pozdrawiam wszystkich pogrążonych w czarnych myślach- zacznijcie je doceniać, zanim wszystkie znikną i obudzicie się pewnego dnia z watą zamiast mózgu.

przez Atalanta 12 kwi 2014, 22:27
eurydyka1, podpisuję się pod Twoim postem rękami i nogami, wiem co czujesz, ja mam tak samo. biorę wenlę od trzech lat i też mnie w jakiś sposób wyprałą z emocji, tych głębszych oczywiście. :why:

przez eurydyka1 12 kwi 2014, 22:37
Atalanta, świetnie, możemy założyć Klub Forumowych Zombie, ktoś się jeszcze dopisuje? kurrr.. :evil: mam już tego naprawdę dość.

Sortuj wg