Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez pan26xyz 11 kwi 2014, 19:03
Dziś czuję się nawet nawet. Tylko ta sytuacja finansowa mnie dobija. Muszę chyba sprzedać wszystko co mam. Jestem beznadziejny.
pan26xyz

przez Abbey 11 kwi 2014, 20:29
Indifference1, matura to jedno, a Twoje umiejętności to na szczęście drugie.
Choć wiem, że punkty z matury mogą być ważne.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Indifference1 11 kwi 2014, 21:46
Vett, teraz to ja się modlę żeby w maju w ogóle zdać :( Weszłam na takim lajcie ale jak nie umiałam odpowiedzieć już na 1 pytanie z rozmowy wstępnej tak stres całkowicie zjadł mi mózg.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez magnolia84 11 kwi 2014, 22:05
cały dzień boli głowa i wypieki na policzkach palą
magnolia84

przez kupmitrumne 11 kwi 2014, 22:07
magnolia84, Może za dużo tych brunetów się kręci ? :bezradny:

przez magnolia84 11 kwi 2014, 22:10
kupmitrumne, pewnie tak, bo dziś od rana przeszło ich mnóstwo i każdy robił słodkie oczy :pirate:
magnolia84

przez kupmitrumne 11 kwi 2014, 22:14
magnolia84, powinnaś otworzyć swój prywatny harem z brunetami :lol:

przez magnolia84 11 kwi 2014, 22:31
kupmitrumne, mogę Tobie wydzierżawić, bo ja się chyba mimo wszystko nie nadaję :pirate:
magnolia84

przez Variable 12 kwi 2014, 11:26
Nie zbyt dobrze. Nic mnie nie cieszy.
Variable

przez margaritka1985 12 kwi 2014, 12:24
Codziennie budze sie rano i czuje sie ociezala, bezradna czuje bardzo duzo bezradnosci, niewiary we wlasne mozliwosci.Pouzalezniania od innych, zaleznosci, czuje sie ociezale , nie widze dla siebie przyszlosci, zyje z dnia na dzien, porzucilam rzeczy ktore mnie ciesza a zastapilam je uzaleznieniami, wciaz sie zamartwiam chorobami, izoluje sie.Wiem ze moja bezradnosc wiaze sie z nastrojem i jest odchorowywaniem wczesniejszej mega zaradnosci i samodzielnosci teraz czuje sie bezradna i pouzalezniana od innych brak mi pewnosci siebie bardzo boje sie krytyki, nie chce mi sie dbac o porzadek w pokoju , wyglad zewnetrzny nie widze w tym sensu, mam obiznony nastroj, nie mam planow na przyszlosc , wszystkiego sie boje.w moim wnetrzu jest masa ukrytych lekow ktore ujawniaja sie wmawianiem sobie chorob i urojeniami.Kiedy wmawiam sobie choroby zadreczam sie myslami o nich czuje lek serce wali mi jak oszalale, ukryte leki daja o sobie znac.Bardzo boje sie roznych chorob, ze na nie zachoruje i umre, boje sie cierpenia, sensacji w kolo siebie, boje sie kontaktow z innymi tego, ze inni beda mnie ranili albo mnie odrzuca.Boje sie przyszlosci i samodzielnosci, boje sie stanac na wlasne nogi usamodzielnic sie od rodzicow, boje sie chorob pluc , lekam sie, ze jestem niedotleniona, ze mam choro watrobe, lekam sie chorob, wiem, ze wmawiam sobie choroby na ktorzy cierpieli moi bliscy albo o ktorych uslyszalam od innych, wmawianie chorob sprawia, ze czuje sie bezpiecznie nie mysle o moim problemie jest on przeniespiony a jest nim zle traktowanie przez rodzicow zamiast myslec ze zle traktuja mnie rodzice, zadreczam sie myslami o chorobach licze , ze jesli bede symulowac okaza mi litosc i wspolczucie troske i przestana sie ciagle na mnie wyzywac, jest to moj przeniesiony na inna sfere problem.Wmawianie sobie chorob ma mnie uchronic przez konfrontacja z urazami i krzywdami jakie doznaje przez rodzicow, wiem, ze oni znaja moje skabe strony i wlasnie atakuja tam gdzie moga gdzie widza, ze mnie to boli porusza gdyby mnie to nie ruszalo nie mieliby punktu zaczepienia i przestaliby sie wyzywac, a tak oni wyzywaja sie ja wewnetrznie to przezywam co oni wyczuwaja i maja pozywke maja punkt zaczepienia, zazwyczaj na ich wyzywanie sie i przemoc psychiczna reaguje wycofaniem nie konfrontuje sie lecz zamykam sie w sobie i wewnetrznie przezywam wtedy odczuwam upokozenie, zlosc, niesprawiedliwosc, smutek przez wiele lat mieszkania z nimi poestalo wiele ran ktore ja pielegnuje wiele juz przelalo sie lez lecz najgorsze jest ze tak przemoc ciagle trwa boli mnie gdyz sa to osoby mi bliskie ktore kocham i wlasnie krzywdy zadawane przez nich najbardziej bola.

-- 12 kwi 2014, 12:26 --

Lonely94 napisał(a):margaritka1985, nie poddawaj się tylko ;).

Dziś czuję się przeciętnie dobrze. Chciałbym uciec od ludzi... ale nie mogę ;/.

Chcec ucieczki to mechanizm obronny przez zranieniami przez innych tak bronimy sie aby nas nie krzywdzono ucieczka niektorzy maja tego skrajne formy i zupelnie odlatuja np schizofrenicy.Zaleznie od doznawanych krzywd wzrasta nasza chec ucieczki.

przez jasaw 12 kwi 2014, 14:24
Bolą mnie zatoki, katar przeszkadza w oddychaniu, jestem ociężała, zmęczona, choć dzisiaj nie napracowałam się za bardzo...

margaritka1985, próbowałaś już coś z tym zrobić? Byłaś u psychologa, na terapii? Moim zdaniem masz depresję / na pewno wiesz o tym/,bo miałam podobne objawy do Twoich i neurolog tak mnie zdiagnozował.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Maggda92 12 kwi 2014, 14:29
Depresji ciąg dalszy... Do kitu z tym wszystkim i nie chce mi się gadać nie chce mi się sprzątać, na nic nie mam siły
Maggda92

przez ( Dean )^2 12 kwi 2014, 14:48
Jak śmieć bez wartości,zupełnie.Po prostu rzygać mi się chcę sobą,moim życiem,tym dniem i wszystkimi innymi w sumie też.Na prawdę,kiedy ja tak nisko upadłem,kiedy to sie stało że z normalnego gościa stałem się życiowym nieudacznikiem i śmieciem którym każdy gardzi i który właściwie sam też soba gardzi.
Najgorszy jest wiatr.

przez pan26xyz 12 kwi 2014, 15:15
Dziś znów spałem do południa. Znów jakoś tak dziwnie się czuje. Znów nienawidzę siebie i ludzi.
pan26xyz

Sortuj wg