Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Śmiercionauta 11 kwi 2014, 12:26
kupmitrumne, segmenty mebli i tak przez 8h... aż czuje, ze biceps i klata mi rośnie...

głodnemu to chleb na myśli :p
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez kupmitrumne 11 kwi 2014, 13:45
No tak przecież główną rzeczą o której myślę to jest ruchanie :lol:

przez Indifference1 11 kwi 2014, 14:48
Jestem najlepsza w klasie z angielskiego a zdałam ustną na żałosne 47%... Taki stres mnie złapał, tak się trzęsłam :( Jestem na siebie cholernie zła...
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 11 kwi 2014, 15:05
tak średnio 8)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez khaleesi 11 kwi 2014, 15:28
Psychicznie bardzo dobrze Obrazek
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez tomasz_xyz 11 kwi 2014, 15:28
przeciętnie, senność mi dokucza
tomasz_xyz

przez khaleesi 11 kwi 2014, 15:29
kupmitrumne, tyrknij do D :mrgreen:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez dariusz1990 11 kwi 2014, 15:56
Witam mam do was pytanie póki co jestem na Sulpirydzie,Doxepinie i Tisercinie.Będąć niedawno u psychiatry
zmieniono mi leki na Tianpetyne i Risperidon czy uważacie że takie połączenie może mieć jakieś właściwości stabilizujące nastrój? Chciałbym jeszcze dodać że mam problem z myślami natrętnymi które są połączone z tikami nerwowymi Czy jest jakiś lek który mógłby pomóc opanować te rzeczy? W dodatku mam też problem z bezsennością eh.....

-- 11 kwi 2014, 15:58 --

Witam mam do was pytanie póki co jestem na Sulpirydzie,Doxepinie i Tisercinie.Będąć niedawno u psychiatry
zmieniono mi leki na Tianpetyne i Risperidon czy uważacie że takie połączenie może mieć jakieś właściwości stabilizujące nastrój? Chciałbym jeszcze dodać że mam problem z myślami natrętnymi które są połączone z tikami nerwowymi Czy jest jakiś lek który mógłby pomóc opanować te rzeczy? W dodatku mam też problem z bezsennością eh.....
F31 ZABURZENIA DWUBIEGONOWE F41.2 MIESZANE ZABURZENIA LEKOWO DEPRESYJNE

przez Arhol 11 kwi 2014, 16:13
Stan nie używalności,senność,brak motywacji,jak stary rzęp albo wrak,do mielarki albo prasy ,na złom
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez macieywwa 11 kwi 2014, 16:16
Kestrel napisał(a):Stan nie używalności,senność,brak motywacji,jak stary rzęp albo wrak,do mielarki albo prasy ,na złom

ewentualnie na wysypisko bylejakosci... tam pomału zmierzam, tak coś czuje, koorva jego mac :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Arhol 11 kwi 2014, 16:18
macieywwa, tyż dobra miejscówka
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez margaritka1985 11 kwi 2014, 16:29
Czuje sie bez nadzieji nie widze dla siebie przyszlosci, wciaz wmawiam sobie choroby aby wywolac zainteresowanie i troske, mam obnizony nastroj czuje sie przygnebiona caly dzien bym spala i nic nie robila, martwie sie, ze terapia mi w ogole nie pomaga albo pomaga a ja robie cos co niszczy jej efekty, czuje sie gorsza nic nie warta gruba niska i brzydka, jednak najgorszy jest w tym wszystkim brak nadzieji, czuje sie tak w zwiazku z wczesniejszymi odlotami wyobrazeniami ze jestem jedna z najladniejszych kobiet na seiecie i najbardziej znaczacych teraz mam odpowiedz zwrotna ze czuje sie gorsza od innych tak samo jak czulam sie lepsza.Moje hustawki nastrojow sa nierealne i wyimaginowane nie oddaja rzeczywistosci taka jaka jest tylko ja przeklamuja, zabarwiaja emocjionalnie i naciagaja nie potrafie spojrzec na siebie zdroeo obiektywnie.Moj podwyzszony nastroj zawsze wiaze sie z tym , ze zrobie kariere w show biznesie odlatuje wysoko a pozniej mam bolesne ladoeania chcialabym sbym moj nastroj sie wyrownal.Czuje sie niechciana niekochana, poraniona, upokarzana, przygnebiona, rozdarta, rozdwojona, odrealniona wiem , ze po czesci sama jestem sobie einna i jest to pulapka moich urojen, czuje sie skrzywdzona, opieprzona, boje sie krytyki i znecania psychicznego, nie eidze dla siebie przyszlosci i nadzieji.

-- 11 kwi 2014, 16:39 --

Czuje sie bez nadzieji nie widze dla siebie przyszlosci, wciaz wmawiam sobie choroby aby wywolac zainteresowanie i troske, mam obnizony nastroj czuje sie przygnebiona caly dzien bym spala i nic nie robila, martwie sie, ze terapia mi w ogole nie pomaga albo pomaga a ja robie cos co niszczy jej efekty, czuje sie gorsza nic nie warta gruba niska i brzydka, jednak najgorszy jest w tym wszystkim brak nadzieji, czuje sie tak w zwiazku z wczesniejszymi odlotami wyobrazeniami ze jestem jedna z najladniejszych kobiet na seiecie i najbardziej znaczacych teraz mam odpowiedz zwrotna ze czuje sie gorsza od innych tak samo jak czulam sie lepsza.Moje hustawki nastrojow sa nierealne i wyimaginowane nie oddaja rzeczywistosci taka jaka jest tylko ja przeklamuja, zabarwiaja emocjionalnie i naciagaja nie potrafie spojrzec na siebie zdroeo obiektywnie.Moj podwyzszony nastroj zawsze wiaze sie z tym , ze zrobie kariere w show biznesie odlatuje wysoko a pozniej mam bolesne ladoeania chcialabym sbym moj nastroj sie wyrownal.Czuje sie niechciana niekochana, poraniona, upokarzana, przygnebiona, rozdarta, rozdwojona, odrealniona wiem , ze po czesci sama jestem sobie einna i jest to pulapka moich urojen, czuje sie skrzywdzona, opieprzona, boje sie krytyki i znecania psychicznego, nie eidze dla siebie przyszlosci i nadzieji.

przez Lonely94 11 kwi 2014, 17:00
margaritka1985, nie poddawaj się tylko ;).

Dziś czuję się przeciętnie dobrze. Chciałbym uciec od ludzi... ale nie mogę ;/.
Lonely94

przez Arhol 11 kwi 2014, 17:08
Better D:
Moderator

Sortuj wg