Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Jaras1990 08 kwi 2014, 23:43
Fajnie ze sa takze ludzie ktorzy potrafia zrozumiec problem innych ludzi, probuja pomoc...
@nihil uprawialem bieganie długo dystansowe, ktore pomagalo mi sie cieszyc z zycia, mialem czas na przemyslenia, rywalizacje z innymi ludzmi itp. Lecz po wypadku, w ktorym zostalem potracony, doznalem bardzo powaznej kontuzji nogi, ktora do dzis mnie wyklucza z biegania...
@edit jesli nie uprawiales nigdy sportu, nigdy nie zrozumiesz co to jest dla kogos kto uprawia ten sport od dziecka, ktos kto kocha ten sport oraz mial osiagniecia w tej dyscyplinie...

przez Nihil6 08 kwi 2014, 23:49
Jaras1990, Ehh, ci jebani lekkoatleci :D Ale z Maratonu do Aten byś pewnie nie dobiegł :P

Parafrazując:

"jeśli nigdy nie żyłeś, nie zrozumiesz co to jest dla kogoś, kto żyje od dziecka, ktoś kto kocha życie oraz miał osiągnięcia w tej dscyplinie"

:P

Heh, nie wiem, wykurwiaj trenować bierki podwodne, czy coś :D
"Volenti non fit iniuria."

przez Adam Smith 08 kwi 2014, 23:53
jeśli zawsze żyłes, nigdy nie zrozumiesz kogoś, kto nie żył od dziecka, ktoś kto nie kocha swojej wegetacji oraz nie miał osiągnięć w tej dysyplinie

Jak jebiemy smuty, to na całego
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 08 kwi 2014, 23:59
Jaras1990, Parę spraw technicznych,w zasadzie jedna,trafiłeś na "specyficzną" społeczność.
Także z poradami może być tu różnie :pirate:
Co do reszty,lepiej zwykle iść do psychoterapeuty niźli psychologa,aczkolwiek nie wiem,może kompetencje są ok.
Z lekami jest loteriada,czasem "zaskoczą" i pozwolą odciąć się od gównianych nastrojów,czasem potrzebują sporo czasu,czasem trzeba poeksperymentować .
Kontuzja,cóż,wierzę że łatwo nie jest,ba - wręcz c*jowo jak nagle człowiekowi odpada coś co było jego pasją i wypełniało mu życie,potrzeba czasu by pogodzić się z tym,czy odnaleźć sens w czymś innym,zwykle na obie te rzeczy trzeba czasu,ale powinno być lepiej.
Pozostaje jedynie życzyć powodzenia .

Jak jebiemy smuty, to na całego

Życie to taka wielka kupa gówna,przedzierasz się,przedzierasz,raz na jakiś czas wyjdziesz,zobaczysz światło w łazience,wode,tą jebaną kostkę odświeżacza,jest piknie,by za moment zaś zatonąć w brązowej cieczy :pirate:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Nihil6 08 kwi 2014, 23:59
Tomcio Nerwica, carlos kiedyś napisał mi że "jeżeli od zawsze byłeś nikim, łatwiej się do zaistniałych faktów przyzwyczaić, obecny stan zaakceptować" - a przynajmniej taki był kontekst :P

przez Adam Smith 09 kwi 2014, 00:05
Kestrel, Trochę jak z Midasem z tą różnicą, że co się nie dotknie, to zmienia się w gówno :D
Nihil6, jeśli carlos wyda książke pt " 7 sposobów na zaakceptowanie swojej wegetacji, nie odmieniaj swego życia !" to wypi.erdalam wszystkie te pseudo poradniki NLP na śmietnik :D
Adam Smith

przez Arhol 09 kwi 2014, 00:06
Tomcio Nerwica, Gówno jest wszystkim D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Nihil6 09 kwi 2014, 00:11
Tomcio Nerwica, nie bo uznałby że to dla niego za duży sukces :P Wiesz, promocje w empikach, autografy, dupy, wieczorki autorskie ... ;) Carlos mentalnie to trochę taki swoisty Mistrz Zen :D

-- 08 kwi 2014, 23:14 --

Kestrel, Wszystko jest gównem --> w gównie jest wszystko :D Niedługo zaczniemy wyprowadzać z owej tezy ontologiczne twierdzenia :D

przez Arhol 09 kwi 2014, 00:16
Tomcio Nerwica, nie bo uznałby że to dla niego za duży sukces :P Wiesz, promocje w empikach, autografy, dupy, wieczorki autorskie ... ;) Carlos mentalnie to trochę taki swoisty Mistrz Zen :D

pierdolnąłby wisielca i by było .
Kestrel, Wszystko jest gównem --> w gównie jest wszystko :D Niedługo zaczniemy wyprowadzać z owej tezy ontologiczne twierdzenia :D

tró story.
Moderator

przez Adam Smith 09 kwi 2014, 00:22
Nihil6, Może powinien jaką szkołę otworzyć ? i chodzić jak ten buddyjski mistrz, żeby napierdalać uczniów kijkiem po plecach , kiedy zaczynają myśleć, że stać ich na coś więcej, niż recepta od psychiatry i sranie pod siebie :D
Kestrel, Pitagoras po nasze indoktrynacji zamiast cyfr, widziałby wszędzie gówno :P
Adam Smith

przez Arhol 09 kwi 2014, 00:23
Tomcio Nerwica, "Co wynika z pańskich obliczeń"
"Gówno wynika".
Moderator

przez Stumm 09 kwi 2014, 09:37
,,Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?".

Pustka narastała od kilku miesięcy (tak, pustka może rosnąć). Teraz zaczęło rzutować na moją kondycję fizyczną. Nie jestem w stanie wstać. Nie wiem, co się dzieje, w takim stanie psychosomatycznym nie znajdowałam się od dobrych kilku lat.

Jak wyjść i zmierzyć się z rzeczywistością? Za dużo tego, wszystko zdaje się stać w opozycji lub... koszmarnie mnie lekceważyć. Wczoraj wyszło na jaw kilka spraw, które ostatecznie ,,wsadziły mnie do wyra". Wszystko się tak nagle doszczętnie posypało, cała nadzieja na jakąkolwiek zmianę, zdaje się, wylądowała na planecie Latającego Potwora Spaghetti. Nawet poczucie humoru zgasło, jedyne, czym posiłkowałam się do tej pory. I głośnym, pustym śmiechem.

A gdy nie ma siły na śmiech?

Jak to wszystko żałośnie brzmi, jak ... jak można zacząć tolerować samego siebie?

przez khaleesi 09 kwi 2014, 10:54
nadal bardzo dobrze :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez magnolia84 09 kwi 2014, 11:13
khaleesi, :great:
magnolia84

Sortuj wg