Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Nihil6 08 kwi 2014, 21:45
hooain, jeeee :great: "Powrót Jedi" :D
"Volenti non fit iniuria."

przez hooain 08 kwi 2014, 21:54
Nihil6, też cie kocham
ତ୍କୃ

przez Arhol 08 kwi 2014, 22:43
Czekam.
Aż coś rozjebie te gównianą planetę.
Albo mnie coś.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nihil6 08 kwi 2014, 22:50
Kestrel, przedawkowanie fentanylu ? :D Z rozjebaniem planety to trzeba by się z Obamą, Putinem i Chinolami ugadać - oni dysponują środkami niezbędnymi do takiego przedsięwzięcia :P

przez Arhol 08 kwi 2014, 22:51
Nihil6, Nawet nie wiem co to za gówno.
nope.
A to niech murzyn i kgbowiec rozjebią,fajrant będzie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Jaras1990 08 kwi 2014, 23:11
Witam, jestem nowy na forum, wiec prosze o zrozumienie... Dzis jest chyba jeden z gorszych dni. Mam objawy depresji od jakis pol roku. Ostatnie dni nie byly najgorsze, lecz dzisiaj, nie wiem jak to opisac, nic mi sie nie chce, nawet glupie zrobienie kanapki sprawilo mi wiele klopotow... Przelezalem dzis caly dzien w lozku(Mam urlop chorobowy), kiedy telefon dzwonil od znajomych, nie mialem ochoty odbierac i porozmiawiac z nimi... Zazywam Apatinac od 5 tygodni, lecz nie widze poprawy...

przez Nihil6 08 kwi 2014, 23:19
Jaras1990, Nie bój nic :D To tylko skromne początki, preludium do coraz to większych "rozkurwów" psychicznych, jakich bez wątpienia będziesz musiał w najbliższych latach doświadczyć :P

Radzę już od teraz zacząć powoli przewartościowywać swoje życie ...

przez DwaGuziki 08 kwi 2014, 23:23
Nihil6 napisał(a):Jaras1990, Nie bój nic :D To tylko skromne początki, preludium do coraz to większych "rozkurwów" psychicznych, jakich bez wątpienia będziesz musiał w najbliższych latach doświadczyć :P

Radzę już od teraz zacząć powoli przewartościowywać swoje życie ...

A mógłbyś nie dołować ludzi ?? ;)

Jaras1990 witaj ... ;)
A co na to psychiatra/psycholog ?? Mówiłeś mu to, że nie widzisz poprawy ?
Jesteś w terapii ??
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez Jaras1990 08 kwi 2014, 23:25
Jesli to sa skromne poczatki to juz teraz sie boje co to bedzie przez te najblizsze lata, leki cos nic nie pomagaja a niby trzeba je przestac stosowac po 6 tygodni jesli nie widac poprawy... Dzis mialem glupie mysli, przegladalem strony o debilnych tematach... W depresje wpadlem po tym jak doznalem kontuzji, caly czas cwiczylem/biegalem itp, lecz mialem wypadek ktory wykluczyl mnie juz na rok od uprawiania sportu, ktory kochalem ponad wszystko...
Chodze do psychologa, mowil mi ze jezeli nie bedzie widac poprawy to bedziemy myslec o terapi grupowej, do tego jakies inne leki...
Ostatnio edytowano 08 kwi 2014, 23:28 przez Jaras1990, łącznie edytowano 1 raz

przez DwaGuziki 08 kwi 2014, 23:28
Jaras1990 porozmawiaj z lekarzem ... może zmieni leki i da skierowanie na terapię.
Uszy do góry ... wiem, że łatwo się mówi ale trzeba próbować, walczyć.
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

przez Jaras1990 08 kwi 2014, 23:30
Bede z nim rozmawial jeszcze, lecz nie wiem czy bede mial jutro ochote isc... Najgorsze bylo to ze przez kontuzje stracilem sport ktory kochalem, to jeszcze stracilem kogos kogo kochalem, niby za bardzo przezywalem...

przez Nihil6 08 kwi 2014, 23:34
Jaras1990, Co żeś trenował ? Balet ? Gimnastykę artystyczną ? :D Smęcisz jak ten pizdostrzał :P

W depresje wpadlem po tym jak doznalem kontuzji, caly czas cwiczylem/biegalem itp, lecz mialem wypadek ktory wykluczyl mnie juz na rok od uprawiania sportu, ktory kochalem ponad wszystko...

Ch*j, nie depresja :P Depresja to patologiczne zjebanie równowagi neuroprzekaźników w czerepach ... Ogarnij się :P Mało to masz sportów łacznie z tymi intelektualnymi ? O ile Cię nie sparaliżowało, nie ucieło nogi, ręki czy tam nie oderwało Ci kutacha - migiem wykurwiaj na miasto/do ludzi się samorealizować :D

przez Arhol 08 kwi 2014, 23:36
I pi*rdolenie farmazonów przez kolegę nihila podziel przez 15 :mrgreen:
Moderator

przez DwaGuziki 08 kwi 2014, 23:37
Jaras1990 napisał(a):Bede z nim rozmawial jeszcze, lecz nie wiem czy bede mial jutro ochote isc... Najgorsze bylo to ze przez kontuzje stracilem sport ktory kochalem, to jeszcze stracilem kogos kogo kochalem, niby za bardzo przezywalem...

Musisz znaleźć w sobie tą odrobinę siły ... czasem trzeba zagryżć zeby i wytrzymać żeby później było lepiej.
Ważne że coś zacząłeś robić ... z pomocą lekarza powinniście dobrać leki a później może terapia.
Wypadek odcisnął na tobie jakieś piętno .. musisz to przepracować, przegadać ..

-- 08 kwi 2014, 22:38 --

Kestrel napisał(a):I pi*rdolenie farmazonów przez kolegę nihila podziel przez 15 :mrgreen:

No właśnie ;)
Vivere est militare ...

Sortuj wg