Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Abbey 07 kwi 2014, 22:45
I jeszcze pytanie (do mnie) pod koniec ostatnich zajęć od prowadzącej: "co pani taka smutna jest"

uwielbiam to! :great: Albo np. 'czemu brak w tobie życia/ruchu" i inne takie teksty. Dzisiaj zaczęliśmy ładnie brzmiący "tydzień propagowania snu". Niby wszystko pięknie, korytarze oblepione plakatami jaki to sen ważny i że o siebie nie dbamy. Serio z chęcią pospałabym dłużej, tylko jakoś tak kilku godzin w dobie brakuje :roll:
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Midori 07 kwi 2014, 23:05
bei, Vett, ja to pamiętam jak mi wychowawczyni w LO powiedziała, że powinnam się częściej uśmiechać. :P Jakbym miała ku temu jakieś powody...

Dzisiaj dominuje zmęczenie: po pierwsze chorobą i po drugie uczelnią (kiepski dzień). W dodatku moja aspołeczność się łamie i zaczyna mi brakować kontaktu z ludźmi. Nie ma z kim pogadać, nie ma z kim wyjść - przez to czuję się nieco bardziej samotna niż zwykle. Może mam tak przez chorobę? Kiedy było się młodszym zawsze można było liczyć na to, że ktoś po lekcjach przyjdzie sprawdzić jak się czuję. Teraz wszyscy mają to gdzieś, bo "jest się dorosłym i trzeba sobie jakoś radzić".
Midori

przez pan26xyz 07 kwi 2014, 23:10
Czuję się jak szmata.
pan26xyz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Abbey 07 kwi 2014, 23:11
Midori, mnie moja matematyczka zaczęła dręczyć przez to, że się nie uśmiecham. :P A przynajmniej taki powód podawała na początku, teraz robi to bez powodu.

Kiedy było się młodszym zawsze można było liczyć na to, że ktoś po lekcjach przyjdzie sprawdzić jak się czuję.

Wiesz, zazdroszczę Ci tego. Mi już nawet w podstawówce potrafili podać przez telefon pracę domową - i to w dodatku złą, żebym dostawała zjebki gdy wrócę.
masakra jakaś.
Powrotu do zdrowia życzę ;)
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez bei 07 kwi 2014, 23:25
Midori napisał(a):bei, Vett, ja to pamiętam jak mi wychowawczyni w LO powiedziała, że powinnam się częściej uśmiechać. :P Jakbym miała ku temu jakieś powody... .

Midori, ile razy ja to słyszałam/ słyszę (o tym uśmiechu). Dyrektorka z podstawówki mogła to sobie nagrać. Mama ciągle mi powtarzała że mam minę jakbym miała kogoś zabić... .

Midori napisał(a): Kiedy było się młodszym zawsze można było liczyć na to, że ktoś po lekcjach przyjdzie sprawdzić jak się czuję. Teraz wszyscy mają to gdzieś, bo "jest się dorosłym i trzeba sobie jakoś radzić".

Masz na myśli rodzinę czy znajomych? Bo u mnie owszem mama pytała, ale wydaje mi się ze oczekiwała jednej odpowiedzi " jest ok, nic się nie martw". Zresztą zostało jej to do dziś. U mnie w domu ciężko jest porozmawiać na poważne tematy, zaraz następuje zmiana wątku.
Znajomych nigdy jakoś za wiele nie miałam, a od kiedy tatuś wrócił pijany w czasie wakacji po I LO bodajże (oj działo się wtedy), zaraz po tym jak odprowadziłam na autobus koleżankę z LO, która po raz pierwszy mnie odwiedziła, postanowiłam że nikogo już nie zaproszę.
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

przez acherontia-styx 07 kwi 2014, 23:26
Vett, aktualnie to uczę się do egzaminu z owej metodologii :P a że to czysta statystyka, której nie umiem, nie rozumiem to jest ta nauka katorgą dla mnie :evil:
jak zdam ten egzamin to pomimo tego, że zostanie mi jeszcze 1,5 roku studiów to będę mogła powiedzieć, że magistra mam w kieszeni :twisted:

oh wait... nie...jeszcze logika w przyszłym roku :evil: i po co to komu, to nie wiem

-- 07 kwi 2014, 22:28 --

Candy14, wrzody czy co?
bo w sumie wiosna i jesień to pora na wrzody żołądka...masa pacjentów z tym teraz w szpitalach. taka pora.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez Midori 07 kwi 2014, 23:29
Vett, też sobie zazdroszczę tamtych chwil, bo wiem, że nie wrócą. :-| Dziękuję, powrót do zdrowia mi się przyda i to oby jak najszybszy, bo już mam tego cholernie dość.

bei, o znajomych, których teraz już nie mam, a rodzinka ma mnie gdzieś delikatnie mówiąc.
Midori

przez khaleesi 07 kwi 2014, 23:34
Nadal świetnie :D
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Śmiercionauta 07 kwi 2014, 23:35
Zmęczony fizyczne, ale psychicznie bardzo dobrze :D
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez magnolia84 07 kwi 2014, 23:40
odciski bolą i pieką :evil:
magnolia84

przez Variable 07 kwi 2014, 23:42
magnolia84, ty to sie nastoisz w tej pracy :P
Variable

przez khaleesi 07 kwi 2014, 23:47
magnolia84, a to stoisz cały czas? :?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez magnolia84 08 kwi 2014, 00:10
Variable, khaleesi, to przez nowe buty :hide: Doszło do tego, że w starych też nie dam rady :why:
magnolia84

przez Variable 08 kwi 2014, 00:11
magnolia84, zmień buty kobieto :D
Variable

Sortuj wg