Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez freya 19 lut 2013, 15:32
amelia83, zdradź nam sekret jak to robisz, że pracodawcy się tak o Ciebie zabijają. :D
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez amelia83 19 lut 2013, 15:38
freya, nie tak od razu, też trochę się naszukałam, chodziłam na rozmowy bez odzewu, wcale się o mnie nie zabijają, nie nie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez omeeena 19 lut 2013, 15:41
przynajmniej chodzisz na rozmowy...
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Little Red Fox 19 lut 2013, 15:43
mnie ostatnio coraz więcej kłopotów sprawiają rozmowy, staram się być miła, mądrze odpowiadać, ale mam wrażenie że rekruterzy są sprytniejsi ode mnie ze swoimi dziwnymi pytaniami :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez freya 19 lut 2013, 15:46
omeeena napisał(a):przynajmniej chodzisz na rozmowy...

Dokładnie...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez amelia83 19 lut 2013, 15:46
Calineczka1990, akurat dzisiejsza rozmowa była konkretna na temat pracy, warunków, zarobków, bez dziwnych pytań :lol:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 19 lut 2013, 15:49
Do bani.Nie byłam znów w pracy.Szef zadzwonił wściekły niczym świat stoi.Teraz mi słabo i choć łzy gdzieś cisną do oczu nie potrafię się rozpłakać by sobie ulżyć.Nie wrócę do pracy.Nie wiem co ze szkołą.Wszystko mi zbrzydło.Wciąż wspominam jak to fajnie było gdy nic nie robiłam tylko regularnie jeździłam na terapię.Teraz wszystko mnie przerasta.Schizofreniczka nie powinna szukać normalności tylko pogodzić się z tym co ma.
Anna Maria

przez Snejana 19 lut 2013, 15:54
kasiątko, :( mam nadzieję, że znajdziesz w sobie siłę, bo każdy ma prawo do normalności :)
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Absinthe 19 lut 2013, 16:03
Kurka.Robiłam sobie ostatnio MR głowy i i wyszedł jakiś guz na ciele modzelowatym.Związku z tym miałam robione powtórnie i nic nie wyszło.Ale to było robione bez kontrastu i to mnie zastanawia.Czy aby ten drugi wynik był prawidłowy....gryzie mnie to okropnie :evil:
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez freya 19 lut 2013, 16:32
kasiątko, nawet tak nie myśl. Każdy ma gorsze dni, ale nie można przestać walczyć o swoje szczęście i poczucie bezpieczeństwa.

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez SmutnaMo 19 lut 2013, 18:12
Wszystko do dupy chciałabym zaszyć się gdzieś pod ziemią, żeby mnie już nikt nie znalazł :( mam dość takiego życia, nie chcę już żyć
"Pamięć i świadomość, bez względu na to, jak niewygodne i bolesne, stanowią przecież niezbędny początek każdej przemiany."

Faxolet 225mg, Lorafen 0,5mg

przez cerebro 19 lut 2013, 18:12
Okiej
Oczekiwania mogą być bardzo niebezpieczne, szczególnie, gdy są jednocześnie wielkie i nieokreślone

przez amelia83 19 lut 2013, 18:26
kasiątko, masz gorszy okres, nie myśl o Sobie zle :nono: , uśmiechnij się troszkę, nie karaj od razu Siebie, i oczywiście masz prawo do normalności buziaki p.s. jutro wyślę książkę ;)
M. Luther King

przez slow motion 19 lut 2013, 19:24
Absinthe napisał(a):Kurka.Robiłam sobie ostatnio MR głowy i i wyszedł jakiś guz na ciele modzelowatym.Związku z tym miałam robione powtórnie i nic nie wyszło.Ale to było robione bez kontrastu i to mnie zastanawia.Czy aby ten drugi wynik był prawidłowy....gryzie mnie to okropnie :evil:

Z tego co się orientuje z kontrastem rezonans jest bardziej dokładny niż bez.
A co na to lekarz? mówił coś konkretniej?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Sortuj wg