Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez khaleesi 05 kwi 2014, 21:35
Bardzo dobrze
Mistrz Avatara

przez Conessa 05 kwi 2014, 23:50
Wkurza mnie, że niektórzy na tym forum podżegają innych. Piszą głupoty na temat ludzi, których nie znają.
Jakoś tak mi się przypomniało, zerkając na pewien nick... Pozdrawiam serdecznie.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez macieywwa 06 kwi 2014, 11:28
Męczą mnie flash backi..
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lusesita Dolores 06 kwi 2014, 11:55
Lepiej
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

przez DwaGuziki 06 kwi 2014, 12:13
Coś pomiędzy "może być" a "źle" ... :roll:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez Indifference1 06 kwi 2014, 13:32
Chcę żeby już było po maturze. Ciągle się czymś martwię. Albo próbnymi ustnymi z angielskiego albo tym, że jeszcze nie mam napisanej prezentacji na polski. Jeszcze nawet nie przeczytałam do niej lektur a co dopiero jej się nauczyć. Ehhhh. Chce już czerwiec i święty spokój, no błagam!!!!!!!
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez apartek 06 kwi 2014, 14:07
nienajgorzej, powiedziałbym, że tak sobie. trochę głowa pusta, nieciekawa sytuacja trochę mnie przytłacza i marzenia o lepszym życiu :105:
The breakfast club

przez macieywwa 06 kwi 2014, 14:14
Conessa, Skąd pochodzi cytat który masz w podpisie :?: tak znajomo i życiowo brzmi...
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

przez Abbey 06 kwi 2014, 14:24
Jutro pierwszy dzień nauki po rozmowie z pedagog. Nie wiem w jakim świetle przedstawiła mnie nauczycielom.
Wstyd mi tam iść.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez Posejdon 06 kwi 2014, 14:31
Indifference1, ja tam bym ustnym z angielskiego się nie przejmował. Kiedyś miałem takiego za przeproszeniem idiotę, któremu udzielałem korepetycji z angielskiego i nawet on sobie poradził z tym ustnym poradził. Naprawdę, to był człowiek wybitnie anty-intelektualny, od czasu kilku idiotów z, którymi miałem nieszczęście uczęszczać do gimnazjum nie byłem zmuszony do interakcji z kimś tak tępym. A na wynik z ustnego egzaminu nikt nie patrzy przy jakiekolwiek rekrutacji na studia, ponieważ wiadomo, że wyniki nie są porównywalne. W końcu szkoła szkole i komisja komisji nierówna. Byle umieć cokolwiek wydukać z siebie. Nie ma co się spinać angielskim ustnym, to formalność jak zamówienie pizzy przez telefon, ciężko to spieprzyć.

Tylko błagam, jak ci dadzą obrazek to mów "In this picture I can see..." a nie "In picture I see...", żeby dobre ileś miesięcy człowieku próbować to do głowy wbić a on jeszcze w maju przed egzaminem tego nie ogarniał to była jakaś masakra. :P

Co do lektur to jednak bym je zaczął czytać na twoim miejscu. Sam miałem prawie całkowicie pozaprogramową literaturę (po za jednym mitem greckim), ale tak od stycznia do kwietnia trzy książki, które były do przeczytania to przeczytałem. W ostatnim tygodniu kwietnia miałem już sfinalizowaną wersję prezentacji i tylko ryłem na blachę jej tekst z zegarkiem w ręku. Fakt faktem musiałem to tak ogarniać już wtedy, bo miałem maraton z tą maturą, po tygodniu już miałem wszystkie egzaminy za sobą a zaczynałem pierwszego możliwego dnia. Tylko dwie przerwy miałem po drodze, była jedna niedziela i jeszcze jeden dzień wolny bez egzaminu w środku tygodnia przed ostatnim (z matmy chyba). Inni do trzeciego tygodnia maja jeszcze musieli czekać na ustne lub pisemne egzaminy :D

Ech teraz nostalgia mnie wzięła od tego pisania o maturze. Co ja bym dał, żeby znowu być te parę lat młodszym (bez ubytku na wiedzy posiadanej obecnie) i znowu to wszystko mieć przed sobą.

Pogoda ładna, idę na spacer jak tylko ogarnę obiad. Jak ja lubię wiosnę, chociaż wolę słoneczne lato.

przez Conessa 06 kwi 2014, 14:42
macieywwa napisał(a):Conessa, Skąd pochodzi cytat który masz w podpisie :?: tak znajomo i życiowo brzmi...

Marek Hłasko "Sowa, córka piekarza"
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Decevante 06 kwi 2014, 14:44
Jestem załamana i czuję się okropnie. Z resztą jak zwykle. Boję się. Czekam na koniec tego dnia. Jutro będzie gorzej.

przez pan26xyz 06 kwi 2014, 14:45
Czuję się świetnie.

Jestem niepoprawny, nie mądry, nie idealny. A tylko takich ludzi się ceni.
pan26xyz

przez Indifference1 06 kwi 2014, 14:46
Posejdon, ja sama uczyłam rok temu kolegę do ustnej matury z angola bo też nic nie potrafił powiedzieć. Tyle, że mnie będzie pytać największa kosa jaka żyje na tym świecie... Ta nauczycielka ma nierówno pod sufitem i jest postrachem całej szkoły :why: Chce tylko te 30%, na prawdę mi tyle wystarczy. Byleby zdać. Co do polskiego to właściwie muszę przeczytać tylko Rozmowy z katem, też są pozaprogramowe. 100 stron już przeczytałam z miesiąc temu (i nic z tego nie pamiętam) i jeszcze ze 200 przede mną. Ale dam radę. Co do prezentacji to połowę mam napisaną aczkolwiek średnio mi się podoba. Napiszę drugą połowę a potem będę to udoskonalała, bo wygląda to jak napisane przez dziecko z podstawówki. Szczerze mówiąc cały czas odkładam ten polski i tłumaczę się sama przed sobą powtórkami z matematyki :hide: bo na niej najbardziej mi zależy.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg