Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Pieprz 02 kwi 2014, 19:26
nieźle, po 2 dniach zapieprzu czas na trochę odpoczynku :)
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez pan26xyz 02 kwi 2014, 19:44
Jest dobrze tylko znów problem z myślami o seksie. Nienawidzę siebie.
pan26xyz

przez kasiowa 02 kwi 2014, 20:07
jest mi źle, smutno, czuję się winna, czuję,że zawiodłam,że nie zrobiłam wszystkiego,co mogłam...ale z drugiej strony wiem,że to by mnie wykończyło, że nikt nie mógłby pomóc. I cieszę się,że w końcu mam gdzie to z siebie wyrzucać, że znalazłam forum,że postanowiłam się zarejestrować. To pomaga. Nie czuję się tak samotna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 02 kwi 2014, 20:33
Kompletnie się dziś rozbudzić nie mogę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez abstrakcyjna 02 kwi 2014, 20:36
Jestem wykończona.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Decevante 02 kwi 2014, 20:38
Udało mi się dzisiaj zrobić coś wielkiego. I cieszę się, że mam to już za sobą. Nawet nie kosztowało mnie to tyle wysiłku, co kiedyś. Oczekuję z niecierpliwością na najlepsze momenty mojego życia i przechodzę przez te najgorsze. Nudzi mnie to życie, potrzebuję zmian, potrzebuję przyjaciół. Potrzebuję pomocy :(

przez kasiowa 02 kwi 2014, 20:54
Decevante napisał(a):Udało mi się dzisiaj zrobić coś wielkiego. I cieszę się, że mam to już za sobą. Nawet nie kosztowało mnie to tyle wysiłku, co kiedyś. Oczekuję z niecierpliwością na najlepsze momenty mojego życia i przechodzę przez te najgorsze. Nudzi mnie to życie, potrzebuję zmian, potrzebuję przyjaciół. Potrzebuję pomocy :(

Gratuluję tej "wielkiej rzeczy" :D

Mam bardzo podobnie, wiesz? Z tym, że mam świadomość, że wszystko zależy ode mnie, że działoby się pewnie bardzo, bardzo dużo, gdybym się nie bała zmian, gdybym nie bała się ryzyka i gdybym miała więcej sił i odwagi.
Też nie masz nikogo bliskiego, na kogo wiesz, że mogłabyś liczyć, kto wysłucha, pogada?

przez Decevante 02 kwi 2014, 20:56
kasiowa napisał(a):Gratuluję tej "wielkiej rzeczy" :D

Mam bardzo podobnie, wiesz? Z tym, że mam świadomość, że wszystko zależy ode mnie, że działoby się pewnie bardzo, bardzo dużo, gdybym się nie bała zmian, gdybym nie bała się ryzyka i gdybym miała więcej sił i odwagi.
Też nie masz nikogo bliskiego, na kogo wiesz, że mogłabyś liczyć, kto wysłucha, pogada?

Dziękuję.
Tak, nie mam kompletnie nikogo. :-|

przez czrek4321 02 kwi 2014, 21:08
Jestem tu nowy. Dzisiaj rano czułem się kiepsko, wstać to dla mnie jakiś koszmar. przewracam się z boku na bok, patrzę na zegarek i męka. Najgorsze jest to, że jak wieczorem myślę o dniu jutrzejszym, to mam poczucie, że dam radę rano wstać. Wiele razy już się rozczarowałem, to mnie wkurza. Taki stan jest trudny do zniesienia. Pozdrawiam

przez Amarant_89 02 kwi 2014, 21:52
Dziś jest straszny dzień. Wzięło mnie na przemyślenia i trochę się przez to dołuję. Jednak myślę, że są one całkiem uzasadnione i mają określony cel - rozwiązania może nie znalazłem, ale mam za to schemat, który powielam już od lat i przez który, jedyne co słyszę od dziewczyny to: "przyjaciele?" :? W sumie były też i komplementy, ale co z tego...
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez dar 02 kwi 2014, 21:56
Dzisiaj różnie. Bywały momenty bardzo nerwowe ale ogólnie cały dzień mogę zaliczyć do fajnych. Szczególnie popołudnie było ok. Muszę się cieszyć z tego co jest i myśleć pozytywnie. Dodatkowo zauważam, że muszę pozbywać się rozmyślania o przeszłości i przyszłości 8)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez DwaGuziki 02 kwi 2014, 22:25
Decevante napisał(a):Udało mi się dzisiaj zrobić coś wielkiego. I cieszę się, że mam to już za sobą. Nawet nie kosztowało mnie to tyle wysiłku, co kiedyś. Oczekuję z niecierpliwością na najlepsze momenty mojego życia i przechodzę przez te najgorsze. Nudzi mnie to życie, potrzebuję zmian, potrzebuję przyjaciół. Potrzebuję pomocy :(

Gratuluję ;)
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez Abbey 02 kwi 2014, 23:03
Decevante napisał(a):
kasiowa napisał(a):Gratuluję tej "wielkiej rzeczy" :D

Dziękuję.
Tak, nie mam kompletnie nikogo. :-|

wiem, że poszukujesz pewnie czegoś w realu, ale jeśli chcesz się czymś ważnym podzielić albo pojęczeć to wal do mnie :*
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez wieslawpas 02 kwi 2014, 23:10
dzisiaj caly czas czuje utrzymujace sie napiecie, niepokoj i takie pobudzenie ruchowe. Czas mi sie niesamowice dłuży...

Sortuj wg