Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez buszujacywtrawie 01 kwi 2014, 19:54
Zle. Siostra wysyła mnie do pracy na kasie w Stokrotce. Tymczasem jej robotę w szkole załatwiła matka i jej szefowa. Dobrze że mam rentę, niską, ale zawsze coś. Czasem mam ochotę znów się pociąć.

przez abstrakcyjna 01 kwi 2014, 21:34
Chcę zniknąć.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez Midori 01 kwi 2014, 22:05
Zdecydowanie mam dzisiaj gorszy dzień. Towarzyszą mi same negatywne uczucia i myśli.
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez scarlett33 01 kwi 2014, 22:30
jestem cholernie zmęczona
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

przez Arhol 02 kwi 2014, 00:16
Nadal ok...tylko /cenzura/ nie wiem,coś mi nie daje spokoju,a nawet sam za bardzo nie wiem o co chodzi,czy o co może chodzić.
A no i te wesoło-natrętne myśli o wyłupywaniu oczu czy odwalaniu palców też by mogły dać spokój :mrgreen:
Ale pal licho,gro i trąbi generalnie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez DwaGuziki 02 kwi 2014, 00:29
Kestrel napisał(a):Nadal ok...tylko /cenzura/ nie wiem,coś mi nie daje spokoju,a nawet sam za bardzo nie wiem o co chodzi,czy o co może chodzić.
A no i te wesoło-natrętne myśli o wyłupywaniu oczu czy odwalaniu palców też by mogły dać spokój :mrgreen:
Ale pal licho,gro i trąbi generalnie.

Jak tak już wyłupujesz oczy i odwalasz palce to nie zechciałbyś może mnie odwiedzić ?? Mam teściową której by się przydało coś tam wyłupać :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez asl 02 kwi 2014, 00:48
Lustik napisał(a):asl, mam bardzo podobnie , z tym , ze u mnie moze nie panika ale uczucie plytkosci pomieszany z umiarkowanym napięciem

u mnie objawia się to jakimś irracjonalnym lękiem, nierzadko też wpadam w panike
wygląda to mniej wiecej tak - jeśli od dłuższego czasu czegoś chcę i dążę do jakiegoś celu - to w momencie osiągnięcia tego celu stwierdzam, że wcale mnie to nie uszczęśliwiło i że wcale tego nie chciałam i panika gotowa :hide:
zdrowa osoba by się cieszyła, ja dostaje trzęsawki
asl

przez Arhol 02 kwi 2014, 01:10
DwaGuziki, rozumiem że jesteś fanką motywu teściowej na "102" - 100m za domem i 2 pod ziemią :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez L.E. 02 kwi 2014, 05:47
Jestem wściekła :evil:
Stałam się obiektem (dosłownie) kampanii nienawiści napędzanej przez kilka osób z mojego roku, które są absolutnie zawistne i niedojrzałe...
Brak mi na to słów...
Człowiek zapierdala jak pojebany dla dobra uczelni nic z tego nie mając, a jedyne z czym się spotyka to coś takiego :evil:
Po ludziach po trzydziestce z wyższym wykształceniem nie spodziewałam się numerów na poziomie gimnazjum lub niżej, a tu proszę :evil:
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez EmInQu 02 kwi 2014, 07:43
Kestrel napisał(a):EmInQu, równowaga z tą lepsiejszą optymistyczną połową w 15% ,może tak D: ?
Oj obawiam się, że zjazd w bok jest nieunikniony :mrgreen:
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez Arhol 02 kwi 2014, 08:19
EmInQu, zależy jednak w który :mrgreen:

Samopoczucie nadal gro D:
Moderator

przez siostrawiatru 02 kwi 2014, 09:31
Zalękniona jak zwykle, ale kloniki mam :mrgreen: Koszmary były, ale słabsze niż normalnie. Roboty kupę też dzisiaj muszę zrobić to może na głupie myśli nie będę mieć czasu. ;)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez kasiowa 02 kwi 2014, 09:36
Czuję, że znalazłam się na dobrej drodze i teraz powoli, w swoim czasie mogę ruszyć na przód. Jest dużo lepiej :great:

przez jaa145 02 kwi 2014, 09:59
Jest niby lepiej, ale dzisiaj wszystko sprawia mi trudność-nawet zrobienie przysłowiowej herbaty..
jaa145

Sortuj wg