Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bei 23 mar 2014, 03:04
Ja odnoszę takie wrażenie, że odkąd zarejestrowałam się do psychiatry to mój organizm jakby przestał walczyć i tylko czeka na jakieś antidotum na moje problemy. Do tej pory jakoś musiałam żyć, czasami było naprawdę ciężko, czasami nie miałam czasu o tym myśleć (przynajmniej teoretycznie), a teraz często nie mam sił, dołuję się myślami... nie wiem może tylko mi się wydaję, że jest trochę inaczej niż było.
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

przez siostrawiatru 23 mar 2014, 08:45
Łeb boli kolejny dzień, ale pozytywnie nakręcona jestem bo dobra wiadomość z rana:)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Semir 23 mar 2014, 10:23
W związku z paroma niemiłymi zdarzeniami w ciągu tego tygodnia czuję się fatalnie mam mentalność w stylu bez kija nie podchodź i ogółem z niczym ani nikim nie jest mi dobrze poza opłatami odbieraniem poczty i innymi rzeczami których uniknąć się nie da nie wychodzę z mieszkania a pobyt w MCH gdzie nie da się odizolować i przemilczeć wszystkiego pogłębia się moja trauma i stała niechęć do ludzi oraz do spotkań z ludźmi. Ogólnie sumując przejebane.
Ból fizyczny ma w sobie to dobrego, że jeśli przekroczy pewną granicę, zabija. Ból psychiczny, kiedy boli nas serce, zabija nas codziennie od nowa, jednak ciągle żyjemy. Paolo Coelho

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hooain 23 mar 2014, 10:33
Elend, nietolerancja grubszych kęsów - mordka zaszyta
ତ୍କୃ

przez DwaGuziki 23 mar 2014, 11:07
Zaś nijak ... jakoś bez celu ... mimo, że dziś niedziela może się wezmę za gruntowne sprzątanie ... póki mi się coś chce ... :roll:
Vivere est militare ...

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą. Plącze nam nogi i mówi idź!

.... Spełniania marzeń ciąg dalszy ....

przez Elend 23 mar 2014, 11:15
hooain, współczuje, sam tak miałem niedawno...
Elend

przez Etna 23 mar 2014, 11:19
Wczoraj byłam pewna, że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dzisiaj wiem, że zachowuję się od dwóch dni agresywnie. Atakuję nawet te osoby, które nie są w stanie się bronić. Wystarczy jedno źle napisane/powiedziane słowo, zdanie, jedno niedopowiedzenie, a zaczyna się we mnie gotować i mam ochotę niszczyć, niszczyć, wszystko niszczyć. Za dużo (w większości złej ostatnio) energii mam w sobie, której nie mogę nijak z siebie wyrzucić. Gsh :l

przez hooain 23 mar 2014, 11:25
Elend, podziel sie tipem jak z tego wyszedłeś, prosze
ତ୍କୃ

przez klaudusia22 23 mar 2014, 11:50
Od jakiegoś czasu czuję się bardzo dziwnie . Mam w głowie milion myśli większość to same głupoty , które i tak nic mi nie dają oprócz zamartwiania się. Czuję , że potrzebna mi wielka metamorfoza zarówno fizyczna jak i psychiczna ,chciałabym aby dało się zresetować pamięć uczyć się wszystkiego na nowo nauczyć się być elastyczną w dzisiejszym świecie. :roll:

przez SiłaSpokoju29 23 mar 2014, 12:03
im_unknown napisał(a):AddictGirl21, hej, ale pomyśl o tym tak - jeśli to wytrzymasz, to będziesz tak silna, że nikt ani nic nie da ci rady. :great:

-- 22 mar 2014, 22:57 --

SiłaSpokoju29, dlaczego interesuje cię tylko grupowa?

By lepiej czuć się w większym gronie, gdy jest więcej niż 5-6 osób przy mnie to czuję się niepewnie

przez im_unknown 23 mar 2014, 12:39
SiłaSpokoju29, ale skoro jest z tobą tak źle, to może powinieneś się na razie skupić na czymś innym, niż na niepewności przy obecności większej ilości osób? ;)
“When it feels scary to jump, that’s exactly when you jump. Otherwise you end up staying in the same place your whole life. And that I can’t do.” ~J.C. Chandor
http://brightblueeyes.blox.pl/html

przez Elend 23 mar 2014, 12:59
hooain, po prostu przeczekałem, wziąłem to spokojnie. Czasem to jedyne wyjście.
Elend

przez hooain 23 mar 2014, 13:06
zazdroszcze cierpliwości
ତ୍କୃ

przez baki 23 mar 2014, 13:42
Miałem dziś piękny sen, czułem w nim prawdziwą miłość, gdy tylko się obudziłem chciałem do niego wrócić ale się nie dało :why: , strasznie zepsuło mi to chumor bo wiem że nigdy tak pięknie nie bedzie, pierwszy raz poleciały mi łzy z rana.

Sortuj wg