Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez bedzielepiej 17 mar 2014, 14:19
Kiedy przyjdzie zmiana, kiedy życie stanie się łatwiejsze, kiedy przyjdzie wybawienie od tego świata w którym wszystko pędzi jak oszalałe, dni mijają bezpowrotnie ale wszystko w nich się powtarza, błagam niech ktoś coś zrobi ach wiem sama muszę cos zrobic tylko nie wiem co bo straciłam z oczu sens
wszystko wokół pędzi a ja zostaję ze swoją pustką i nie mogę się ruszyć

przez Indifference1 17 mar 2014, 14:21
Mnie by chyba coś trafiło jakbym miała jeszcze rok w liceum siedzieć. Wszyscy znajomi na studiach a ja siedzę w tej śmiesznej szkole. Jeszcze rok? Nigdy przenigdy. A nie dało się tak tego rozegrać żebyś klasę zdała a matura za rok?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez nieboszczyk 17 mar 2014, 14:22
do zobaczenia po drugiej stronie
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Black_amor 17 mar 2014, 14:35
Nieda sie bo i tak mam juz nieklasyfikacje z 3 przedmiotów i jedynke z angielskiego. A niemam zamiaru błagac nauczycieli zeby dali mi łatwe zaliczenie i zdawac poprawki z anglika. Wole isc do liceum zaocznego a na tygodniu chodzic do jakiejś roboty :)
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

przez Indifference1 17 mar 2014, 14:39
Black_amor, no w sumie. Jak zaocznie to nawet spoko :)

przez annisokay 17 mar 2014, 14:53
Mnie do matury dopuścili tylko dlatego że przez litość z dwóch przedmiotów dostałem 2, w tamtym momencie brak podejścia do matury byłby dla mnie katastrofą, skończyło się tym że zdałem ją chujowo , teraz po prawie 10 latach od tamtego momentu widzę że trzeba było powtórzyć klasę, poczekać nawet 2 lata, ogarnąć choć trochę swoje życie i zrobić to porządnie. Teraz będzie się to za mną ciągnąc do końca życia, bo wątpię żebym się obecnie zmusił do poprawienia matury. Indifference1 , nie patrz się na znajomych, ja tak zrobiłem i to był największy błąd w moim dotychczasowym życiu, na studia można pójść za 2-3 lata, odpowiedz sobie na pytanie ilu z tych znajomych idzie na studia na które faktycznie chce, albo najlepiej zobaczyć za 3-4 lata ilu jeszcze studiuje to co zaczęło i ilu jest zadowolonych. No chyba że dokładnie wiesz co chcesz robić, to co innego :D
5w4
a place where I would never have wanted to be

przez Indifference1 17 mar 2014, 15:00
annisokay, tak, dokładnie wiem co chcę robić i do jakiej szkoły iść. Tu nawet nie chodzi o znajomych, ja po prostu nie wytrzymałabym ani miesiąca dłużej w tej szkole, z tymi ludźmi, nauczycielami. Po prostu nie.

przez Black_amor 17 mar 2014, 15:03
Dlatego wole zdać mature za rok i jeszcze raz przygotowac sie do niej w zaocznym LO. Bo w mojej szkole na pewno nie zostanę na kolejny rok :( I nawet całkiem podoba mi sie wizja nauki zaocznie i pójscia do jakiejś pracy, tak zeby spróbować swoich sił :)
Chce ŻYĆ a nie ISTNIEĆ !

przez Indifference1 17 mar 2014, 15:09
Ja chcę iść po maturze do pracy na te kilka miesięcy tylko nie mam pojęcia co miałabym robić, do niczego się nie nadaję :?

przez Auman 17 mar 2014, 15:10
Źle. Ciągle źle się czuję, ktoś próbuje mnie otruć.
Auman

przez annisokay 17 mar 2014, 15:13
Indifference1 to duży plus dla Ciebie że wiesz, chociaż mi za pierwszym razem też się wydawało że wiedziałem, dopiero w ciągu ostatnich 2 lat, od kiedy chodzę na terapię okazało się że jednak nie wiedziałem :D
5w4
a place where I would never have wanted to be

przez Indifference1 17 mar 2014, 15:17
annisokay, jestem w 100% pewna, że chcę pracować w szpitalu. Waham się między pielęgniarstwem a położnictwem. Jeśli kiedyś zmienię decyzje to to i tak będzie coś związanego z medycyną ;)

przez Abbey 17 mar 2014, 15:21
wkurzona. I to mocno. Nieważne jak się staram, kadra nauczycielska ma mnie za dno. dziś oddali matury próbne, 98% - a pewnie jutro będzie 100%, bo babka pomyliła się z jedną odpowiedzią, w której ja rzekomo miałam błąd. Lepiej od ich pupilka. Ale to nie zmienia faktu, że jestem nieprzyszłościową idiotką, która w ogóle powinna iść do zawdy :evil: :evil: :evil: I nie chodzi o to, że chcę, żeby lizali mi dupę jak jemu - nie, wcale. Ja po prostu chcę normalnego traktowania, nie chcę wywyższania - wystarczy, że moja ciężka praca i wyniki będą akceptowane, a nie zwalane na 'materiał, który leżał' albo 'szczęście'.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

przez apartek 17 mar 2014, 15:47
jest lepiej niż w weekend, ale nadal kiepsko. dziś wolne, jutro na uczelnie...
The breakfast club

Sortuj wg