Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez dar 15 mar 2014, 01:43
Lonely94, głowa do góry! Będzie jeszcze lepszy czas. Musi BYĆ! ;)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez Lonely94 15 mar 2014, 01:47
dar “tiaaa“, może i będzie.. ale chyba nie chciałbym aby był..
Lonely94

przez siostrawiatru 15 mar 2014, 06:51
Niewyspana i trochę zła, ale w perspektywie mam ZAKUPY! :mrgreen: więc jest git ;)
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vexi 15 mar 2014, 08:05
To była ciężka noc. Dalej czuję się rozbita i brak mi chęci do jakiegokolwiek działania. Waga poleciała w dół znowu. Już wyglądam jak anorektyczka. Boję się co będzie dalej :(

przez małpka bubu 15 mar 2014, 08:27
byłam w szpitalu po próbie samobójczej, przedawkowałam fluanxol... konsultujący psychiatra stwierdził brak bezwzględnych wskazań do leczenia w psychiatryku i puścili mnie po 2 dniach do domu... co za wolność, zapalić o której się chce, pić poranną kawkę... za miesiąc razem odbierzemy te obrączki a niedługo suknia do odbioru... znów żyję ślubem...

tritace 5 mg 1-0-0, hydrochlorothiazidum Polpharma 12,5mg 1-0-0 (na nadciśnienie)
antykoncepcyjna evra
setaloft 50mg - 1-0-0
lamitrin 100 mg 1-0-1
doraźnie hydroksyzynka

przez dar 15 mar 2014, 08:34
Nawet dobrze. Niestety spać już nie mogę ale ogólnie nie jest najgorzej. Staram się pozytywnie nastawić na obecny dzionek... oby się udało! :D
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez kupmitrumne 15 mar 2014, 11:30
Od samego rana jakiś pech nade mną wisi , spadłam w nocy z łóżka , nie wiem jaki cudem , mam siniaka na udzie , zakwasy masakryczne , że nie mogę siedzieć , moja parasolka w kotki umarła na wietrze , pogoda masakra , jak żyć ?! :cry:

przez Aluś 15 mar 2014, 11:37
kupmitrumne, tulas :)
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

przez kupmitrumne 15 mar 2014, 11:45
Aluś, Chyba bardziej ucieszyłabym się z nowej parasolki w kotki :O

przez Aluś 15 mar 2014, 11:49
kupmitrumne, w motylka masz :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek

Chciałem zmienić świat. Doszedłem jed­nak do wnios­ku, że mogę je­dynie zmienić siebie

przez pan26xyz 15 mar 2014, 11:50
Wydaje mi się że dobrze. Kolejny dzień bez seksu i myślenia o nim. Mam tylko nadzieje że tak będzie już codziennie. Od rana zabra£em się za czytanie książek.
pan26xyz

przez kupmitrumne 15 mar 2014, 11:52
Aluś, dzięki ;* kochany jesteś

przez dialektyczna 15 mar 2014, 11:53
koszmarnie się czuję,z minuty na minutę coraz gorzej,pomimo tego,że mam awersję do widoku krwi i ostrych narzędzi,mam ogromną ochotę coś sobie zrobić,pociąć się itd.doslownie zlość się ze mnie wylewa,wręcz czuję gotującą się we mnie krew.Wszytsko mnie dobija,cala przeszlość stoi mi przed oczami,nadomiar tego przypomnial mi się bylby,ktory zostawil mnie miesiąc temu,zaczynam nienawidzić go za to,ze pojawił się niewiadomo w jakim celu i jest kolejną osobą,ktora nasrała i po sobie nie potrafila nawet sprzątnąć.Nie wiem do czego te doswiadczenia i niektorzy ludzie w moim i tak marnym życiu!
dialektyczna

przez necia27 15 mar 2014, 12:14
Ja tez dzis sie fatalnie czuje. Chciałabym by wytłumaczeniem tego mogła być zmiana pogody, albo niestrawność ktora od wczoraj troszke dokucza, albo chociaż, że to skutek wczorajszej terapii. Chociaż wczoraj jeszcze przed terapią czułam się już gorzej.
A dziś od rana strasznie źle, smutek, i ten najgorszy bezsens czegokolwiek. Nie cierpię tego, boję się ze to nawrót depresji, a to było straszne.
Nadzieja jest myśl, że Bóg mnie nie zostawi, że cały czas jest ze mną i że nie da na moje barki większego krzyża niż jestem w stanie unieść.
Wzięłam hydroksyzyne 25mg. Jeżeli będzie jeszcze gorzej to pozostanie Afobam do wzięcia. Nic innego nie mam.
Mam taką nadzieję ze to właśnie połączenie zmiany pogody, niestrawności, wczorajszej terapii (a i może nawet że to znak ze terapia działa, bo jak piszą musi najpierw być gorzej-gdy sie wyciąga bolesne sprawy na wierzch- by potem zacząć zdrowieć).

Jak wy sobie radzicie w tak ciężkie, desperacko bezsensowne dni?

Sortuj wg