Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez AddictGirl21 14 mar 2014, 01:11
izaa, A jednak są jeszcze nocne marki ;) Izuś tak, idą "piękne czasy"..........wiosna, słońce, żyć nie umierać! :P
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Arhol 14 mar 2014, 01:12
Psychicznie ok,fizycznie też,prócz tego że flaki mi zrobiły rewolucje dziś D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Lonely94 14 mar 2014, 01:13
amelia83 napisał(a):Lonely94, część z nas choruje na takie zaburzenia i choroby, że bez tych prochów ani rusz i niestety musimy je zreć a czasami cały czas niestety
ja bez leków, a odstawiałam wiele razy sama :oops: bo biore je od 18 roku zycia buntowałam się i depresja wracała i wegetacja więc wolę je brać, chcę w miarę normalnie żyć, dzieki nim funkcjonuję chodzę do pracy itp. więc jeśli odtsawię to tylko pod okiem lekarza ;)

Chyba nie musicie. Przecież nie zawsze tak było ?, czy od urodzenia ktoś się faszeruje tym cudem ?.
Może ma to mały związek, ale przecież leki nie zawsze wam pomagają..
Ciężko mi to pojąć trochę.
Lonely94

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AddictGirl21 14 mar 2014, 01:14
Kestrel, Kestrel, Twój Avek mnie przeraża, przepraszam ale musiałam to napisać, wybacz Oli :P

przez jasaw 14 mar 2014, 01:16
acherontia-styx, też miałam gorszy dzień...psychicznie. Wczoraj, mimo wszystko, czułam się lepiej /?/.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Arhol 14 mar 2014, 01:23
AddictGirl21, co poradzić,mam słabość i sentyment do tego art'a ale czasem zmieniam D: i to jako tako jeden ze spokojniejszych .
A i nie obrażam się,bo nima za co D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez annisokay 14 mar 2014, 01:30
Kestrel ten avatar ma coś wspólnego z fallout'em ? :D
5w4
a place where I would never have wanted to be

przez AddictGirl21 14 mar 2014, 01:32
Kestrel, Ten Avek, kojarzy mi się z takim bezwzględnym mordercą robotem ale luzik, masz słabość i z pewnością wielkie serce więc w d......z Avkiem, jest jaki jest ;)

-- 14 mar 2014, 00:33 --

Lustik, Hehe, nie martw się, ja też dzisiaj byłam śnięta, to chyba sprawa przesilenia wiosennego, zmiany pogody robią swoje :P

przez Lustik 14 mar 2014, 01:32
Cały dzień śnięty . Może jest jakieś bractwo śniętych albo coś w tym stylu w Polsce , to chętnie wstąpie.

przez Arhol 14 mar 2014, 01:37
annisokay, Fallout lubię,epicki RPG,ale nie,to fanart autorstwa Kekai Kotagiego - "Commando"
AddictGirl21, niestety,jestem tylko człowiekiem,z pakietem emocji,ciała,słabości, umysłu i reszty .
Życie zabijającej maszyny jest prostsze . D:
Moderator

przez rafek 14 mar 2014, 02:20
hej, zarejestrowałem sie, bo nie wiem juz co mam robic, otóz mam chorego ojca na zaburzenia paranoidalne, byłem dzisiaj z nim u psychiatry,chciałem tez sie podłaczyć, bo ogólnie czuje sie fatalnie, ale psychiatra odeslala mnie z kwitkiem, dopiero za tydzien mam do niej pojechac. A ja na chwile obecna jestem bezrobotny w poniedzielek mam isc do nowej pracy, ale nie wiem jak to zrobie. Czuje jakis lęk, powiecie ze to normalne, ale od jakiegos czasu wogole nie radze sobie ze soba, ogranuczam kontakty do minimum, jak ktos ma mnie odwiedzic to sie nie ciesze, tylko czekam, az pojedzie, caly dzien moglbym spac, nic mnie nie cieszy, mam 24 lata wiem ze wiele przede mna, a jestem juz tak zmeczony zyciem ze masakra, nic mi sie nie chce, wogole chodze jakis pijany, caly czas czuje sie jakbym byl po piwie, nie potrafie tego okreslic, nie mge wstac z łozka, jakby mnie nikt nie budzil to chyba wogole bym nie wstawal, jutro pewnie bedzie tak samo, wstane o 11 i nie wiem w sumie po co, jak pomysle o przyszlosci to jest dziura.. zero perspektyw. Nie wiem co mam zrobui zeby do poniedzialku stanac na nogi, chyba nie dam rady:/

przez comatom 14 mar 2014, 08:43
by powiedziec ok ....wiele jeszcze brakuje...trwam :D
comatom

przez MalaMi1001 14 mar 2014, 09:00
Dziś już lepiej trochę. Neuroprzekaźniki wracają do normy. Zaczynam się tylko bać ile jeszcze będę musiała brać te prochy :roll: A może tak zmieniły mój mózg, że już bez nich nie będzie normalnie działał? :cry:

przez Arhol 14 mar 2014, 09:18
MalaMi1001, To nie magiczne pastylki na problemy,ale też chyba nie aż taki "wynalazek szatana"..lepiej brać i funkcjonować,niźli nie brać i dostać pier&*(&( do głowy.

samopoczucie moje,całkiem OK,zobaczymy jak się dzień rozwinie
Moderator

Sortuj wg