Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez im_unknown 12 mar 2014, 16:10
Vett, trzeba jakoś przeżyć do matury. :?
P.S.: masz w podpisie cytat z mojej ukochanej piosenki! :uklon:
“When it feels scary to jump, that’s exactly when you jump. Otherwise you end up staying in the same place your whole life. And that I can’t do.” ~J.C. Chandor
http://brightblueeyes.blox.pl/html

przez AddictGirl21 12 mar 2014, 16:21
im_unknown, Ja? Hmm......Silverchair mój najukochańszy zespół........!!! :D
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez im_unknown 12 mar 2014, 16:44
AddictGirl21, chodziło mi o "All my life I've been so lonely, all in the name of being holy", ale aż sobie tej z twojego podpisu posłuchałam i podoba mi się :yeah:
“When it feels scary to jump, that’s exactly when you jump. Otherwise you end up staying in the same place your whole life. And that I can’t do.” ~J.C. Chandor

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Decevante 12 mar 2014, 17:15
Dziwnie. Jestem bardzo zmęczona i łeb mnie od rana nawalał, teraz na szczęście mi trochę przeszło, ale nadal ciągle mi duszno i gorąco. Denerwuje mnie przesilenie wiosenne, które nie daje nawet mi spać w nocy. Coś co dzisiaj naprawdę poprawiło mi humor to wiadomość, że napisałam próbną maturę z biologii najlepiej w szkole, na 37 czy tam 39% (wow, wysoki poziom mają) jako jedna z 3 osób, które ją w ogóle zdało. Masakra. Oczywiście muszę poćwiczyć, żeby z prawdziwej uzyskać lepszy wynik. Tak po za tym potrzebuję odpocząć, chociaż raczej czynnie. I mam już dosyć tej nauki.

przez warrior11 12 mar 2014, 17:21
Decevante, no widzisz jaka jesteś zdolna i inteligentna ;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Rebelia 12 mar 2014, 17:54
Decevante, :great:

Jestem śpiąca, padam już na pysk po tym dniu

przez dar 12 mar 2014, 17:58
dziś, a dokładniej do tej pory źle. Tylko ostatnia godzina była szczęśliwa, żyłem i rozmawiałem o planach, cieszyłem się z tego co osiągnąłem. Chcę tak dalej... :roll:
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez bedzielepiej 12 mar 2014, 18:47
Jestem wycieńczona. Chce mi się płakać.

przez comatom 12 mar 2014, 18:49
bez zmian wciaz w zawieszeniu :mrgreen:
comatom

przez im_unknown 12 mar 2014, 20:03
Jutro sprawdzian z fizyki, a ja nic nie umiem... Poza tym też beznadziejnie, bo usiłuję pomóc komuś, kto wcale tej pomocy nie chce. Chyba powinnam przestać, ale nie mogę potrzeć, jak cierpi. Co mam zrobić...?

przez Rebelia 12 mar 2014, 20:06
im_unknown, zrobiłaś co mogłaś, a nie możesz z innych osób na siebie tego cierpienia przenosić.

przez bei 12 mar 2014, 20:34
Czuje że w najbliższym czasie co bym nie zrobiła i tak nie będzie dobrze. Musiałabym zmienić miejsce, ludzi, siebie, za dużo tego...
a jak nawet kiedyś zmienię to wcale bym się nie zdziwiła że szybko nadejdzie to samo. Może tak po prostu jest, że jedni się rodzą by żyć w szczęściu i dostatku a inni wręcz przeciwnie, mi chyba karty nie podeszły...

im_unknown napisał(a):Jutro sprawdzian z fizyki, a ja nic nie umiem... Poza tym też beznadziejnie, bo usiłuję pomóc komuś, kto wcale tej pomocy nie chce. Chyba powinnam przestać, ale nie mogę potrzeć, jak cierpi. Co mam zrobić...?

A jak okazuje to, że nie chce tej pomocy? Jeśli mówi coś w stylu " nie zawracaj sobie mną głowy" to ja bym nie odpuściła, zwłaszcza gdyby mi na tym kimś zależało.

Jeśli byłby wredny i okazywał że ma mnie daleko gdzieś (i tak pewnie by udawał) to nie wiem, zależy czy byłabym wstanie to wytrzymać.

Ogólnie jak ktoś potrzebuje pomocy to raczej chyba ja chce. Ja potrzebuje, ale w niejednej sytuacji powiedziałabym pewnie " nie przejmuj się mną, choć cała w środku krzyczałabym " pomóż mi".
Ostatnio edytowano 12 mar 2014, 20:35 przez bei, łącznie edytowano 1 raz
(...)
Jak do ładu z sobą dojść
Kiedy siebie mam już dość
(...)
Jak nadzieję w sercu mieć
Kiedy wszystko wali się
(...)

A. Szewczyk,

Wierzę w Boga
Żyj i pozwól żyć innym
Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali
Jan Paweł II
bei

przez grypostop 12 mar 2014, 20:34
Kolejny dzień z głową do dołu ponury i nic nie znaczący, aż chce się spuścić razem z tą wodą w toalecie. Jedyne co mnie cieszy to chyba nic... Chce żyć marzeniami lecz jest tak ciężko. Z dnia na dzień jest coraz gorzej. Jedyne co mnie cieszyło to samotność lecz teraz ona mnie chyba porwała zbyt daleko za bardzo się odizolowałem od innych ludzi nie umiem już z nimi rozmawiać mam takie odczucie jak by ze mnie kpili.... lepiej to skończę, bo i tak nudzę i pierdo*e głupoty.
Było by dobrze gdyby nie ta szarość

przez Absinthe 12 mar 2014, 20:35
im_unknown, olac go bo inaczej takimi pobudkami zniszczysz samą siebie,a pamiętaj że to Ty jesteś najważniejsza
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Sortuj wg