Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Amarant_89 11 mar 2014, 21:59
Indifference1 napisał(a):Pół dnia nad matematyką... Mam dość. Chcę już maturę i święty spokój

Dobrze, że mam to za sobą :D Ale z tego co pamiętam to na lajcie podchodziłem (i nadal tak robię) do tego typu egzaminów, więc polecam takie podejście ;)
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez AddictGirl21 11 mar 2014, 22:00
Do południa było koszmarnie...i ten cholerny atak lękowy na maxa. Na szczęście przemogłam się i wyszłam z domu na zakupy i poziom lęku zmniejszył się do miniumum. Nie powiem, ten atak był jednym z silniejszych w moim życiu...a skąd to się wzięło i dlaczego <cholera wie>. Mam nadzieję, że jutro mnie to nie dopadnie bo po takiej "zabawie" człowiek jest totalnie wypompowany, psychicznie i fizycznie... :hide:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Maggda92 11 mar 2014, 22:00
A ja już nic nie wiem. Czy sobie wymyśliłam czy się dzieje na prawdę. W piz.du :silence:
Maggda92

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez SmutnaTęcza 11 mar 2014, 22:04
Smutna, bo ktoś mnie bezpodstawnie obraził... :(

przez Indifference1 11 mar 2014, 22:05
Amarant_89, no do samej matury może i podejdę na lajcie... Na razie to chodzi o oceny. Piszę jutro dwa sprawdziany z matematyki, praktycznie jeden po drugim i dopiero siadam do materiału na ten drugi sprawdzian. Nie jestem już nawet w stanie myśleć więc tylko przejrzę zadania :/ A inna nauczycielka jest wredną pizdą i nie pozwala mi zaliczyć dwóch zer bo nagle jej coś odwaliło, że nie można zaliczać spr. na lekcji. I jak zawsze było 4 na koniec tak teraz z debilnego przedmiotu będzie 2. Zaznaczę, że to będzie jedyna dwója na świadectwie... Jak można tak robić na złość w ostatnim miesiącu szkoły? ;/ Szmata.
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez panxyz 11 mar 2014, 22:07
Dosłownie czuję się jak sz.... i nie dokończę.
http://panxyz.blog.pl/

Ona: "Masz pieniądze?".
On: "Nie".
Ona: "To możesz tylko patrzeć i się oblizywać".

przez Amarant_89 11 mar 2014, 22:15
Indifference1, Miałem jeszcze lepszy numer... Facet od przedmiotu zawodowego (kończyłem technikum) wstawił mi komisa w czwartej klasie, więc w tamtym roku były nici z matury :? Co najśmieszniejsze, był tak uparty co do mojej oceny, że wiedziałem już od pierwszego półrocza 4 klasy, że wstawi mi komisa na koniec... Nie mogłem kompletnie nic zrobić - ile bym nie zrobił to i tak było za mało :? A oceny? no cóż... Piękne nie były :mrgreen: No może poza angielskim, z którym wiąże przyszłość.
"Gorące żelazo uderz, by iskry uwolnić. Uderz człowieka, aby uwolnić szał. Zaiste, siły wielkiej potrzeba, by człowieka jak żelazo ukształtować." :uklon:

przez Indifference1 11 mar 2014, 22:31
Amarant_89, nie czaje takich ludzi...

przez Amarant_89 11 mar 2014, 22:35
Indefference1, Tu nie ma nic do rozumienia ;) Tacy są, po prostu i możesz albo ulec im i ich gierkom albo postawić na swoim (bynajmniej się starać). Zdecydowanie wolę drugą opcję ;)

-- 11 mar 2014, 21:39 --

Aurora92 napisał(a):Smutna, bo ktoś mnie bezpodstawnie obraził... :(

Skoro zrobił to bezpodstawnie, to dlaczego jesteś z tego powodu smutna?

przez SmutnaTęcza 11 mar 2014, 22:40
Amarant_89, bo poczułam się urażona jako kobieta.

przez Amarant_89 11 mar 2014, 22:43
Aurora92, Nienawidzę braku szacunku do kobiet... :evil: Po co się przejmować zdaniem kogoś takiego? Tak czy inaczej, każda kobieta zasługuje na szacunek a tu go na pewno znajdziesz, więc głowa do góry, ok? :smile:
Ostatnio edytowano 11 mar 2014, 22:57 przez Amarant_89, łącznie edytowano 2 razy

przez AddictGirl21 11 mar 2014, 22:51
Aurora92, Aurora, olej chama i nie przejmuj się! :great:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Maggda92 11 mar 2014, 22:55
Amarant_89 napisał(a):Aurora92, Nienawidzę braku szacunku do kobiet... :evil: Po co się przejmować zdaniem kogoś takiego? Tak czy inaczej, każda kobieta zasługuje na szacunek a tu go na pewno znajdziesz, więc głowa do góry, ok? :smile:

:105: Jak miło takie coś przeczytać od faceta :D
Maggda92

przez Indifference1 11 mar 2014, 22:56
Tu nie ma nic do rozumienia ;) Tacy są, po prostu i możesz albo ulec im i ich gierkom albo postawić na swoim (bynajmniej się starać). Zdecydowanie wolę drugą opcję ;)

Też wolę 2 opcję aczkolwiek nie mam już sił łazić za tym babskiem. Albo po prostu pójdę do wychowawczyni niech mi to załatwi... Ja muszę się przejmować NORMALNYMI przedmiotami a nie jakimś gównianym dodatkowym językiem.

Sortuj wg