Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez mark123 09 mar 2014, 23:03
Senny, znudzony i zimno mi.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Śmiercionauta 09 mar 2014, 23:11

tak, umiem. Czuję niepokój,który mi przeszkadza funkcjonować.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez Abbey 09 mar 2014, 23:18
okropnie. siedzę na jakiś pieprzonych forach fizycznych, z których rozumiem tyle co nic, coś przecież powinnam wszystko umieć. Tylko po jaką cholerę, skoro i tak ludzie ze znajomościami będą mieć lepiej w życiu niż ja.
Obrazek
All my life I’ve been so lonely
All in the name of being holy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Absinthe 09 mar 2014, 23:19
Vett, a jaki zakres z tej fizy?
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Harry Haller 09 mar 2014, 23:20
monk.2000 napisał(a):Harry Haller, mi stuknie za 3 miesiące 3 lata jak siedzę w domu. Miałem przez ten czas ogarnąć się życiowo, nauczyć się zawodu w szkole policealnej. Czas szybko minął. Jak z bicza. Kiedyś za młodu 3 lata trwało gimnazjum, a wtedy to tak długo się wydawało, tyle się wtedy wydarzyło, różne wspomnienia, różne smaki życia. Teraz to samo danie każdego dnia.

Czuję się w miarę dobrze. Sposobem okazało się zajrzenie do gazetki podróżniczej i pomyślenie, że są na świecie ludzie, którzy żyją inaczej, nie mają takich trosk (i potrzeb) jak ja, a mimo to są zadowoleni. Polecam tą metodę, może komuś poskutkuje. :great:

Ten okres mam na razie za sobą (...letnie siedzenie w domu). Faktycznie, czas szybko leci. Po pewnym czasie, człowiek traci nawet rachubę - ile ten czas bezczynności już trwa.
Sęk w tym, że stuknęło mi własnie trochę latek i nadal nie wiem co ze sobą począć, jak się zmobilizować do czegoś i czy w ogóle tego chcę. Do tego, dostałem dziś od cudownych ludzi trochę życzeń, które coraz bardziej uświadamiają mi, że nie wiem kim jestem i nie wiem w którą stronę chcę iść i skąd na wędrówkę znaleźć siły. Nastrój dość nieprzysiadalny dopadł mnie z siłą kosmiczną No właśnie... Mieć siłę. Też siłę na... Zresztą, nieważne.

przez Absinthe 09 mar 2014, 23:22
Harry Haller, czytałeś widzę wilka stepowego ?
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez violet_hair_ 09 mar 2014, 23:23
monk.2000, mnie stukną niedługo 2lata...rozumiem Cię... Miałam się ogarnąć i nic z tego nie wyszło :(
A czuję się dziś odrealniona i zmęczona. Nie czuję się sobą- głupie leki :/
violet_hair_*4w5*INFJ*

przez Abbey 09 mar 2014, 23:24
Absinthe, siedzę na rozszerzeniu, robię tam za ozdobę, mam zaliczyć dynamikę bryły sztywnej, której najzwyczajniej nie rozumiem. Wiele rzeczy jest dla mnie nielogicznych i bezsensownych.
niby na korkach wszystko robię, niby coś tam ogarniam, ale jak tylko wyjdę od korepetytorki to jedyne, co umiem robić to ryczeć i chcieć umrzeć.
Obrazek

przez Lustik 09 mar 2014, 23:25
Dopiero po wybieganiu się 2 godzinnym uzyskałem w miare poprawny nastrój.
Ciekawe jaką tolerancje moje mięśnie będą miec jak zaczne biegać codziennie :mhm:

przez Harry Haller 09 mar 2014, 23:27
Absinthe napisał(a):Harry Haller, czytałeś widzę wilka stepowego ?

Żeby tylko... :-|

przez Absinthe 09 mar 2014, 23:29
Vett, mother of god,rozszerzenie z fizy...widziałam arkusz maturalny,kosmos.
Miałam taki sam problem z podstawą z matmy,wiecznie mi się wydawało że mimo korków i milionem zrobionych zadań nic nie umiem,poszłam zdałam maturę trzymam kciuki żeby Ci sie też udało.
before you can really
live.

przez Abbey 09 mar 2014, 23:29
Lustik, nie mam na nic siły i motywacji, jestem tylko bezprzyszłościowym plebsem, któremu zachciało się być mądrą i wykształconą osobą. zarywam noce, kuję jak głupia, a nic z tego nie mam. Wraz z przyjściem do tej szkoły zostałam zaszufladkowana, zniszczono moje ambicje i pęd do nauki.

-- 09 mar 2014, 23:33 --

Absinthe, właśnie moim problemem jest to, że nauczyciel skreślił mnie na wstępie (ma taki styl nauczania - po trzech pierwszych lekcjach przydziela sobie kto jaką ocenę powinien dostać i kontynuuje to przez kolejne 3 lata) i zamknęłam się psychicznie na nauczanie fizyki w szkole. Moja wiedza z korków ulatnia się wraz z dotknięciem podręcznika z zamiarem nauki do szkoły. Ja nie jestem głupia, tylko nie wiem, jakoś zablokowana...
Umiem te same zadania przerobić, by potem na zaliczeniach zostawiać puste kartki.
Za każdym razem demotywuje to jeszcze bardziej.
Obrazek

przez Absinthe 09 mar 2014, 23:43
Vett, mnie wszyscy nauczyciele już po pierwszym semestrze skreślili,a w sumie to tępili.Ile razy się nasłyszałam jaka to nie jestem.Olałam to,chodź nie było łatwo kiedy wszyscy są przeciwko tobie.Zdałam wszystkie egzaminy,nikt mi w oczy spojrzeć nie potrafił .Własnie o to chodzi że masz złe nastawienie i boisz się nauczyciela,hmn jedyne wyjście to się przełamać robić swoje i nie patrzeć na te pokraki.
before you can really
live.

przez Abbey 10 mar 2014, 00:03
Absinthe, no właśnie nie umiem. Jestem w głębokim konflikcie z inną nauczycielką-przyjaciółką fizyczki, która chce mnie zniszczyć. I nie powiem - udaje jej się to. Boję się uczyć. Najzwyczajniej boję. Sama czynność nauki przypomina mi, że muszę iść do szkoły i mieć zajęcia z ludźmi, którzy chcą mnie wytępić. Tak długo wmawiano mi, że jestem do niczego, że aż w to uwierzyłam i sama zaczęłam się nienawidzić.
Obrazek

Sortuj wg