Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez AddictGirl21 07 mar 2014, 11:34
Zamówiłam wizytę u rodzinnego. Wybieram się po Clonazepam bo już mi się kończy. Pytanie czy mój lekarz mi to przepisze bo ostatnio robił problemy. Kurva boję się jak cholera.Miejmy nadzieję, że doc będzie miał humor i da mi upragnione recepty.................... :shock:
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez coma 07 mar 2014, 11:43
uwalona lekami, czuję się jak jebane warzywo, panie doktorze - dziękuję za niszczenie mi życia...
PEACE & LOVE

przez smutna82 07 mar 2014, 11:53
Calkiem znośnie dzis :)
citalopram 40 mg---> 9 styczen

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AddictGirl21 07 mar 2014, 11:55
coma, Coma, aż tal źle???.....Jakie leki przyjmujesz?

przez coma 07 mar 2014, 12:07
AddictGirl21, nie jest aż tak zle, wydaje mi się, że mój lekarz trochę przesadza, z drugiej strony wiem, że dmucha na zimne bo boi się, że znowu wywinę jakiś numer ;) wczoraj dowiedziałam się, że nie mam cyklotymii, podobno mam ChaD, który był podejrzewany u mnie od jakiegoś czasu; w tej chwili biorę alprazolam jako dodatek do innych leków, mój doktorek mi zaufał i przepisał mi benzo, żebym się uspokoiła, podobno jestem nadpobudliwa... benzo obecnie działa na mnie dość mocno bo dawno nie brałam, dodam, że jestem między innymi uzależniona właśnie od benzodiazepin; przez obecny stan przypomina mi się czas kiedy to byłam w czarnej dupie, mam na myśli uzależnienie... nie mogę znieść takiego stanu otępienia, przypominają mi się stare czasy kiedy to ćpałam ile wlezie...morfina, fentanyl i benzo, to wszystko jeszcze siedzi w mojej podświadomości...

myślę, że za kilka dni wszystko się ustabilizuje, tego się trzymam ;)
PEACE & LOVE

przez AddictGirl21 07 mar 2014, 12:16
coma napisał(a):AddictGirl21, nie jest aż tak zle, wydaje mi się, że mój lekarz trochę przesadza, z drugiej strony wiem, że dmucha na zimne bo boi się, że znowu wywinę jakiś numer ;) wczoraj dowiedziałam się, że nie mam cyklotymii, podobno mam ChaD, który był podejrzewany u mnie od jakiegoś czasu; w tej chwili biorę alprazolam jako dodatek do innych leków, mój doktorek mi zaufał i przepisał mi benzo, żebym się uspokoiła, podobno jestem nadpobudliwa... benzo obecnie działa na mnie dość mocno bo dawno nie brałam, dodam, że jestem między innymi uzależniona właśnie od benzodiazepin; przez obecny stan przypomina mi się czas kiedy to byłam w czarnej dupie, mam na myśli uzależnienie... nie mogę znieść takiego stanu otępienia, przypominają mi się stare czasy kiedy to ćpałam ile wlezie...morfina, fentanyl i benzo, to wszystko jeszcze siedzi w mojej podświadomości...

myślę, że za kilka dni wszystko się ustabilizuje, tego się trzymam ;)

Teraz przynaję się bez bicia położyłaś mnie na łopatki; morfina, fentanyl, benzo.....Musisz być zatem czujna, żeby znów się nie wpieprzyć. A tak poza Alprazolamem jakie leki podstawowe przyjmujesz?

przez coma 07 mar 2014, 12:22
AddictGirl21, no niestety przeszłość mam bogatą, wychodzę z tego, ale tak jak mówisz muszę być czujna, zamierzam brać alprę według zaleceń lekrza, on też jest czujny bardzo; co do leków, biorę lamotryginę 300mg i amitryptylinę w dawce przeciwlękowej, lamo działało bez zarzutu a po 3 miesiącach nastrój znowu mi pierdolnął, to się stało w sobotę, nie ma mega doła tak jak kiedyś, ale jest tak nijako a ja tego nie lubię.
PEACE & LOVE

przez AddictGirl21 07 mar 2014, 12:30
coma, Lamotrygina - też brałam w dawce 125mg ale mój organizm nie tolerował tego leku, byłam po nim najzwyczajniej w świecie przymulona...drugiego leku nie znam ale wiesz, jak to się mówi, głowa do góry, myślę, że wkrótce Twój nastrój zacznie się stabilizować na tyle, że będziesz Happy :D

przez Dusiorek 07 mar 2014, 13:29
"Każdy mężczyzna ma wady. Wybór mężczyzny więc, to wybór wad, z którymi jesteśmy w stanie żyć"

przez Lustik 07 mar 2014, 13:37
anhedonia coraz bardziej się zaznacza , nic nie moge zrobic z tym ...

przez Chaotic 07 mar 2014, 13:54
znudzona, strasznie znudzona....
Szaleństwo to niemożność przekazania swoich myśli...

przez JERZY62 07 mar 2014, 13:59
Chaotic napisał(a):znudzona, strasznie znudzona....

to wynik złego samopoczucia, wiem to z własnego doświadczenia.
♪♪♪

przez magnolia84 07 mar 2014, 14:11
smutna82, :great:
magnolia84

przez nieboszczyk 07 mar 2014, 14:12
złamałem żebro bo wstałem z łóżka na siusiu.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Sortuj wg