Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Aranjani 24 lut 2014, 20:38
MalaMi1001, ;)
Aranjani

przez alicja_31 24 lut 2014, 20:58
zdołowana nieco, czuję, że się dzisiaj znowu upiję, ehhh :-|

przez Midori 24 lut 2014, 21:00
Od jakiegoś czasu jest stabilnie. Co prawda problemy nie zniknęły, ale powoli uczę się sobie z nimi radzić na swój sposób. ;)
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez asclub 24 lut 2014, 21:11
wstałem 10 am ,2 kawy :/ pół paczki szlugów ...naszło mnie na sklep ,niebardzo miałem z czym iść ale na piwo uzbierałem" oczywiście rzecz jasna do banku po kase niechciało mi sie jechać " , godzina 3 pm nudy... 4 pm obiad ,kawka 2 połówka szlugów ...zaczołem grać w gre wbiłem 1 poziom ledwo ,znudziło mi sie , 19 pm kąpiel ... teraz komputer jech nie wspomne że cały zień chodziłem jak zaminowany...,czy jestem dumny z dziśiejszego dnia ?? Nie !! :blabla: wracam do prochów od najbliższej okazji .....
symestital 20 mg , zawiesiłem
hydrokcyzyna 25 mg,
imovane 7.5 mg ,zawiesiłem w razie ogromnego W

przez anye 24 lut 2014, 21:13
Od wczoraj mam zjazd, który zaczął się bez powodu. Nienawidzę mojego zmiennego samopoczucia. Zawiodłam też samą siebie, bo nie mogłam powstrzymać się od cięcia. Czuję się jak wrak.

przez abstrakcyjna 24 lut 2014, 21:26
Dziwnie.
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez tahela 25 lut 2014, 00:16
dziwnie, byłam z kolega na piwie i frytkach, rozmawialismy, było fajnie zawsze czulam sie dobrze w takich sytuacjach, wczoraj wyszłam z innym kolegą a jutro też z kolega sie umowiłam,
kiedys lubiłam te wyjscia z kolegami a teraz czuje sie dziwnie po tych spotkaniach bo w sumie wiem ,ze oni na cos licza a ja po prostu koledzy, nie wobec nich dziwnie, tylko wobec siebie, w sumie nic nie robie ,ale sama psychika jakos mi daje , przesadzam chyba :why: :bezradny: , powinnam sie w głowe stuknąc młotkiem, ale jak mnie facet próbuje za reke lapać i ja musze go spławiać to czuje sie źle :?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Elend 25 lut 2014, 00:21
tahela, to chyba normalne, że niektórzy zaczną coś więcej. Ale lepiej stawiać sprawę konkretnie.
Elend

przez MalaMi1001 25 lut 2014, 09:09
Znowu to robię, znowu to robię :why: Ale jest jedna różnica, bo WIEM że to robię i zamierzam to przewałkować dzisiaj na terapii, wzdłuż i wszerz, a nawet w poprzek! Dowiem się co za tym się kryje i będzie dobrze :mrgreen:

przez grafii 25 lut 2014, 09:22
A skąd masz pewność że oni chcą czegoś więcej, może też traktują Cię jako dobrą kumpele z którą po prostu można wyjść na piwo.

przez na_leśnik 25 lut 2014, 09:23
W końcu wczoraj byłem u lekarza, dostałem diagnozę i leki. W kwietniu idę na oddział dzienny na trzy miesiące. Sam nie wiem jak się z tym czuję :bezradny: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez MalaMi1001 25 lut 2014, 09:46
grafii napisał(a):A skąd masz pewność że oni chcą czegoś więcej, może też traktują Cię jako dobrą kumpele z którą po prostu można wyjść na piwo.

Ja to mam problem, mam koleżanek sztuk jedną, z która chodzę na piwo, a reszta to sami koledzy. To oni wszyscy chcą ode mnie czegoś więcej? :shock:
Nie no sorry tahela za żarty, ale pójście z kimś na piwo to nie propozycja ślubu i założenia rodziny, naprawdę są faceci, którzy potrafią iść z kobietą na browarka czy nawet do klubu i traktują ją jako dobrą koleżankę i nie mają na myśli nic więcej. Znam takich bardzo wielu. Poza tym czujesz się winna, że się podobasz? Oszalałaś ? :time:

A tak na marginesie napier.... mnie paluch, którego sobie wczoraj przytrzasnęłam :roll: Zawsze coś, zawsze kurva coś.... Ehh :P

przez jasaw 25 lut 2014, 09:59
Całkiem nieźle, choć nie udało mi się załatwić wizyty u lekarza /okazało się, że ma urlop/, a bardzo zależało mi na tym...niepotrzebnie pojechaliśmy wcześnie rano.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez Ziomal4321a 25 lut 2014, 10:16
Dzisiaj źle. Obudziłem się co prawda wcześnie, ale nachodzą mnie myśli, że tak na prawdę jestem mega samotny. Nie zdałem na studiach, jestem w domu, pracy znaleźć nie mogę, znajomi wyjechali studiować i cholera dają radę, a ja czuję, że już przegrałem życie :(
"Przeszłość to ziejąca otchłań, próbujesz od niej uciec, ale im dłużej uciekasz, tym głębsza, straszniejsza rośnie za tobą. Jej krawędzie ocierają twoje pięty. Ale musisz odwrócić się i stawić jej czoła"

Sortuj wg