Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez MalaMi1001 20 lut 2014, 21:38
10 lat temu o tej samej porze byłam w zupełnie innym miejscu, szczęśliwa, kompletnie nieświadoma tego co się ma wydarzyć, pewna siebie, czysta niezapisana karta. Ile ja bym dała żeby cofnąć czas...

przez kros 20 lut 2014, 22:46
Alkoholik, lump, totalne 0, uspilem psa przed wczoraj, chchialbym odejsc jak on zasnac i sie nie obudzic :cry:
i /cenzura/ ze przeruczalem pol dnia i przepilem gowno to obchodzi wszystkich

przez piterotr 20 lut 2014, 23:25
kros, Ty przynajmniej zdajesz sobie sprawę ze swoich błędów, więc na pewno nie jesteś złym człowiekiem. Mój brat każdemu krzyczy w twarz, że życie alkoholika mu pasuje, ma na wszystkich wy*ebane i nawet nie próbuje sobie pomóc.. Zawsze jest ktoś gorszy ;)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kros 20 lut 2014, 23:29
piterotr napisał(a):kros, Ty przynajmniej zdajesz sobie sprawę ze swoich błędów, więc na pewno nie jesteś złym człowiekiem. Mój brat każdemu krzyczy w twarz, że życie alkoholika mu pasuje, ma na wszystkich wy*ebane i nawet nie próbuje sobie pomóc.. Zawsze jest ktoś gorszy ;)

Tyle ze ja krzywdze tym wszystkich wokolo i sam siebie
i nie chce tak zyc

przez piterotr 20 lut 2014, 23:31
W to nie wątpie, jak każdy z twoim problemem. Ale jednak ty masz chociaż świadomość tego. Bo mój brat i tak samo moja matka zresztą cały czas uważają, że każdy dookoła jest winny tylko nie oni. Ty już ich przeganiasz samoświadomością. Jest od czego zacząć zmiane ;)
I zanim pojmiesz co jest najważniejsze w tym syfie, nie raz się potkniesz syzyfie...

przez kros 20 lut 2014, 23:37
piterotr napisał(a):W to nie wątpie, jak każdy z twoim problemem. Ale jednak ty masz chociaż świadomość tego. Bo mój brat i tak samo moja matka zresztą cały czas uważają, że każdy dookoła jest winny tylko nie oni. Ty już ich przeganiasz samoświadomością. Jest od czego zacząć zmiane ;)

Przyjdzie czas ze Twoj brat sie obudzi ktoregos dnia i stwierdzie ze przejeba,l sobie zycie chlaniem tak jak ja bo nie po to sie rodzimy zeby przeba,c zycie.
Bo ja bym chcial miec kobiete, zalozyc rodzinie i byc szczesliwym ale chyba juz za pozno jest.

przez piterotr 20 lut 2014, 23:39
moja matka ma 42 lata i jeszcze się nie obudziła... Chyba nie na każdego przychodzi ten czas. Walcz jeśli wiesz, że warto. Nie wiem jaki to jest wysiłek, bo jak na razie nie mam z tym problemu, ale trzymam kciuki, bo wiem jakie konsekwencje to za sobą niesie.

przez kros 20 lut 2014, 23:42
piterotr napisał(a):moja matka ma 42 lata i jeszcze się nie obudziła... Chyba nie na każdego przychodzi ten czas. Walcz jeśli wiesz, że warto. Nie wiem jaki to jest wysiłek, bo jak na razie nie mam z tym problemu, ale trzymam kciuki, bo wiem jakie konsekwencje to za sobą niesie.

No wlasnie ja 29 mam i co mysli tylko zyletka albo linka bo przejebale,m zycie.

przez piterotr 20 lut 2014, 23:46
Brat był na odwyku z jednym facetem, 33 lata ma teraz. Jeszcze nie tak dawno razem z moim bratem pił jak wyszli z odwyku, niedawno go spotkałem, ma dziewczyne, od ponad roku nie pije, wyprowadził się razem z nią, idzie na prawko... Zupełnie inny człowiek, aż to od niego biło, nie można się poddawać!

przez kros 20 lut 2014, 23:50
piterotr napisał(a):Brat był na odwyku z jednym facetem, 33 lata ma teraz. Jeszcze nie tak dawno razem z moim bratem pił jak wyszli z odwyku, niedawno go spotkałem, ma dziewczyne, od ponad roku nie pije, wyprowadził się razem z nią, idzie na prawko... Zupełnie inny człowiek, aż to od niego biło, nie można się poddawać!

Ja tez bylem na odwyku, i co jak ktos nie chce pic to przestanie i zaden odwyk mu nie pomoze, ja bylem i pije nadal bo vo zycie jest chujow,e i bede pil chyba ze poznam kogos ktora zmieni to.

przez piterotr 20 lut 2014, 23:56
Nie poznasz dopóki nie zmienisz sam siebie. Moja matka samych meneli przyciaga, ma podobne podejście do Twojego. A nie można się od kogoś uzależniać, trochę samodzielności, wtedy jest szansa na zewnetrzne zmiany ;)

przez kros 21 lut 2014, 00:02
Tak jak ja same dupodaje zapijaczone poznaje co do /cenzura/,a sie nadaja, bez kobiety to ja gine i zgine kiedys mialem milosc, pracowalem, nie pilem ,staralem sie a teraz zyje z dnia na dzien i chlam i ciagle mysle zeby skonczyc ze soba, a lata leca.

przez piterotr 21 lut 2014, 00:12
Bo sam je do siebie przyciągasz, jakbyś bardziej zadbał o siebie, przestał pić, lepiej byś się ubrał itp. To na pewno spojrzała by na Ciebie nie jedna bardziej przyzwoita kobietka, tylko oczywiście jak w wiekszości rzeczy w życiu najpierw musisz dać żeby dostać... Niestety taka jest cena, ale to może być dla kogoś motywacją

przez kros 21 lut 2014, 00:37
piterotr napisał(a):Bo sam je do siebie przyciągasz, jakbyś bardziej zadbał o siebie, przestał pić, lepiej byś się ubrał itp. To na pewno spojrzała by na Ciebie nie jedna bardziej przyzwoita kobietka, tylko oczywiście jak w wiekszości rzeczy w życiu najpierw musisz dać żeby dostać... Niestety taka jest cena, ale to może być dla kogoś motywacją

To ze pije to nie znaczy ze nie jestem zaniedbany, sam mn ie skazujesz na dno

Sortuj wg