Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez AddictGirl21 18 lut 2014, 15:25
Nihil6, Każde uzależnienie niszczy człowieka ale wychodzę z założenia, że jeżeli cierpi się na tyle, że jest to nie współmierne do normalnego życia, warto łykać. I tak, tolerka rośnie ale cóż, można wziąść więcej z tym, że przychodzi taki moment, że nawet to "więcej" nie pomaga...i co wtedy - jedno wielkie zdruzgotanie psychiczne i fizyczne. Ja np: dzisiaj zwiększyłam dawkę Nexpramu bo wczoraj czułam się fatalnie <Nexpram to SSRI>, nieważne, czuję się o wiele lepiej, mam energię jako taką i chęć do działania więc.....jak sami widzicie zamknięte koło z tymi prochami...a, że nie wspomnę już o benzo......z samego rana tuż po przebudzeniu myślałam, że oczy wyskoczą mi z orbit przez wewnętrzne napięcie więc biegusiem do szuflady po Xanax i 2mg na starcie...Tak, jestem ofiarą Farmacji, przyznaję się bez bicia...Masakryczną ofiarą leków w tym tych uzależniających też.....czasami mam takie wizje, że w ostateczności wyląduję gdzieś na dworcu jako bezdomna heroinistka....
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Decevante 18 lut 2014, 15:33
Czuję się okropnie. Nie mam planów co zrobić z resztą tego dnia i całym swoim życiem. Muszę coś zrobić ze sobą albo sobie. Nie mam od nikogo pomocy. Jestem nikim.

przez AddictGirl21 18 lut 2014, 15:41
Decevante, Weź czystą kartkę i wypisz na niej swoje obawy, swoje lęki, swoje niepokoje...później podrzyj tą kartkę na tysiące małych kawałeczków, będzie niezła frajda i ulży Ci troszkę...Niech wszystko co złe pójdzie w niepamięć...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kalebx3 18 lut 2014, 15:42
Specyfiki czystości niemal że farmaceutycznej nie są również ani neurotoksyczne, ani hepatotoksyczne ...

Nihil , w wielu rzeczach o których mówisz mogę się z Toba zgodzić . Dobrze kombinujesz , jednak musisz pamiętać ,że może się zdarzyć- jak to w życiu bywa - coś niezaplanowanego , nie po myśli , a to towaru zabraknie , a to gdzieś wyjedziesz i zapomnisz ,a to psy wjadą i zniszczą. I co wtedy ? Skręty , że ja pier-dolę.
Czytałem swego czasu o profesorze , który dziesiątki lat walił czystą heroinę i dożył ponad 80 lat we względnym zdrowiu . Miał ,z racji wykonywanego zawodu bezpieczne i trwałe dojście do czyśtej heroiny .
Ty mógłbyś co najwyżej umilać sobie życie zanieczyszconym kompotem ,,, ale cóż , jakos trzeba sobie radzić ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez Nihil6 18 lut 2014, 15:45
AddictGirl21, Ok, to jak już zostaniesz tą bezdomną heroinistką, a perspektywa opierdalania na dworcu kutachów za działkę tego ulicznego browna stanie się całkiem realna, daj znać - zostanę Twoim alfonsem :D ;)
"Volenti non fit iniuria."

przez khaleesi 18 lut 2014, 15:56
Bardzo dobrze. :yeah:
Ostatnio edytowano 18 lut 2014, 16:06 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez Nihil6 18 lut 2014, 16:03
Kalebx3, Zaraz pewnie dostanę drugie ostrzeżenie (co nie Wioluś ? ;)), ale mimo wszystko postaram się rozwiać Twoje watpliwości:

Heroina to nie jakieś egzotyczne LSD czy MDMA ;) Nie trzeba przy tym żadnych skomplikowanych syntez :P Tu wystraczy prosta ekstrakcja morfiny ze słomy makowej/opium/aptecznych tabletek z morfiną, oczyszczanie ekstraktu, acetylacja i "voila" - mamy przed sobą 99% heroinę ;) Na takim hyperrealu jest od zajebania metod chałupniczych, jak i patentów farmaceutycznych rodem z polskich, czy tam zagranicznych "Farmakopei" - wiedza jest ogólnodostępna ;)

I tak- przede wszystkim chodzi właśnie o ten "komfort ćpania" - tak, coby zrobić sobie w sezonie zapasu towaru na calusieńki rok i ... ;) Psy jak to psy - jedyny niepewny punkt w owej świetlanej koncepcji :P

No i nie obrażaj mnie :P Kompot to walił taki Rysiek Riedel i wszyscy dobrze wiemy jak to się skończyło ... (hepatotoksyczna acetylowana kodeina ...) :/ Ja póki nie będę miał dostępu do odczyników i nie będę w posiadaniu tej 99% heroiny, będę walił jedynie te "per oral" PST, makiwary i apteczne roztwory kodeiny - wiesz, bo ja mimo wszystko z tych ogarniętych cpunów ;)

P.S. A już w najczarniejszym ze scenariuszy zawsze pozostaje ten program substytucyjny (metadon, buprenorfina), więc jakoś by to było ;)
"Volenti non fit iniuria."

przez SmutnaTęcza 18 lut 2014, 17:09
Pierwszego dnia nowego semestru zawsze muszą człowieka nieco zdołować... A rano czułam się naprawdę dobrze. :roll:

Indifference1 napisał(a):A jak już coś poczytam i chcę się wypowiedzieć to mam jakieś takie uczucie, że nie bo jestem głupia i nie będę się wdawać w dyskusję bo gówno wiem. Chyba dlatego piszę tylko tu ;/

Mam podobnie, tylko że u mnie nie jest to przeczucie, a fakt. :?

przez *Wiola* 18 lut 2014, 17:23
Nihil6, Zostałeś ostrzezony i proszę Cię bardzo grzecznie skończ już te temat :evil:
Moderator

przez Kalebx3 18 lut 2014, 17:29
Nihil6, Zostałeś ostrzezony i proszę Cię bardzo grzecznie skończ już te temat

Wiola też myslę ,że takie rozmowy bardziej nadają sie do Hyper reala , ale Nihil pomimo swoich niezdrowych ciągotek jest ogarniętym czlowiekiem i sporo wnosi opócz tego co powyżej do Forum . Jak to Kazik kiedys śpiewał: " że z tylu różnych dróg przez życie , każdy ma prawo wybrać żle".
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez AddictGirl21 18 lut 2014, 17:58
Dokładnie, Nihil, trochę "opanowania", jak już coś to na Priv. Wydajesz się ogarnięty facet więc po co spieprzyć sobie dostęp do forum ;)

przez Labradorek 18 lut 2014, 18:08
Nihil6, co za wiedza! Czytam Twoje tutaj posty w tym wątku i nic nie rozumiem :) Jesteś chemikiem ? Czy znawca wszelakich uzywek ? Wow!

przez jasaw 18 lut 2014, 18:23
Dawno nie czułam się dziwnie....
Ciśnienie wysokie /za wysokie/, gotowość do ucieczki - dokądś/?/, lęk ogólny...
Wizyta u lekarza konieczna - II szczepienie p/.żółtaczce.
Byłam, załatwiłam, jest trochę lepiej...ale jestem zmęczona.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez macieywwa 18 lut 2014, 18:29
pobudzony a zarazem bez sił,zdecydowanie za dużo wysiorbałem dzisiaj tej nowej Yerba-Mate :D
Czasem coś w nas umiera i nie koniecznie chce zmartwychwstać.
............................................. Kurt Cobain 1967-1994
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.

Sortuj wg