Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Harry Haller 18 lut 2014, 13:10
Źle.

przez kupmitrumne 18 lut 2014, 13:41
Endorfiny poziom hard :D cudnie :yeah:

przez Kalebx3 18 lut 2014, 14:19
Endorfiny poziom hard cudnie

tylko pozazdrościć piekna Kobieto ;) ,
- ja już zajebałem na początek 700 mg tramala , ja /cenzura/ jaka nędza , nie lubię się za takie wybory , za takie upadki i psychiczne niedomogi .Jestem pojebanym psycholem .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AddictGirl21 18 lut 2014, 14:25
Kalebx3 napisał(a):POTWORNIE , i dawno się tak nie czułem hu-jowo .
Cała psychika mi się na łeb wali przez ten ranne lęki , a jak nie lęki to znowu depresje , a jak nie depresje to zlość i wkurw , że nie idzie ze mą wytrzymać , a już z samym sobą to najgorzej .
Albo strzelic sobie w łeb , albo nawalic sie tramalami ,Jezu mój , niezłe szambo . Nie pomaga nawet zwiekszenie dawkowania leków .
I co dzień od kilku dni ten sam HU_J!!!
Nie mam sił i pier-DOLĘ takie bajki samograjki !!! Jebał to pies.
W dodatku wczoraj by mi samochód syna stuknął , z jego ADHD i wyrywnością wyskoczył pod auto , ale na szczęście facetka była na tyle bysstra i dała po hamulacach . Skonczyło się dobrze.

Bardzo współczuję bo znam ten ból niemocy względem samego siebie...Jeżeli jest Ci bardzo ciężko łyknij coś na uspokojenie, może jakieś benzo, ewnetualnie ten tramal...Z dwojga złego lepiej łykać prochy niż tak bardzo i cholernie cierpieć...Szczerze płakać mi się chce kiedy czytam Twój post bo prawie codziennie mam tak samo jak Ty....do dupy z tym wszystkim....mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki, nie poddawaj się Kalebx, będzie dobrze a jak nie będzie to nie będzie ale zawsze coś będzie co świadczy o tym, że jeszcze żyjesz, oddychasz, że nie umarłeś emocjonalnie i duchowo....
Sorry, nie zauważyłam, że już łyknąłeś i okey, poprawi się......oddychaj głęboko a wycisznie tramalowe pielęgnuj jak swoje dziecko....

-- 18 lut 2014, 13:29 --

Kalebx3 napisał(a):
Endorfiny poziom hard cudnie

tylko pozazdrościć piekna Kobieto ;) ,
- ja już zajebałem na początek 700 mg tramala , ja /cenzura/ jaka nędza , nie lubię się za takie wybory , za takie upadki i psychiczne niedomogi .Jestem pojebanym psycholem .

...każdy z Nas jest pojjebanym psycholem...każdy na swój indywidualny sposób...nie martw się, GŁOWA DO GÓRY...
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez Kalebx3 18 lut 2014, 14:34
AddictGirl21, bardzo CI dziękuję za słowa wsparcia .
Jeśli czujesz się tak codziennie , jak ja przez ostatnie dni to niezmiernie , szczerze , głęboko od serca Bardzo , ale to bardzo Ci współczuję.
Jeszcze raz Ci dziękuję za dobre prądy . Wiesz u mnie tramal to żaden lek , to trucizna , upadek i rozpierducha w prawdziwej ostateczności . Cieszy mnie tylko to ,że wytrzymałem 80 dni bez tego ścierwa .

przez Nihil6 18 lut 2014, 14:55
Kalebx3, Pie*dolisz :P Najwyższy czas pogodzić się z tym smutnym faktem, że jesteśmy chorymi psychicznie politoksykomanami ... Z rozkurwami psycho-somoatyczno-neuroligicznymi i zjebanymi konstruktami osobowymi już raczej wygrać nie wygramy :P Więc na ch*j z tym walczyć ? Na ch*j wpierdalać tonę watpliwie skutecznych (nie wspominając już o licznych skutkach ubocznych :P) psychotropów przepisywanych przez tych pożal się boże lekarzy ? :P Już lepiej wybrać jakiś sensowny, mało destruktywny (opiaty, GBL ?) dla zdrowia i szeroko rozumianych wzięzi społecznych nałóg, podejmując jednocześnie odpowiednie kroki względem redukcji potencjalnie wywołanych nim szkód (suplementacja witaminami, minerałami, antagonistami nAChr i NMDA) i cieszyć się wraz ze swoją rodziną tym względnym ogarnięciem ;)

"Nie unikniesz przeznaczenia" - jak mawiali bohaterowie "Wiedźmińskiej Sagi" autorstwa Andrzeja Sapkowskiego ;)
Ostatnio edytowano 18 lut 2014, 15:02 przez Nihil6, łącznie edytowano 2 razy
"Volenti non fit iniuria."

przez kupmitrumne 18 lut 2014, 14:59
Ja się ciesze , że jestem pojebanym psycholem :)

-- 18 lut 2014, 14:00 --

Nihil6, najlepsze jest to , że za cholere nie wiem jak mój mózg funkcjonuje bez leków i tak już 8 lat :D

przez Indifference1 18 lut 2014, 15:05
Jestem śpiąca. W ogóle jakoś nudzi mnie ostatnio forum, wypowiadam się głównie w tym temacie albo w jęczarni, tak jakby kogoś obchodziło jak się czuje -.- A jak już coś poczytam i chcę się wypowiedzieć to mam jakieś takie uczucie, że nie bo jestem głupia i nie będę się wdawać w dyskusję bo gówno wiem. Chyba dlatego piszę tylko tu ;/
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Kalebx3 18 lut 2014, 15:05
Wybrać jakiś sensowny, małodestruktywny (opiaty, GBL ?) dla zdrowia i wzięzi społecznych nałóg, podejmując przy tym odpowiednie kroki względem redukcji potencjalnie wywołanych nim szkód

-posluchaj Nihil , nie wiem jak sprawy sie maja z GBL, ale co do opiatów to mogę Ci powiedzieć na pewno , że małodesktrukcyjny nałóg to to na pewno nie jest . Niszczy człowieka i tyle . Pomyśl sam , czy warto dla kilka dni względnego , chemicznego szczęścia ryzykowac póżniejsze depresje , lęki , padaczki, itd .?Zaraz mi powiesz ,że na padaczki są clony . Pewnie tak , jednak z czasem i clony mogą zawieść, może ich zabraknąć,,,itd. Inna sprawa to również to ,że strasznie szybko i mocno w temacie opoidów zapierdala w górętolerancja . Dzisiejsz edawki , które ćpam mogły by konia położyć , a na początku było " niewinne " 300-400mg i faza ,że szok . Dziś , to już pomimo zwiększania dawek nie to co kiedys.
Nie myśl sobie ,że suplami , witaminami ograniczysz zniszczenia spowodowane Opoidami . Nie ma szans ,jednak napewno to to pomoże utrzymać organizm w lepszej formie , ale nie wpłynie na zachamowanie nałogu .
Jednak co najważniejsze , WYBÓR należy ostatecznie do Ciebie i nie w glowie mi przekonywanie Ciebie jaki sposób życia masz wybrać.

przez Nihil6 18 lut 2014, 15:05
kupmitrumne, A bo walisz dzień w dzień ten sok z gumijagód, to później chodzisz po nim taka wstrzelona :D ;)

przez siostrawiatru 18 lut 2014, 15:12
Kalebx3 napisał(a):strzelic sobie w łeb , albo nawalic sie tramalami

To samo bym zrobiła dzisiaj. :?
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Kalebx3 18 lut 2014, 15:22
Kalebx3 napisał(a):
strzelic sobie w łeb , albo nawalic sie tramalami

To samo bym zrobiła dzisiaj.

____

toż widzę ,że również u Ciebie hu-jówka na całego .

przez Nihil6 18 lut 2014, 15:24
Kalebx3, Ale Ty patrzysz na to z perspektywy wjebanego w tramadol (imho syntetyczne gówno :P) - a ja jednak mówię o tych opiatach (kodeina, morfina, heroina) ;) One nie obniżają progu drgawkowego (brak padaki), nie mają również w przeciwieństwie do tramca tego na dłuższą metę destruktywnego działania serotogenicznego :P Specyfiki czystości niemal że farmaceutycznej nie są również ani neurotoksyczne, ani hepatotoksyczne ... itd. Oczywiście nie ma na świecie rzeczy idealnych - uzaleznienie psychiczne, rosnąca tolerancja (którą nota bene mozna całkiem skutecznie spowalniać stosując niewielkie dawki antagonistów nAChr i NMDA, siarczan magnezu itd.), nieciekawe symptomy fizyczne i psychiczne po nagłym (chociaż najlepiej schodzić stopniowo) zaprzestaniu brania (ale po co odstawiac, jak dobrze jest ? :D), ale na to też są sposoby - loperamid, leki przeciwbólowe OTC, melatonina, benzodiazepiny i leki nasenne, MJ, MXE, DXM i nawet dość gładko można przebrnąć to całe odstawienie ;)

przez siostrawiatru 18 lut 2014, 15:24
Kalebx3, hu-jówka to mało powiedziane. Nie wiem co ze sobą zrobić już.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg