Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez magnolia84 17 lut 2014, 19:26
Nihil6, cienki z Ciebie masochista ;)
magnolia84

przez khaleesi 17 lut 2014, 19:27
masochista cienki za to bacik gruby. :lol:

Dobrze ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez magdalena25 17 lut 2014, 19:27
A na co to dostałyście? I jak się ona ma do escitalopramu? Ja sobię nawet chwalę, psychicznie ok, poza tym, że d*** nie mogę z łóżka zwlec z lenistwa. Muszę się zmuszać do aktywności fizycznej i trochę zmęczenie za często dopada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dar 17 lut 2014, 19:29
Czuję się dobrze. Jak zwykle ostatnio rano jest tragedia. Dopiero po godzinie 12 zaczynam się pozytywnie nakręcać. 8)
“ Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele. ”
dar

przez deader 17 lut 2014, 19:30
magdalena25 napisał(a):No co jestem lekko w szoku :P jestem yu od wczoraj i szokują mnie takie wpisy, jak ludzie się wymieniają doświadczeniami, które leki lepiej klepią z alkoholem. Ja tam się naiwnie wybrałam do psychiatry z myślą, że wyzdrowieję :P i zdaję się na jego wiedzę, chcę być zdrowa, a nie mieć banie :P

Well, i oto dlatego właśnie myślę że to nie miejsce na ekscytowanie się w stylu Nihilowym. Po prostu, stary, kiepski PR nam robisz ;) Nawet w temacie o marihuanie panuje bardziej powściągliwa atmosfera.

Inna sprawa że ten cytat

Nihil6 napisał(a):BTW. Aha, i Darka ode mnie pozdrów ;) Ziom w końcu przestał mnie ciągle banować :D

podsumowuje tą kwestię lepiej niż tysiąc naszych postów ;) Trollollo.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez magdalena25 17 lut 2014, 19:33
Ja tak poza tym mam okres, a nie mogę brać leków przeciwbólowych i dlatego też ciężko mi tyłek ruszyć, a tak poza tym jakąś sesję mam czy coś (jestem na 4 roku prawa) :D, jeden egzamin już byłam przełożyć z zaświadczeniem lekarskim, powiedziałam jej, że jestem psychiczna i teraz nie chce mi się uczyć, babeczka miała minę, jakbym jej powiedziała co najmniej, że mam HIVa :D było jej mega przykro.
Spamuje wiem, ale mmega mi się nudzi w tym momencie i zastanawiam się, co mogę jeszccze z tego dnia wyciągnąć (chyba g****)..3 dzień już nic nie robię, lekki moralniak :P

przez Nihil6 17 lut 2014, 19:34
magnolia84, dobra, to może lepiej sprawdziłbym się w roli tego sadysty ? :D Magnolka, to może jakiś mały inscenizowany gwałcik ? :mrgreen: He ? :D Wiesz, porwałbym Cię z pod samego domu, obezwładnił, zapakował do tego obszernego bagażnika, wywiózł w odpowiednie miejsce, związał, zakneblował i ... :mrgreen: Nie miałaś nigdy takowych fantazji ? :D

Edit:

F**k, zapomniałem, że nie mam prawka, o tym samochodzie już nawet nie wspominając :P
"Volenti non fit iniuria."

przez magnolia84 17 lut 2014, 19:38
Nihil6, i czar prysł :mrgreen:
magnolia84

przez *Ai* 17 lut 2014, 19:57
Dobrze. Napisałam wiersz i umówiłam się na kawę.
*Ai*

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 20:03
Czytając Wasze posty < niektóre hmm....nie na miejscu > ale nie o to chodzi, odnoszę wrażenie, że Wszyscy mają dzisiaj dobry dzień...Szczerze, zazdroszczę bo u mnie jest nie za ciekawie. Jestem już lekko zdesperowana. Szukam światełka ale chyba za słabo świeci, gdyż nie jestem w stanie go dostrzec... :(
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez magdalena25 17 lut 2014, 20:05
AddictGirl21 napisał(a):Czytając Wasze posty < niektóre hmm....nie na miejscu > ale nie o to chodzi, odnoszę wrażenie, że Wszyscy mają dzisiaj dobry dzień...Szczerze, zazdroszczę bo u mnie jest nie za ciekawie. Jestem już lekko zdesperowana. Szukam światełka ale chyba za słabo świeci, gdyż nie jestem w stanie go dostrzec... :(

dlaczego? co się stało?

przez Indifference1 17 lut 2014, 20:09
Dziwny humor. Nie jest źle, nie jest dobrze. Czekam z niecierpliwością na weekend bo idę z kuzynką świętować moje urodziny ;)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 20:14
magdalena25, Co się stało? Cały czas dzieje się to samo. Pustka. Beznadzieja. Dramat wewnętrzny. Niechęć do życia. Jednym słowem jedno wielkie bagno.
Ostatnio edytowano 17 lut 2014, 20:15 przez AddictGirl21, łącznie edytowano 1 raz
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez siostrawiatru 17 lut 2014, 20:14
Właśnie się dowiedziałam, że znowu coś na zerwanym filmie gadałam. Jestem /cenzura/ przerażona.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Sortuj wg