Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 15:10
Nihil6 napisał(a):AddictGirl21, Ja przyjebałem dzisiaj 20 mg diazepamu, ale też jakiś niedojebany :P Jutro idę do rodzinnego po receptę na Bromazepam 6 mg :) Akurat to benzo swego czasu mnie zajebiście relaksowało i zarazem aktywizowało :D No i do tego świetnie łączy się z alkoholem ;) 6 mg bromka + kilka browarków/setka cytrynówki lub antonówki lubelskiej i jest chillout :D

Brałaś kiedyś bromazepam ? IMHO działaniem zblizony od alprazolamu (a według niektórych nawet fajniejszy), a i tolerka też tak szybko na niego nie zapierdlala ;) Chociaż przy Twoim wjebaniu w tak silne benzo jak clon i alpra to może być cięzko z poczuciem pełnego działania rekreacyjnego owego smakołyku :P No ale nie zaszkodzi spróbować i zawsze to jakieś urozmaicenie :D Jak będziesz następnym razem u psycha/rodzinnego to zasugeruj mu, że wolałabyś bromazepam, bo jednak mimo wszystko mniej uzalezniający od clonazepamu i alprazolamu ;)

Szczerze, nigdy tego nie brałam. Być może masz rację...hmm...bromazepam, poczytam sobie o tym specyfiku...Szczerze, chciałam tym razem poprosić o Lorafen, więc pytanie, co myślisz o Lorazepamie względem Bromazepamu? Co lepsze? I czy Bromazepam jest silniejszy od Alpry? Jak to jest?
Ostatnio edytowano 17 lut 2014, 15:16 przez AddictGirl21, łącznie edytowano 1 raz
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez deader 17 lut 2014, 15:14
Nihil6 napisał(a):deader, pierdolenie :P ja tam wolę regularnie ściać gdzie popadnie tym przysłowiowym kałem i fermentem :D

Nie powiem, coś mi to przypomina ;)

-- 17 lut 2014, 14:16 --

Nihil6, AddictGirl21, może przenieście sobie tą rozmowę na PW, to nie jest hyperreal.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Nihil6 17 lut 2014, 15:28
-- 17 lut 2014, 14:38 --xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

deader, lepsze rozmowy o ćpaniu (nota bene z prawnego punktu widzenia legalnym) niż te Wasze "bólodupne" stęki i jęki, co to je w tym już z samego założenia spamerskim temacie nieustannie na światło dzienne wylewacie :D
Ostatnio edytowano 17 lut 2014, 21:51 przez *Wiola*, łącznie edytowano 2 razy
Powód: cenzura
"Volenti non fit iniuria."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez deader 17 lut 2014, 15:41
Nihil6 napisał(a):deader, lepsze rozmowy o ćpaniu (nota bene z prawnego punktu widzenia legalnym) niż te Wasze "bólodupne" stęki i jęki, co to je w tym już w samym założeniu spamerskim temacie dzień w dzień na świat dzienny wylewacie :D

Drogi Nihilu, mówisz do "bólodupnego" ćpuna z wieloletnim przetyrem. Mówisz też do człowieka któremu narkotyki zabiły prawie-narzeczoną. Dlatego, z całą uprzejmością na jaką mnie stać, powiem: PIER_DOL SIĘ. Nie powiem "wypierdalaj na hyperreal" bo mam nadzieję że moderacja za chwilę po prostu ci w tym pomoże.

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 15:43
Nihil6,

Co do tych wypełniaczy, nie mam pojęcia ale z Alpry Xanax działa na mnie najlepiej < w końcu oryginał >
Wczoraj zapodałam sobie w klamę i oprócz pieczenia w nosku nie stało się nic super fajnego, więc z tym "wąchaniem pyłku" to chyba ściema.
Podjęzykowo działa najlepiej tyle, że jeżeli ktoś nie toleruje goryczki benzo ma przerąbane bo gorzko w gębie jak chUjj....
Szczerze zaciekwiłeś mnie tym Bromazepamem więc w najbliższym czasie śmignę do Doca i poproszę o ten specyfik w ramach wypróbowania co lepsze z dwojga złego he

przez Nihil6 17 lut 2014, 16:46
Drogi deadrze (czyżby nick inspirowany serią The Elder Scrolls ? ;)). Na wstępie zaznaczę, iż szanuję Cię, boś całkiem ogarnięty user. Jednakże nie wiem jaki cel miało podkreślanie swego wieloletniego ćpuńskiego doświadczenia, a także wspominanie przez Ciebie o smutnym odejściu Twej prawie narzeczonej. Jako że nie jestem związany emocjonalnie ani z Tobą, ani w żaden sposób nie byłem z Twoją śp. dziewczyną, wspomnienie o jej śmierci poruszy mnie nie bardziej, niż zgon inkszej randomowej osoby z odległej części globu. Nie licz więc z mojej strony na więcej, niż zwyczajne, ludzkie, zdawkowe " to przykre".

Widzisz, jakiś tam procent ćpunów przedawkuje, jeszcze inny procent chorych psychicznie popełni samobójstwo - taka karma. A Ci z podwojną diagnozą już na pewno skończą źle ... Wiesz, można pakować w siebie setki psychotropów przepisanych przez psychiatrę (w większości przypadków nieskutecznych i wywołujących rozmaite skutki uboczne), można też działać na własną ręką wybierając świadomą politoksykomanie (zdając sobie sprawę ze wszystkich negatywnych aspektów z nią związanych, stosując jednocześnie adekwatną profilaktykę szkód nią wywołanych - tzw. "harm reduction"), zaleczając/maskując rozmaitymi substancjami psychoaktywnymi swoje rozkurwy psycho-somatyczno-neurologiczne. Narkotyki jako ta swoista proteza naszego wypaczonego konstruktu osobowego ;)

No i przecież nikogo do niczego nie namawiałem. Prowadziłem jedynie luźną dyskusję z AddictGrirl. Chyba nie myslisz, że po przeczytaniu tych kilku postów w tym zajebanym gównem temacie połowa forum od razu wpierdoli się w benzodiazepiny ? He ? A nawet jeśli - "Chcącemu nie dzieje się krzywda" ;)

Stary, mimo wszystko Cię rozumiem. Z racji swoich przykrych doświadczeń podchodzisz do tych kwestii aż nazbyt emocjonalnie. Coż ... :/ Wiedz jednak, że świata tym nie ocalisz ;)

przez AddictGirl21 17 lut 2014, 17:14
Dla sprostowania, jeżeli chodzi o benzo, nie zażywam ich w celach rekreacyjnych tylko na lęk, który towarzyszy mi non stop, czy to w mniejszym czy też większym natężeniu ale zawsze gdzieś tam jest...Życie...

przez deader 17 lut 2014, 17:24
Nihil6, sęk w tym, ze na forum jest gigantyczny temat opisujących walkę ludzi z uzależnieniem od benzodiazepin, a ty sobie z koleżanką urządzacie publicznie debatę które benzo najlepiej telepie i czy najlepiej wciągnąć przez nos czy przez dupę. Tu nie chodzi o to że po przeczytaniu waszej rozmowy "połowa forum wpieprzy się w benzo". Obrazowo mówiąc: wpadasz na kółko AA z sześciopakiem pod pachą. To jest zwyczajnie nie w porządku. Do takich gadek służy system wiadomości prywatnych, a najlepiej - całe poświęcone tej tematyce forum które podlinkowałeś wielokrotnie.

Zresztą - skoro masz tak jasno sprecyzowane podejście, to czemu nie założyć całego tematu z odpowiednio nośnym tytułem, np. "Wpierdzielamy benzynki" i tam dzielić się wrażeniami i patentami? Odpowiedź jest prosta: taki temat nie pożyłby dłużej jak kwadrans od momentu kiedy moderacja wróci z pracy. I to samo zresztą zapewne czeka powyższe wasze posty.

"Deader" nie ma niestety nic wspólnego z Prastarymi Zwojami, to stopniowanie przymiotnika "dead".

AddictGirl21 napisał(a):Dla sprostowania, jeżeli chodzi o benzo, nie zażywam ich w celach rekreacyjnych tylko na lęk, który towarzyszy mi non stop, czy to w mniejszym czy też większym natężeniu ale zawsze gdzieś tam jest...Życie...

Ahha. Czyli to dlatego
AddictGirl21 napisał(a):Wczoraj zapodałam sobie w klamę i oprócz pieczenia w nosku nie stało się nic super fajnego

Yeah, right :D

przez Nihil6 17 lut 2014, 17:37
deader, Stary, ale ja nie przychodzę z tym obrazowanym przez Ciebie sześciopakiem na to przysłowiowe spotkanie AA (czyt. - nie rozmawiam o takich rzeczach w wątku odnośnie uzależnienia od benzodiazepin), a jedynie prowadzę luźną dyskusję w max spamerskim temacie "Jak się dziś czujecie - umiecie to opisać ?", w ktorym to powyższe posty już za nie więcej niż 24 h i tak zginą pod natłokiem wcześniej wspomnianych przeze mnie "bólodupnych" jęków i stęków :D

Wiesz, może i jestem tym chorym psychicznie i neurologicznie politoksykomanem, tym degeneratem z szeroko pojmowanym nihilistycznym usposobieniem, no ale choć odrobiny tego elementarnego taktu jeszcze mi nie brakuje ;)
Ostatnio edytowano 17 lut 2014, 17:51 przez Nihil6, łącznie edytowano 1 raz

przez slow motion 17 lut 2014, 17:50
Nihil6, AddictGirl21, ogarnijcie się i idźcie sobie porozmawiać o ćpaniu na privie.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez kupmitrumne 17 lut 2014, 17:56
cudownie - pot leje sie po tyłku , plecach i cyckach :mrgreen:

przez Nihil6 17 lut 2014, 17:57
slow motion, A Ty idź zapodaj sobie jakimś fitnessem :D Heh, ponapierdalaj sobie do tego kilka pjacyków :D I żeby nie bylo - My wcale nie "ćpiemy", My się tymi "złowrogimi" beznodiazepinami "leczymy" ;)

BTW. Aha, i Darka ode mnie pozdrów ;) Ziom w końcu przestał mnie ciągle banować :D

przez slow motion 17 lut 2014, 18:01
Nihil6 napisał(a):slow motion, A Ty idź zapodaj sobie jakimś fitnessem :D Heh, ponapierdalaj sobie do tego kilka pjacyków :D I żeby nie bylo - My wcale nie "ćpiemy", My się tymi "złowrogimi" beznodiazepinami "leczymy" ;)

BTW. Aha, i Darka ode mnie pozdrów ;) Ziom w końcu przestał mnie ciągle banować :D

dzięki-przerzuciłam się na hantle.

Pan Moderator zajęty, ale jak się tylko pojawi w domu to wspomnę mu o Twoich wyczynach, nie martw się ;)

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Nihil6 17 lut 2014, 18:01
kupmitrumne, Te, Gumiś :mrgreen: To mówisz, wyciskaniem soku z gumijagód tak się zmęczyłaś ? :D

Sortuj wg