Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez abstrakcyjna 16 lut 2014, 14:52
Czuję się czwarty dzień względnie dobrze. Od wielu miesięcy nie miałam takiej stabilności. :P
"Samotność to chyba jeden z najgorszych rodzajów cierpienia. I to jest uniwersalne dla całego świata. W Nowym Jorku, tak samo jak na Nowej Gwinei ludzie truchleją ze strachu przed samotnością i opuszczeniem."
Jedyną, stabilną rzeczą w moim życiu jest moja niestabilność.

przez TEUFEL 16 lut 2014, 15:14
lukk79, Ty chyba czegoś nie rozumiesz.Tu nie chodzi oto, kto ile tu siedzi i co czyta. Tu chodzi o to, że jest to forum dla ludzi z problemami, każdy je ma i nikt ne zachowuje się w taki sposób, a są tutaj przecież ludzie po i w sytuacjach na prawdę dramatycznych.

Dziwie się moderacji tego forum, że przymyka oko na taki istotne sprawy. Użytkowniczka Aurora92 nie dość, że ubliża bezkarnie ludziom ( Ja np. nie życzę sobie, żeby jakaś zmanierowana smarkula mówiła mi "spierdalaj") i wymaga od nich uwielbienia, to teksty o samobójstwie na publicznym forum, po którym można w większości poruszać się bez konieczności logowania, są bardzo negatywnym zjawiskiem i powinny być eliminowane z przestrzeni forum.

Nie od dzisiaj wiadomo, że tego typu rzeczy mogą wpływać w sposób inspirujący na innych ludzi. Internet nie powinien być śmietnikiem, w któym każdy pisze co mu się podoba. Dlatego użytkowniczka Aurora92 powinna zostać bezwględnie zbanowana dla dobra ogółu, bo jak widać wszelkie próby dotarcia i pomocy dla jej osoby zbywa słownictewm na swoim poziomie (studentka...). Tyle.
TEUFEL

przez acherontia-styx 16 lut 2014, 15:27
Nefertari, trochę za dużo zawirowań i za wiele obowiązków w ostatnim czasie na mnie spadło. Nie mam czasu odpocząć i nie zanosi się, żebym ten czas miała przez najbliższe 3 miesiące :pirate: chcę już czerwiec.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Steviear 16 lut 2014, 15:31
abstrakcyjna, :great: :great:

Dzisiaj znów dobrze- psychicznie. ;)
Fizycznie tragedia ale kiedyś musi przejść. Oby jak najszybciej.
Steviear

przez AddictGirl21 16 lut 2014, 16:07
Dziś zdecydowanie lepiej niż wczoraj. Więc na 10 daje sobie 6. Nie wiem czy nie zawyżone ale chyba raczej nie a może jednak. Sama nie wiem. Jest pół na pół. Mam spokojniejsze myśli, to na pewno.
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez lukk79 16 lut 2014, 16:32
TEUFEL, czy tobie sie wydaje, ze ktos kto nie przeglada tego forum regulranie tak jak wy trafi na post aurorki i na tej podstawie zrobi sobie cos zlego itepe ? internet jest pelen rzeczy, a ze nie powinien byc to jak masz ochote to wez sie za sprzatanie moze ci sie uda.
Pierwszy Romantyk Forum

przez Nihil6 16 lut 2014, 16:44
A ja tam dochodzę do siebie po krótkim ciągu na sele+PEA :P Wystrzelało mnie z neuroprzekaźników i nawet porządna suplementacja białkiem, tyrozyną, witaminami i mineralami niewiele pomogła ... Ogolnie mix całkiem spoko do codziennej stymulacji, ale imho dla normalnych ludzi, a nie chorych psychicznie ćpunów (kreska -> euforia -> stymulacja -> no to kolejna kreska, coby podbić słabnącą euforię i tak kilkanaście razy aż do lekkiego przedawkowania :P) Jednak co depresanty, to depresanty - bardziej stabilne, łatwiejsze w kontrolowaniu, (bo i nie ma na nich takiego ciągłego ciśnienia na dorzutki :P), nie powodujące męczących zjazdów ;)

Z braku zapasów (ale na dniach bedziemy się zaopatrzać :D) siedzę na tych 10mg diazepamu (choć swego czasu bromazepam mnie bardziej chillowal) przepijanych jakimś węgierskim białym winkiem (aczykolwiek taka wodka cytrynówka/jabłecznikówka albo z tych kilka symbolicznych browarków podchodziłoby mi o wiele lepiej ;)) podpierdolonym siostrze :D
"Volenti non fit iniuria."

przez TEUFEL 16 lut 2014, 16:46
lukk79, Chyba nie zdajesz sobie sprawy ile osób dziennie to forum przegląda. Wejdź sobie na główną stronę i zobacz sam. Myślisz że z pośród tylu osób dziennie nie ma chociażby kilku, którzy czytają to forum namiętnie i nacinają się na jej posty, na które zresztą bardzo łatwo trafić i w większości są nasycone negatywnymi treściami? Jest mnóstwo ludzi, którzy np. czytają ale wstydzą się zalogować i napisać kilka słów od siebie. Nie wiem w jakim ty świecie żyjesz ale to forum jest najbardziej popularne w kraju jeżeli chodzi o tego typu tematykę. Widziałem, że kiedyś jak ktoś napisał o samobóju, to go kasowali i banowali, a w tym przypadku jakoś moderacja nie widzi problemu :bezradny:
TEUFEL

przez Heniek47 16 lut 2014, 16:52
AddictGirl21, wiem. W końcu pracuję w przychodni wśród lekarzy. Uświadomili mnie aż za bardzo, jak to może wpływać na samopoczucie :(

-- 16 lut 2014, 13:14 --

slow motion, jutro mam zrobić badania i się okaże. Lekarka mi powiedziała, że już na oko widać, że tarczyca jest powiększona. Jak się okaże, że to jest jedną z przyczyn tych wszystkich dołków, to chyba mnie szlag jasny trafi na miejscu, że wcześniej tego nie sprawdziłam.[/quote

-- 16 lut 2014, 16:55 --

Nefertari, -Przyczynę,jak napisałaś potężnego doła - już znalazłaś.Trzymam kciuki. :yeah:

przez Nihil6 16 lut 2014, 17:12
TEUFEL, Dobrze Ci radzę - odpierdol się od MOJEJ Aurorki !!! :D Wiedz, że ona z Relatywisty haremu pochodzi :D A nie będzie mi tu ku*wa jakiś pierwszy lepszy kmiot po moich dziewczynach jeździł :P Także ten, pamiętaj, cobyś na przyszłość, leniwy knurze, zważał na swe słowa :D

przez lukk79 16 lut 2014, 17:17
no jest kilku namiętnie czytających, o to mi chodzi właśnie. ale jak ktoś czyta nanmiętnie te wypociny to powinien nabrać dystansu albo zwymiotować i długo tu nie wrócić. Ale wy lubicie tu wchodzić - powinien być zakaz dla niektórych umieszczania co najwyżej kilku postów w tygodniu w niektórych wątkach.
dzięki za uświadomienie, że to najbardziej popularne forum o tej tematyce, możesz być dumna, że jesteś jego częścią.
nie wiem na jakim ty świecie żyjesz ale wystarczy rzut oka żeby zobaczyć, że w kółko te same osoby się wypowiadają i nie stoi to w sprzeczności z tym, że te forum odwiedza mnóstwo osób. Myślisz, że ktoś normalny w kółko zagląda do wątku jak się czujecie i tym podobnych ? Zostały założone żebyście mieli co ze sobą zrobić. To wy się uwielbiacie pławić w swoich pseudo przyjaźniach, jeśli wam to pomaga to spoko.
i nie wycieraj sobie gęby tymi co tu zaglądają, niektorzy to chyba w łapę biorą żeby w kółko coś tu było napisane.
Pierwszy Romantyk Forum

przez TEUFEL 16 lut 2014, 17:28
Nihil6, Fajny ten twój harem buehehhehehehhe

lukk79, gadasz w takim amoku, ze nawet nie wiesz jaką mam płeć :lol: Skoro ci to forum nie potrzebne to po co tu jestes? :D w dodatku mi odpisujesz :D coś tu chyba nie gra :mrgreen: :lol:
TEUFEL

przez Nihil6 16 lut 2014, 17:40
TEUFEL, Synek, wywiozą Cię kiedy do tego lasu i skończą się podśmiechujki :D

przez AddictGirl21 16 lut 2014, 19:10
Siedzę na kanapie owinięta kocem i oglądam "Repulsion" Polańskiego drugi raz pod rząd. Nie wiem czemu ale ten film mnie jakoś uspokaja...do tego kawa, elektroniczny papieros i...jakieś tam myśli od czasu do czasu...dalej w miarę spokojnie. Poza tym nie mam dziś ochoty na kontakty towarzyskie. Dobrze mi w tej autoizolacji...

Obrazek
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

Sortuj wg