Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez kupmitrumne 16 lut 2014, 13:47
Kokojoko napisał(a):Aurora92, to moze pojdz wreszcie po rozum do glowy i zapisz sie do jakiegos lekarza???! Twoje wpisy zle dzialaja na czesc osob z forum. Wiecznie narzekasz, starasz sie zwracac na siebie uage, piszesz o cieciu sie i samobojstwie.
To sie nadaje do terapii zamknietej w szpitalu psychiatrycznym, wiesz?

wreszcie ktoś to powiedział :brawo:

przez Artemizja 16 lut 2014, 13:48
Sama nie wiem. Jestem jakby trochę spokojniejsza. Nadal nie mam zbyt wiele sił, leżę w łóżku. Gdyby nie praca i poczucie obowiązku, prawdopodobnie nie wstawałabym z łóżka. Prawie cały czas śpię. Chyba usiłuję przespać kryzys. Śpię i pracuję. I tak od czwartku. Jak nie jestem między ludźmi, to dopadają mnie czarne myśli, płacz i inne tego typu. Wtedy kładę się spać i to przesypiam. A później wstaję do pracy. Nie jest łatwo się pozbierać, jak dopada taki kryzys. Mam tylko nadzieję, że starczy mi na to sił.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez slow motion 16 lut 2014, 13:53
Nefertari napisał(a):Sama nie wiem. Jestem jakby trochę spokojniejsza. Nadal nie mam zbyt wiele sił, leżę w łóżku. Gdyby nie praca i poczucie obowiązku, prawdopodobnie nie wstawałabym z łóżka. Prawie cały czas śpię. Chyba usiłuję przespać kryzys. Śpię i pracuję. I tak od czwartku. Jak nie jestem między ludźmi, to dopadają mnie czarne myśli, płacz i inne tego typu. Wtedy kładę się spać i to przesypiam. A później wstaję do pracy. Nie jest łatwo się pozbierać, jak dopada taki kryzys. Mam tylko nadzieję, że starczy mi na to sił.

Podziwiam Cię Kasia, że dajesz radę to wszystko ogarniać chociaż wiem, że nie jest Ci łatwo.
Na pewno jesteś dużo dalej niż rok temu.

Mam takie pytanie:
Jak szukałaś pracy to chodziłaś do miejsc w których szukali pracowników czy też do takich w których nie ogłaszali, że poszukują?
Jak pracodawcy reagowali?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Śmiercionauta 16 lut 2014, 13:54
Nefertari, dobrze czytać, ze powoli wychodzisz z kryzysu. Mam nadzieje,że za niedługo te kryzysy będą tylko niemiłym wspomnieniem. Trzymaj się i nie daj kryzysowi.
"nerwice upaństwowić moderacje wypierdolić"
Moderator

przez lukk79 16 lut 2014, 13:55
kupmitrumne, to niezle macie ruchy, tylko przeklejajcie to co jakis czas bo do aurorki i tak moze nie trafic, wejdzie za 2 godziny to juz tego nie znajdzie i bedzie pitolic prawdopodobnie to samo.
Pierwszy Romantyk Forum

przez Artemizja 16 lut 2014, 14:04
slow motion, w tej chwili mam wrażenie, że nie posunęłam się nawet o krok, a wręcz cofnęłam do punktu wyjścia. To beznadziejne, że podczas kryzysu nie widzi się tego, co się zdołało zrobić i przekreśla wszystkie działania. Zdaję sobie jednak sprawę, że to zniekształcenie spowodowane dołem i minie, jak uporam się z kryzysem.
Chodziłam nawet do miejsc, gdzie nie ogłaszali naboru. Zazwyczaj zatrzymywali CV. Nie było komentarzy. Po prostu wchodziłam, pytałam, czy nie potrzebują pracowników, zostawiałam CV i wychodziłam.

Śmiercionauta, nie tyle wychodzę, co próbuję go przespać. Do wyjścia z niego jest jeszcze daleko. Poza tym, sądzę, że do tego kiepskiego samopoczucia przyczyniła się tarczyca, która według lekarzy szwankuje i trzeba ją zbadać. Wcale nie mam ochoty na badania, ale jeśli to jest przyczyna tych wszystkich zmian nastroju, dołów, to może uda się to wyeliminować i wtedy będzie mi łatwiej.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez acherontia-styx 16 lut 2014, 14:06
wyczuwam zbliżający się kryzys :pirate:
obym się myliła.
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 200mg
Quetiapinum 75mg

przez slow motion 16 lut 2014, 14:07
Nefertari, byłam pewna, że wysłałam tą wiadomość na priv :hide: gapa. dziękuję.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez AddictGirl21 16 lut 2014, 14:07
Nefertari,

" Poza tym, sądzę, że do tego kiepskiego samopoczucia przyczyniła się tarczyca, która według lekarzy szwankuje i trzeba ją zbadać. Wcale nie mam ochoty na badania, ale jeśli to jest przyczyna tych wszystkich zmian nastroju, dołów, to może uda się to wyeliminować i wtedy będzie mi łatwiej."

Chora tarczyca jak najbardziej może powodować nieprzyjemne stany depresyjne więc NEFERTARI jak najszybciej na badania i leczyć, leczyć!
...and I will pay for my sanity...<Efevelon 75mg, Perazin 200mg>

przez slow motion 16 lut 2014, 14:11
Nefertari, z problemami tarczycy boryka się bardzo wiele ludzi, myślę że warto jest się przebadać, bo może sie okazać, że niektóre objawy są właśnie powodowane przez nieprawidłową pracę. Warto zrobić badania krwi Kasia.
Ja swojego M gonie, żeby się zapisał, bo wiem ile się czeka, a on ma porozwalane hormony ;/

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez Artemizja 16 lut 2014, 14:12
acherontia-styx, jest jakiś powód, czy po prostu spadek nie wiadomo skąd?

slow motion, zdarza się.

AddictGirl21, wiem. W końcu pracuję w przychodni wśród lekarzy. Uświadomili mnie aż za bardzo, jak to może wpływać na samopoczucie :(

-- 16 lut 2014, 13:14 --

slow motion, jutro mam zrobić badania i się okaże. Lekarka mi powiedziała, że już na oko widać, że tarczyca jest powiększona. Jak się okaże, że to jest jedną z przyczyn tych wszystkich dołków, to chyba mnie szlag jasny trafi na miejscu, że wcześniej tego nie sprawdziłam.

Administrator

przez marwil 16 lut 2014, 14:16
très bien

-- 16 lut 2014, 13:20 --

Nefertari, tarczyca to jak wybawienie. Odpowiednie nie psychiatryczne leki i będzie cacy.
Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.
Wellbutrin 300mg od 13.10.2016 Trittico 25mg Na sen Nikotyna, Kofeina, Teina, Cerveza

przez Bukowski 16 lut 2014, 14:26
czuje się jak sztorm.
Bukowski

przez mark123 16 lut 2014, 14:32
Jak wciskany w jakąś wąską szczelinę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg