Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez MalaMi1001 01 lut 2014, 00:49
Peter88 poprzednim razem takie zjawisko miało miejsce po 3 latach zażywania, potem było pół roku przerwy, teraz biorę coś ok. 7 miesięcy.

przez Peter88 01 lut 2014, 01:04
MalaMi1001 napisał(a):Peter88 poprzednim razem takie zjawisko miało miejsce po 3 latach zażywania, potem było pół roku przerwy, teraz biorę coś ok. 7 miesięcy.

rozumiem
Vanitas vanitatum et omnia vanitas

przez Midori 01 lut 2014, 02:10
Kiepsko. Chce mi się wyć. Może to dzisiaj jest dobre wyjście, chociaż znając mnie łzy nie polecą. Kolejny raz przekonuję się, że nie warto jest ufać ludziom. W szczególności tym, którym ufać się z reguły powinno. Najlepszym rozwiązaniem jest przeciąć wszystkie te więzi. Izolacja wydaje się być w porządku w porównaniu z tym, co jest teraz. Cóż, podejrzewam, że to koniec mojej osoby takiej, jaką wszyscy znają. Nie zamierzam już być ani dobra, ani miła. Jeśli będę miała do wyboru zepchnąć kogoś w przepaść albo zostać zepchniętą to z pewnością wybiorę tą pierwszą opcję. Więcej się nie zawaham. Już nigdy.
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Arhol 01 lut 2014, 02:18
Midori, Niestety - często tak bywa że obcym ludziom ufa się bardziej niźli tym najbliższym i często takowy kop w dupę od goownianej rodzinnej rzeczywistości - boli i człowiek dostaje nóż w plecy tam gdzie się najmniej spodziewa,w takim przypadku często zostaje tylko izolacja,ewentualnie jeśli się da - zmiana środowiska.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Keji 01 lut 2014, 03:57
Ostatnio zeby bylo weselej moj organizm zaczyna mi dawac kopa. To juz druga nieprzespana noc przepleciona dwudziestominutowymi duszacymi napadami kaszlu w trakcie ktorego zginam sie w pol i budze domownikow. Boli mnie serce i glowa. Przez to ze nie jestem w stanie zasnac rano z kolei nie moge wstac do lekarza. Ych. Czuje sie jakbym miala wyzionac ducha za moment
Keji

przez Peter88 01 lut 2014, 13:33
Obudziłem się jak zwykle już zresztą z większym niepokojem, nieuzasadnionym przybiciem, jednocześnie wkurwiony na siebie, że tak późno. Zawsze mam tak, że jak pośpię za długo to jestem zmulony i czuje się jak kretyn. Jednocześnie zawsze są problemy z tym pieprzonym wstawaniem, czasem mam wrażenie, że nieco ciężej jest jak mam wstać przed 9 niż przed 7. Mam nawet taki pomysł, żeby sobie po obudzeniu wylewać na łeb 100 ml wody, ale jestem za cienki, żeby to zrobić, /cenzura/ nienawidzę siebie.Przespałem życie.

przez Indifference1 01 lut 2014, 13:54
Peter88, ja wstałam 20 min temu... tak mnie łeb mnie napieprza :?
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez dominol 01 lut 2014, 13:59
złapało mnie przezienbienie zle sie czuje dobze ze chodz mam 4dni wolnego od pracy moze sie podkuruje.
:(

przez SmutnaTęcza 01 lut 2014, 14:02
Zrywam ze wszystkimi kontakty. Nie mam ochoty ich utrzymywać ani z nikim rozmawiać. :evil: Poza tym muszę się teraz zająć poprawą matury i dokończeniem tych kretyńskich studiów. To jest ważniejsze. Zresztą do samotności powinnam być już przyzwyczajona najbardziej ze wszystkich ludzi na świecie.

przez Indifference1 01 lut 2014, 14:03
Aurora92 napisał(a):Zrywam ze wszystkimi kontakty. Nie mam ochoty ich utrzymywać ani z nikim rozmawiać.

Nie rób tego :(

przez ala1983 01 lut 2014, 14:03
amelia83 napisał(a):ala1983, jestes w szpitalu Ala?

Tak, i moja terapeutka robi mi właśnie miazgę z mózgu. Gdybym mogła, to bym jej Nobla za to dała. Mistrzyni świata.
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Peter88 01 lut 2014, 14:03
Indifference1 napisał(a):Peter88, ja wstałam 20 min temu... tak mnie łeb mnie napieprza :?

rekord świata :?, wcześniej byś wstała to może by cię nie napieprzał. :roll:

przez Variable 01 lut 2014, 14:04
Kiepsko
Variable

przez Indifference1 01 lut 2014, 14:14
Peter88, wiem :oops:

Sortuj wg