Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Bukowski 30 sty 2014, 12:49
pinda, :papa: do zobaczenia z mopem.
Bukowski

przez Arhol 30 sty 2014, 12:56
Nijako,jakby coś kooorwa spokoju nie dawało,ale nie wiem o co kaman tej czachownicy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez MalaMi1001 30 sty 2014, 12:59
jetodik napisał(a):MalaMi1001,

jakieś kurva myślenie magiczne mu się włącza, opowiada o jakiejś intencji, prostowaniu kręgosłupów myślami i że każdy jest w stanie się tego nauczyć tylko trzeba w to uwierzyć. Na dodatek twierdzi, że dowodem na to sa teorie z fizyki kwantowej

najpierw klocki, teraz new age ile jeszcze dowodów Ci trzeba by podziękować temu panu?

Klocki okazują sie nawet pomocne, nie lubię czuć się "sztywno", siedzieć na przeciwko obcego człowieka i opowiadać mu o sobie, bardzo mnie krepuje siedzenie vis a vis kogokolwiek, po prostu. Dlatego bardzo pomaga mi to się rozluźnić i w ogóle zacząć gadać. Cóż no, jego teorie do mnie nie docierają, fajnie jest poznać czyjś punkt widzenia ale kurva mać o mnie miało być, a nie o fantastyce naukowej :evil:
Ale niepokoi mnie jedna rzecz. W robocie się nic nie dzieje i wziełam do łapy książkę, którą wypożyczyłam dawno temu, a jakoś nie było czasu zajrzeć, nt wywierania wpływu na ludzi. I co się okazuje również jest tam napisane o tym, że należy uwierzyć, że coś się nam uda, to wtedy się udaje. I bądź tu człowieku mądry :?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Indifference1 30 sty 2014, 13:11
Zajebiście! Dzisiaj się bawimy na 18 :D Dobrze, że humor dalej mnie nie opuszcza :)
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez SmutnaTęcza 30 sty 2014, 13:19
Miałam się wczoraj zdrzemnąć tylko do 20, a obudziłam się o ósmej rano, by po chwili znowu zasnąć i koniec końców wstać o 11. :evil: Zasnęłam w ciuchach i przy włączonym laptopie. :x
Ostatnio edytowano 30 sty 2014, 13:24 przez SmutnaTęcza, łącznie edytowano 1 raz

przez julusia 30 sty 2014, 13:22
Ciągle chce mi się jeść :roll:
Wenlafaksyna 187,5 mg
Mirtazapina 30 mg
Olanzapina 15 mg
doraźnie: Hydroksyzyna, Chlorprothixen

przez Bukowski 30 sty 2014, 13:24
julusia napisał(a):Ciągle chce mi się jeść :roll:

to i mi przy okazji zrób śniadanie, tosty proszę oraz jajecznice.
Bukowski

przez Variable 30 sty 2014, 14:15
Zycie to koszmar :(
Variable

przez Conessa 30 sty 2014, 14:30
Aurora92, śpioch z Ciebie ;) Widocznie musiałaś coś odespać - sen się nie odkłada. Ja też zasnęłam wczoraj z laptopem w łóżku.

Dzisiaj jestem dla odmiany pobudzona nadmiernie. Dzwonię umówić się na wizytę do jakiegoś nowego terapeuty.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez jasaw 30 sty 2014, 14:33
Wczoraj przesadziłam /znowu!!!/ z zakupami i na efekty nie musiałam długo czekać. Dzisiaj mięśnie obolałe, ogólne rozbicie. Poćwiczyłam trochę, mam nadzieję, że będzie lepiej...
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez lul 30 sty 2014, 15:49
pierwszy raz od dwóch lat zadzwonił mi budzik a ja go przełączyłam i nie poszłam biegać! Matko, słońca mi trzeba... la la laaaa źle w głowie mam xP
lul

przez QAbled 30 sty 2014, 16:03
Gratuluję samozaparcia, lul. Ja sobie codziennie obiecuję, że wcześniej wstanę i poćwiczę, i zawsze wolę dłużej leżeć i przytulać się z partnerem...
Setaloft 50 mg

I am a work in progress. I make mistakes. I learn from them. I grow. and so it will continue. You never stop learning.

przez pinda 30 sty 2014, 16:04
lul, podziwiam wytrwałość.
burning down the house!

przez lul 30 sty 2014, 16:08
pinda, w czym? w bieganiu czy wstawaniu? :D robię to dla siebie :D ale moje bieganie jest zabawne - ha ha śmieję się że szybciej chodzę niż biegam :D a wstaję bardzo wcześnie od 5 lat - efektywniej myślę zaraz z rana...:D

-- 30 sty 2014, 15:10 --

QAbled, kiedy zaczniesz ćwiczyć dla przyjemności a nie bo "musisz" stanie się to Twoim nawykiem. Rano i przed snem - jak nie poćwiczę to czegoś mi brakuje, uzależniona od ćwiczeń? :D ja nie mam takich pokus z samego rana więc dlatego łatwiej mi się wstaje...:P
lul

Sortuj wg