Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Arhol 28 sty 2014, 09:32
Lepiej,całkiem ok,bez czarnowidztwa żywot jest prostszy.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez MalaMi1001 28 sty 2014, 09:40
pinda napisał(a):ja pier...
odpuść sobie prowadzenie auta na jakiś czas, dla Twojego ,a przede wszystkich dla bezpieczeństwa innych na drodze

Nie ma potrzeby, nie czuję się zagrożeniem, a reakcję mam bardzo dobrą. Co najwyżej wjadę w kuper tirowi, ale to wtedy ze mnie nic nie zostanie. Żadna strata. Może ja jechałam za wolno, dla mnie było slisko, sporo świeżego śniegu, ale tirowcy mają zazwyczaj odmienne zdanie. Oni nie prowadzą potencjalnego zabójcy tylko "siłę".

przez pinda 28 sty 2014, 09:41
MalaMi1001 napisał(a):
pinda napisał(a):Nie ma potrzeby, nie czuję się zagrożeniem, a reakcję mam bardzo dobrą. Co najwyżej wjadę w kuper tirowi, ale to wtedy ze mnie nic nie zostanie. Żadna strata. Może ja jechałam za wolno, dla mnie było slisko, sporo świeżego śniegu, ale tirowcy mają zazwyczaj odmienne zdanie. Oni nie prowadzą potencjalnego zabójcy tylko "siłę".

Wielka szkoda,ze nie czujesz się zagrozeniem.
burning down the house!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MalaMi1001 28 sty 2014, 09:59
pinda napisał(a):Wielka szkoda,ze nie czujesz się zagrozeniem.
o co ci chodzi? Nigdy nie zdarzyło ci się zamyślić za kółkiem? nie no jasne, że nie, takie rzeczy zdarzają się wszystkim ale nie nam, prawda? dla twojej wiadomości, nie mam schizofrenii ani innej choroby powodującej halucynacje, nie uważam żeby dystymia dyskwalifikowała mnie jako kierowcę.

przez pinda 28 sty 2014, 10:00
Wyraźnie napisałaś, że stwarzasz zagrożenie na drodze swoją rażącą nieuwagą. I Ty się mnie pytasz, o co mi chodzi. omg
burning down the house!

przez MalaMi1001 28 sty 2014, 10:07
pinda napisał(a):Wyraźnie napisałaś, że stwarzasz zagrożenie na drodze swoją rażącą nieuwagą. I Ty się mnie pytasz, o co mi chodzi. omg

Fakt, zamyślenie to rażąca nieuwaga. Zdarza się 60% kierowców podczas powrotów do domu po ciężkim dniu w pracy. Masz rację, należy im wszystkim zabrać prawo jazdy.

przez pinda 28 sty 2014, 10:08
po prostu beton
burning down the house!

przez MalaMi1001 28 sty 2014, 10:21
Moge być betonem dla ciebie, I don't care. Dyskutować z histerykiem też nie zamierzam.

przez pinda 28 sty 2014, 10:33
no i jesteś.
burning down the house!

przez neon 28 sty 2014, 10:38
Ja też czasem zamyślę się za kółkiem, nagle się przebudzam i myślę "korwa, opanuj się człowieku, nigdy więcej tego nie rób" od tego raczej nie da się uciec, jesteśmy tylko ludzmi.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez pinda 28 sty 2014, 10:41
neon, alez ja wszystko rozumiem,ale żeby stracic z oczu ciężarówkę jadącą przed sobą, to wybacz, to już POWAŻNE stwarzanie zagrożenia innym uczestnikom ruchu drogowego i należy się nad sobą jednak zastanowić, czy oby na pewno powinno się w takim stanie prowadzić
burning down the house!

przez neon 28 sty 2014, 10:46
pinda, No jeżeli to jest jakieś poważne, to tak.
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

przez MalaMi1001 28 sty 2014, 11:47
pinda napisał(a):to już POWAŻNE stwarzanie zagrożenia innym uczestnikom ruchu drogowego i należy się nad sobą jednak zastanowić, czy oby na pewno powinno się w takim stanie prowadzić
To już jest twoje zdanie. Poważne byłoby gdybym ocknęła się w rowie albo pod naczepą tej ciężarówki albo jeszcze gorzej - zatrzymała się na tłumie pieszych na przejściu w centru miasta. Tak, to jest realne zagrożenie i wtedy zastanowiłabym się czy nie oddać dożywotnio prawka na najbliższej komendzie nie mówiąc już o konsekwencjach jakie by mnie czekały. Zamyślenie, zagapienie to ludzka rzecz i zdarza się KAŻDEMU, a nikt z tego powodu z niczego nie rezygnuje. Masz jakąś paranoję? Wypadek ci się przydarzył? Zajmij się pijanymi, którzy codziennie wsiadają za kółko, ich możesz nawracać. Temat uważam za zamknięty.

Ludzie, niech mi ktoś powie gdzie widać to bezrobocie? Dzwoniłam chyba do wszystkich stolarzy i zakładów meblowych w okolicy i nikt nie chce się podjąć zrobienia szafy wnękowej bo .... ZA WĄSKA! Jakby miała ze 2 metry, 3 komory to wtedy tak, ale 90cm? Śmiech na sali! Czy ja to chcę za darmo albo taniej, bo mała? Nie! Bo zapłacę jak za dużą, a ktoś się mniej przy tym narobi, a ja zabulę jak za zboże. Co za kraj :evil: I jak się tu na dzień dobry nie wkur.... :why:

przez kros 28 sty 2014, 12:37
Po tygodniowym lezeniu w lozku z goraczka i katarem, w koncu dobrze, narescie przeszlo ;)

-- 28 sty 2014, 11:40 --

MalaMi1001 napisał(a): Najgorsze jest to, że prowadziłam samochód i jechała przede mną ciężarówka. Chwilę później już jej nie było przede mną. Gdzieś mi umknął kawałek czasu, bo ani nie jechała szybko żeby wystrzelić jak z procy bo się nie dało (slisko), ani nigdzie nie skręcała, bo pamiętałabym że hamowałam. Dziwne.

Ja tez tak mam, jade motorem i pol drogi nie pamietam, dziwne uczucie jakbym pil i obudzil sie na drugi dzien nic nie pamietajac, ale zawsze dojade tam gdzie mam, nieraz nawet nie pamietam wczorajszej nocy jak sie klade spac :?

-- 28 sty 2014, 11:46 --

MalaMi1001 napisał(a):
pinda napisał(a):Ludzie, niech mi ktoś powie gdzie widać to bezrobocie? Dzwoniłam chyba do wszystkich stolarzy i zakładów meblowych w okolicy i nikt nie chce się podjąć zrobienia szafy wnękowej bo .... ZA WĄSKA! Jakby miała ze 2 metry, 3 komory to wtedy tak, ale 90cm? Śmiech na sali! Czy ja to chcę za darmo albo taniej, bo mała? Nie! Bo zapłacę jak za dużą, a ktoś się mniej przy tym narobi, a ja zabulę jak za zboże. Co za kraj :evil: I jak się tu na dzień dobry nie wkur.... :why:

Za duza zaplacisz ze 2 tys albo lepiej, sam ostanio robilem 2 m 3 drzwiowa i sam materail wyniusl tys.zl. pisalem Ci jak cos to Ci zrobie :P

Sortuj wg