Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Steviear 24 sty 2014, 21:55
Rano, południe.. do wieczora- źle- ale to przeze mnie.
Pod wieczór-dobrze.
Teraz średnio.
Steviear

przez slow motion 24 sty 2014, 21:58
75 mg tylko,że nie chciałabym zwiększać, bo wiem jak się z tego schodzi. :roll: :roll:

trochę też brałam tych leków tylko, że niektórym nie dawałam szansy i to chyba był błąd.
niestety wenla nie działa na moje lęki, chciałam je zwalczyć grupą terapeutyczna, ale i to stoi pod znakiem zapytania.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez izaa 24 sty 2014, 21:59
Zresztą nie możecie wszystkiego zwalać na leki. One nie zmieniają wam myślenia, tylko mogą pomóc w usunięciu pewnych objawów. Leczenie depresji to ciężka sprawa. Wenflaksyna o przedłużonym działaniu to lek III generacji. Myślę, że jest skuteczna. Może Tobie nie trzeba SSRI i SNRI tylko MAO?
Ja zanim poszłam do psychiatry w innym miescie to sprawdziłam wszelakie informację. Wybrałam panią młodą, lecz ambitną <robiącą doktorat>
Prawda jest taka, że to ja chciałam ten lek i go dostałam. Wolałyśmy nie ryzykować innymi.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez slow motion 24 sty 2014, 21:59
izaa napisał(a):Biorąc wenflaksynę też byłam senna, usypiałam na siedząco i to dosłownie. przeszło po jakimś czasie <po 3 tygodniach całkiem> chociaż więcej sypiałam,
Psychiatra mówił mi,że wenflaksyna ma działanie pobudzające i nie można jej brać na noc.
Niedawno dałam siostrze tabletkę i... spała na siedząco na drugi dzien. Tak wiec początki są trudne dla większości.

u mnie chyba to działa odwrotnie, bo po kilku miesiącach włączyła mi się senność.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez amelia83 24 sty 2014, 22:01
slow motion, ja brałam 300 wenli
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez slow motion 24 sty 2014, 22:02
amelia83, i jak na tej dawce się czułaś?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

przez amelia83 24 sty 2014, 22:04
slow motion, tak jak i na 75 ale mialam ciężką depresję
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez izaa 24 sty 2014, 22:06
Senność może być z innego powodu. Ogólnie antydepresantów nie powinno brać sie długi okres czasu <tracą aktywność> chociaż niektórzy uważają że to uchroni ich przed depresją.
Jak straciłas power możesz zmienic leki, ale kto da ci gwarancję, że dadzą ci kopa? Nikt.
Możesz skonsultować z lekarzem czy warto teraz zimą odstawić ten lek i przestawić sie na nowy.
Ja nigdy nie ryzykuje nowym lekiem, przywyczaiłam sie do rwania w żołądku, bóli głowy i nudnosci. Objawów nie wiąże z depresją. Po co to robic.
Ogólnie 2 lata temu zeszłam z wenflaksyny na własną rękę, po 3 miesiącach stosowania. Da się, nie było tragicznie . Ale nie polecam.

-- 24 sty 2014, 21:09 --

Na ulotce jest napisane, że wenflaksyna nie pomaga na przedłużające się lęki. Tylko doraźnie.
Zresztą powiedzcie mi, jaki lek może wam pomóc w lękach? Chyba ogłupiający taki jak afobam, po którym wyłączy wam sie mózg.
Lęk tkwi w twoim umyśle, masz rację- psychoterapia.

przez Reiben 24 sty 2014, 23:38
no i chce mi się spać :lol: po 40 mg metylo h temu, still zombie :(
Reiben

przez lul 24 sty 2014, 23:40
niesamowicie...:D
lul

przez Difane 24 sty 2014, 23:51
Przygnębiony, zaniepokojony i przytłoczony ambiwalentnymi przypuszczeniami.

przez idle 25 sty 2014, 01:34
Ostatnimi czasy nawet, nawet. W każdym aspekcie trochę pozytywniej, ale i tak zawsze przyjdzie wieczór taki jak ten, że mam wrażenie, że stoję znowu w punkcie wyjścia i nic się od jakichś trzech lat za bardzo nie zmieniło.
watch me disintegrate

przez EmInQu 25 sty 2014, 09:34
Po wczorajszym naładowaniu akumulatorów, dziś czuję się jak nówka :mrgreen: Wykorzystam to z pewnością w konfrontacji z dzisiejszym zleceniodawcą, bo trzeba będzie sporo wynegocjować, a targowanie się o kwotę to moja pięta Achillesa.
Zrób wszystko, aby uniknąć walki, ale gdy już musisz do niej stanąć - WYGRAJ!
Gdybym stosowała się do wszystkich reguł, daleko bym nie zaszła.

przez mark123 25 sty 2014, 09:36
Strasznie mi dzisiaj zimno.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg