Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez omeeena 09 lut 2013, 14:09
ProstaNazwa, znam ten ból. Pierwsze, do czego zaczęłam wstawać, to było zmywanie. Musiałam matce wrzaskiem tłumaczyć, żeby tego nie robiła, bo zabiera mi motywację do powrotu do żywych
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez ProstaNazwa 09 lut 2013, 14:10
Chciałam z nim pogadać, powiedziałam, że czuję do niego żal, a on odpowiedział, a ja do Ciebie. Za to, że wstałam późno, a ja do 7 rano siedziałam przerażona i nie mogłam zasnąć, bo już żyłam myślą, że muszę wyjść. On tego nie rozumie, nie wiem jak z nim rozmawiać... on dalej myśli, że to zależy od mojej postawy... obudzę się uśmiechnięta to i cały dzień będę miała dobry :hide:

-- 09 lut 2013, 13:11 --

omeeena wczoraj miałam taką sytuację, boję się, że moje życie będzie tak wyglądać do końca, że ja będę się zmuszać 'żyć'.
ProstaNazwa

przez Arhol 09 lut 2013, 14:23
ProstaNazwa, Przecież chyba wie jakim rodzajem choroby jest fobia społeczna..?
Nie poddawaj się,nie zawsze będzie źle..
Choć wiem,to tanie słowa :roll:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez omeeena 09 lut 2013, 14:26
ProstaNazwa, zaczyna się od zmuszania. Trzeba przekonać mózg i ciało.
Ile dni szłam do garów opanowując paraliżujący strach! Ile naczyń obtłukłam trzęsącymi się niemiłosiernie rękami! Ile razy siadałam myjąc 3 talerze i 4 kubki, bo mdlałam!
Ale to było coś, do czego musiałam się przełamać. Głupie, ale na początku tylko na tyle miałam energii.
Potem nastawienie pralki, które trwało pół godziny, bo nie rozumiałam cyferek.
Odkurzanie, po którym musiałam zmieniać mokre na wylot ciuchy.
No i na koniec wychodzenie z domu! Najgorsza przepaść do pokonania!
Paroxinor 20mg - od 27.10.2012r. i nadal :/
Tranxene 10mg-doraźnie - nie pamiętam, kiedy:))

Życie, to nie je bajka...

przez pisanka 09 lut 2013, 14:34
omeeena, freya dziękuję! mam nadzieję, że będzie lepiej. czytałam, że rotawirus trwa do 4 dni, wiec do poniedziałku najpóźniej powinno przejść. z drugiej strony czytałam, że ten wirus w 90% atakuje dzieci, to skąd się wziął u 30 letniego faceta?! czy on nie może chorować na zwykłe przeziębienia? jak nie borelioza, to rotawirus.. co jeszcze?! najgorsze jest to, że czego nie zje to zwraca. Dzisiaj już znowu maraton był, bo zjadł kaszkę rano. zobaczymy jak będzie wyglądała próba zjedzenia rosołu. i wkurza mnie to, że on nie chce wcale pić! ech dzięki za wsparcie trochę mi lepiej, chociaż marzy mi się 5 minut snu

przez freya 09 lut 2013, 15:04
pisanka, mnie też dopada, a mam swoje lata. Dwa razy wylądowałam na pogotowiu z powodu odwodnienia kiedy miałam rotawirusa... Myślałam, że umrę tak mnie wymęczyło.
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez pisanka 09 lut 2013, 19:10
współczuję :( a to można rota mieć kilka razy? podobno częściej chorują osoby, które nie przerabiały tego w dzieciństwie. nie wiem czy to prawda, bo w internecie głównie piszą o rotawirusie u dzieci -_-
chociaż teraz trochę mi lepiej, bo udało mi się przespać w ciągu dnia, a P pierwszy raz od 3 dni zjadł coś czego nie zwrócił, więc jesteśmy na dobrej drodze :)

przez amelia83 09 lut 2013, 19:43
jest mi trochę smutno bo znajomi i mój M pojechali w Bory Tucholskie na imprezę a ja zostałam bo pracuję :(
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez ProstaNazwa 09 lut 2013, 20:08
jasaw omeeena Saiga dziękuję Wam za te słowa, dla kogoś to może być nic, ale dla mnie bardzo wiele :) Pochwalę Wam się, że wyszłam z domu. Przed chwilą wróciłam, był nawet całkiem, całkiem... gdybym nie spotkała jakieś starej zrzędy, która mnie tak przeszyła wzrokiem i pod nosem gadała, że myślałam, że jej krzywdę zrobię :roll:
ProstaNazwa

przez Artemizja 09 lut 2013, 20:44
Całkiem znośnie,choć zmęczona.Jutro ostatnie dwa egzaminy.Reszta zdana :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez amelia83 09 lut 2013, 20:46
Lilith, Ty zdolniacho, gratki, i powodzenia jutro ;)
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Artemizja 09 lut 2013, 20:53
amelia83, :uklon: :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Arhol 09 lut 2013, 20:55
ProstaNazwa, Ważne że krok do przodu...
A że jakaś stara lampucera się gapiła,kij z tym :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez ProstaNazwa 09 lut 2013, 21:00
Saiga dokładnie, nie będę się przejmować jej obserwowaniem... w końcu nie jest nikim ważnym w moim życiu, a po drugie i tak jej drugi raz nie spotkam :)
ProstaNazwa

Sortuj wg