Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Lola Rose 09 sty 2014, 21:44
Bardzo dobrze :D
Jestem jaka jestem

przez na_leśnik 09 sty 2014, 21:57
Mushroom, jedną sprawą jest poznać narzędzia a drugą jest nauczyć się je dobrze wykorzystywać. Dzisiaj stronki najczęściej są budowane na CMS-ach typu Wordpress, Joomla, Drupal itp. A żeby być je w stanie modyfikować trzeba jeszcze poza JS, HTML i CSS znać przynajmniej PHP i MySQL. Oczywiście podręczniki są do wszystkiego w necie, ale primo język (wszystko "in inglisz" niestety, co - przy moim stopniu znajomości tego języka utrudnia naukę) i secundo nadmiar treści, bez pomocy kogoś doświadczonego nawet nie wiadomo w co ręce włożyć.
Plus trzeci problem (osobniczy tym razem), mój chory perfekcjonizm. Nie zabiorę się za coś czego nie umiem w stopniu "dżinius", więc w ogóle nie próbuję. No i nieumiejętność pracy w grupie, która tutaj jest chyba kluczowa.

-- 09 sty 2014, 20:57 --

Nefertari, Lola Rose, dobrze czytać takie wpisy :) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Midori 09 sty 2014, 22:20
Emocjonalna pustka.
Midori

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 09 sty 2014, 22:22
Midori, <tulam>
Aranjani

przez Midori 09 sty 2014, 22:26
Aranjani, thanks!
Midori

przez MalaMi1001 10 sty 2014, 00:33
na_leśnik napisał(a):MalaMi1001, a jaki "podgatunek" informatyka?

Mnie się marzyła kariera programisty, ale pojawiła się przeszkoda jak u kolegi wyżej.

Podgatunek inżynieria oprogramowania i systemy sieciowe
E tam gadacie, takie wynalazki kończyły te studia, że szkoda gadać. No ale prawda jest taka, że życie szybko zweryfikowało ich umiejętności... No ale papier jest.

przez freya 10 sty 2014, 00:41
Dawno nie czułam się tak paskudnie...
'Co za ponury absurd... Żeby o życiu decydować za młodu, kiedy jest się kretynem?'

Venlectine
Symla
Topamax
Ketrel
doraźnie Afobam

przez Pieprz 10 sty 2014, 00:44
bez pomocy kogoś doświadczonego nawet nie wiadomo w co ręce włożyć.

samego mysql warto znać bo nawet znając tylko i wyłącznie to można już pracę znaleźć (tak, pod tym kątem na to patrzę, nie pod kątem dłubania dla przyjemności).

-- 10 sty 2014, 00:45 --

MalaMi1001 napisał(a):
na_leśnik napisał(a):MalaMi1001, a jaki "podgatunek" informatyka?

Mnie się marzyła kariera programisty, ale pojawiła się przeszkoda jak u kolegi wyżej.

Podgatunek inżynieria oprogramowania i systemy sieciowe
E tam gadacie, takie wynalazki kończyły te studia, że szkoda gadać. No ale prawda jest taka, że życie szybko zweryfikowało ich umiejętności... No ale papier jest.

no właśnie, to nie jest zawód w którym można naściemniać, a nawet jeśli na rozmowie się uda to pierwszego dnia w pracy wszystko wyjdzie na wierzch
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez kryty_k 10 sty 2014, 01:32
Ech - programiści mają "klawe życie" - pracy do wyboru do koloru. Tyle firm proponuje pracę da takich - a ja z informatyki tylko wdrożenia i serwis programów księgowych i handlowych. Nigdzie mnie nie chcą :( a nawet jak się zainteresują - sytuacja rodzinna z dzieckiem, czyli ograniczona dyspozycyjność - skreślają mnie wszędzie :(
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

przez Marcin2013 10 sty 2014, 09:36
Czuje się źle

przez Arhol 10 sty 2014, 09:43
W tej chwili ok,nie ma źle D:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez MalaMi1001 10 sty 2014, 09:49
kryty_k napisał(a):Ech - programiści mają "klawe życie" - pracy do wyboru do koloru. Tyle firm proponuje pracę da takich - a ja z informatyki tylko wdrożenia i serwis programów księgowych i handlowych. Nigdzie mnie nie chcą :( a nawet jak się zainteresują - sytuacja rodzinna z dzieckiem, czyli ograniczona dyspozycyjność - skreślają mnie wszędzie :(

No cóż, wąską dziedziną się zajmujesz, może czas poszerzyć kwalifikacje? Ja ukończyłam jeszcze grafikę komputerową, a aktualnie zmuszam się do informatyki biznesowej. Jakoś za dużo się dzieje, żeby mieć czas na naukę :roll:

Durny sen dzisiaj miałam, który rozchwiał mnie z rana, ale już jest lepiej. Mam nadzieję, że tak zostanie :smile:

przez Conessa 10 sty 2014, 10:10
Koszmary. Od 5 rzucam sie po łóżku, w końcu otworzyłam oczy i dopadły mnie przerażające, natrętne myśli. Czyste szaleństwo. Zaczęłam się bać i siebie i myśli.... wstaję zmęczona.
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Bukowski 10 sty 2014, 10:22
coś mnie męczy na psychice.
Bukowski

Sortuj wg