Jak się dziś czujecie-umiecie to opisać?

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

przez Conessa 07 sty 2014, 19:47
veganka, nie czort - skleroza ;)
"Nadchodzi czas, kiedy będzie trzeba wybrać między tym co dobre, a tym co łatwe".

przez Variable 07 sty 2014, 19:49
Źle
Variable

przez Lilit 07 sty 2014, 19:52
bardzo bardzo bardzo źle...na granicy obłędu...leki od ponad tygodnia i jest pogorszenie....
Fluoksetyna
Alprox 1 mg
Pernazyna
Hydroksyzyna

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez xTosia 07 sty 2014, 20:00
ewela_6 Kochana m-c temu zostałam przeniesiona do innego Wydziału ... niby znałam tam większość ludzi, ale po tym jak potraktował mnie mój poprzedni przełożony czuję ogromną niechęć do całej struktury pracowniczej. Dziś budzik zadzwonił, a ja od razu dostałam bólu brzucha i nie mogłam oddychać. Będąc przed budynkiem zadzwoniłam do koleżanki, bo miałam ochotę zawrócić do domu. Moja współpracownica poszła na L4 do 14go i tym sposobem sama muszę stawić czoła obowiązkom i co? I okazało się, że to był bardzo dobry dzień :) A dlaczego? Dlatego, że stanęłam oko w oko ze swoimi demonami :) Walcz o siebie i nie podawaj się! Wystarczy, że przepracujesz m-c i znów możesz iść zaczać chorować ... zawsze to jakaś perspektywa :*
Co za dzień, pewnie będzie padać...-Kłapouchy

Nie ma czegoś takiego jak porażka, jest tylko informacja zwrotna. Jeśli coś źle zrobiłeś to znaczy, że odkryłeś kolejny sposób, który nie działa i jesteś o krok bliżej od znalezienia tego, dzięki któremu osiągniesz swój cel-Michael Jordan

przez na_leśnik 07 sty 2014, 20:18
Wróciłem z pracy. Wpadłem w jakąś panikę, sam nie wiem, z bezsilności czy z czego. Zwinąłem się w kłębek na podłodze i zacząłem płakać, walić pięściami po głowie, potem sobie do krwi przegryzłem dłoń. A teraz siedzę, gapie się w komputer i przykładam zimną mokrą chusteczkę do rany. Nie wiem /cenzura/ jak to się wszystko skończy. Ale chyba nie chcę wiedzieć.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez coma 07 sty 2014, 20:19
dobrze się czuję, poranek był okropny, ale podczas terapii czułam jak schodzi ze mnie napięcie, no i do chwili obecnej jest dobrze :)
PEACE & LOVE

przez libertynka 07 sty 2014, 20:25
na_leśnik, ktoś Cię powinien przytulić tak mocno, może by pomogło
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez Indifference1 07 sty 2014, 20:25
na_leśnik, mam ochotę zrobić to samo. Strasznie chce mi się płakać, najzwyczajniej w świecie sobie popłakać. Muszę poczekać na wolną chatę. Często w nocy mnie tak napada, wtedy wkładam łeb w poduszkę i wyje :(
II Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Little Red Fox 07 sty 2014, 20:32
zmęczona :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez izaa 07 sty 2014, 20:32
na_leśnik hola, hola! Sam sie nakręciłeś! Z jednej strony nie można trzymać emocji na wodzy, ale z drugiej strony- dlaczego sie okaleczać? Co jest przyczyną złego nastroju? Czy to coś jest warte aż takiej złości?
Indiference, po co czekać na płacz? Przypuszczasz, że ci pomoże, możliwe że tak. Ale osoby są swojego rodzaju rozpraszaczami myśli. Bez nich całkiem popadłabyś w rozpacz. Czy ten człowiek był tego wart? Nie. Ja dzisiaj w nocy też płakałam, ale chwile. Po czym strzeliłam sie w twarz i zapytałam siebie- czy on jest tego wart? Ja wciąż pamiętam dobre chwile, jak przynosił mi kwiaty, nosił mnie. No i co z tego? Miłosć nie polega na tym. Tylko na tym co przyjaźń- wspieraniu drugiejosoby, gdy tego potrzebuje. Jeżeli podczas problemów zabiera nogi za pas- jego problem, będzie rozwalał związki za każdym razem.

przez na_leśnik 07 sty 2014, 20:40
veganka, dzięki, ale ja niemalże alergicznie reaguję na przytulanie w takich chwilach. To znaczy nigdy nie byłem w takiej sytuacji, ale jak sobie coś takiego wyobrażę, to coś czuję, że tak by to wyglądało. Nawet jakbym tego nie uniknął, to później jakbym został sam chyba byłaby powtórka.

Indifference1, nie polecam tego typu metod.

-- 07 sty 2014, 19:44 --

izaa, nie wiem bezsilność chyba. Po całym dniu w pracy chciałem jakoś odreagować, ale po chwili straciłem kompletnie panowanie nad sobą. To nie było zamierzone.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Shantipriya 07 sty 2014, 20:44
Na_leśnik, tulę :( trzymaj się tam, mam nadzieję, że taki napad się nie powtórzy... :(
Jeżeli myślisz, że gorzej być nie może...stawiasz tylko wyzwanie losowi.

''Prawda jest taka, że lotniska widziały więcej szczerych pocałunków, niż ołtarze kościołów. A ściany szpitali słyszały więcej szczerych modlitw, niż ściany kościołów''.

przez libertynka 07 sty 2014, 20:45
na_leśnik, ja bym się położyła koło Ciebie na tej podłodze i trzymałabym Ci rękę, żebyś jej nie pogryzł. a jak to by nie pomogło, to wymyśliłabym coś innego. na pewno jest coś, co by Ci pomogło. a najlepiej nie rób tak więcej, dobrze znam ten stan i nie życzę nikomu.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

przez izaa 07 sty 2014, 20:47
Gdyby druga osoba była w otoczeniu nie wpadłbyś w taki stan,
Może cierpisz na samotność, co?

Sortuj wg